Thibault Rambaud Statistici

Club : FC Annecy
Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Franța
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #9
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-04-19)
Înălțime : 192cm
Greutate : 80kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2017/2018

2025/2026 & Statistici de carieră- Thibault Rambaud

6.22
Rating mediu în Ligue 2Clasament Goluri : 30 / 407 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

7

3

2

0

0

1571'

Total 2025/2026

28

7

3

2
0

0

1571'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

53

15

4

9

0

1

3839'

28

7

3

2

0

0

1571'

28

9

0

5

0

3

2474'

25

9

0

3

0

0

2197'

4

2

0

0

0

0

298'

3

1

0

2

0

0

248'

Total 2024/2025

158

45

8

24
0

4

12041'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Thibault Rambaud. Thibault Rambaud a jucat un total de 158 meciuri, a marcat 45 goluri și a adunat 4 pase decisive. Thibault Rambaud a jucat cel mai mare număr de meciuri la National cu 158 apariții în Franța. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Ligue 2

0.40Goluri în 90
7 Total goluri
93 Percentil
0.17Pase de gol în 90
3 Total pase decisive
83 Percentil
0.57G+P per 90
Total contribuții la 10 goluri
91 Percentil
0.44xG Per 90'
7.60 Goluri anticipate
94 Percentil
0.16xA Per 90
2.78 Pase decisive anticipate
68 Percentil
0.11Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
33 Percentil

Thibault Rambaud Statistici - Detaliat

Ligue 2 Statistici pentru Thibault Rambaud

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate28N/A
70
minute157156 minute în joc
56
Salariu Anual€55,328N/A
35
Meciuri începute21N/A
67
Înlocuiri7N/AN/A
Eliminări7N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate70.4
93
Goluri + Pase decisive100.57
91
Goluri Acasă40.44
92
Goluri În Deplasare30.36
89
Goluri Așteptate (xG)7.600.44
94
xG Fără Penalty-uri (npxG)6.900.40
94
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol224 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Thibault Rambaud a marcat 7 goluri în 28 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Ligue 2. Din totalul de 7 goluri, 4 au fost marcate acasă, în timp ce 3 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Thibault Rambaud pe 90 de minute este de 0.4. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Thibault Rambaud sunt de 10 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.57 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.40. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Thibault Rambaud la 6.90, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 94 al jucătorilor din Ligue 2.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate372.12
86
Șuturi la poartă
21/ 37
1.20
96
Șuturi în afara porții
16/ 37
0.92
68
A lovit bara1 ori0.06
84
Rata de conversie a șuturilor18.92%N/A
85
Precizia șutării56.76%N/A
94
Șuturi per gol marcat5.29N/AN/A

Până în prezent, Thibault Rambaud a efectuat un total de 37 șuturi în 28 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Ligue 2. Din totalul de 37 șuturi, 21 au fost pe poartă, iar celelalte 16 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Thibault Rambaud este de 56.76%. Marchează un gol la fiecare 5.29 șuturi efectuate și realizează 2.12 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol30.17
83
Pase decisive anticipate (xA)2.780.16
68
Pase41223.60
19
Pase reușite
247/ 412
14.15
11
Rata de reușită a pasei59.95%N/A
3
Pase-cheie130.74
53
Centrări60.34
34
Centrări reușite
1/ 6
0.06
33
Rata de Finalizare a Centrărilor16.67%N/A
42
Minute pe Asistență524 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Thibault Rambaud a asistat la 3 pase decisive în 28 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Ligue 2. Analizând aspectul pasei în joc, Thibault Rambaud pasează mingea aproximativ de 23.60 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 59.95. De asemenea, face aproximativ 0.74 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Thibault Rambaud de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.16 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 68 procent din jucătorii din Ligue 2.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri140.80
37
Dribleuri Reușite40.23
24
Rata de Succes a Dribleurilor28.57%N/A
14
Deposedat160.92
34
Offside-uri130.74
93

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.11
33
Minute pe Cartonaș Galben786 min / cartonașN/A
77
Cartonașe Peste 0.527%
32
Foul-uri Comise372.12
86
Foul-uri ale oponenților311.78
77

Până în prezent, Thibault Rambaud a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 28 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Ligue 2. Ei comit 2.12 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite160.92
75
Minute pe Gol Încasat98 MinuteN/A
76
Niciun gol primit932%
62
Tackle-uri120.69
16
Interceptări40.23
15
Dueluri pe Sol34519.76
99
Dueluri pe Sol Câștigate1649.40
99
Dueluri Aeriene Câștigate1196.82
99
Driblat60.34
71
Degajări120.69
23
Șuturi blocate00.00
25
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate04
Penalty-uri Marcate04
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Thibault Rambaud a executat 4 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Thibault Rambaud a marcat 4 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Thibault Rambaud este 100%.

Analiza Statistică pentru Thibault Rambaud

Thibault Rambaud este un Atacant care a jucat în 28 meciuri acest sezon de Ligue 2, având un total de 1571 minute. Thibault Rambaud marchează în medie 0.4 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 30 din 407 jucători în echipa Ligue 2 care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 7 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 2 în echipa Ligue 2 pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 224 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 524 minute

Primește un cartonaș la fiecare 786 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 4 / 4 penalty-uri
Ratate 0 / 4 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

30 / 407 Jucători

Clasament Pase de gol

71 / 407 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

27

9

4

5

0

0

2311'

2

1

0

0

0

0

118'

Total 2024/2025

31

10

5

5
0

0

2601'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.35 Goluri

0.16  Pase de gol

0.19  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

6

0

4

0

1

1528'

Total 2023/2024

26

6

0

4
0

1

1528'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.35 Goluri

0  Pase de gol

0.24  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

28

9

0

5

0

3

2474'

Total 2022/2023

28

9

0

5
0

3

2474'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.33 Goluri

0  Pase de gol

0.18  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

25

9

0

3

0

0

2197'

1

1

0

0

0

0

90'

Total 2021/2022

26

10

0

3
0

0

2287'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.37 Goluri

0  Pase de gol

0.12  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2020/2021

4

0

0

1
0

0

290'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.31  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

3

1

0

2

0

0

248'

Total 2019/2020

14

3

0

4
0

0

1200'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.36 Goluri

0  Pase de gol

0.73  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2018

1

0

0

0
0

0

90'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!