Mathieu Peybernes Portrait

Mathieu Peybernes Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : France
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #14
Vârstă (Data nașterii) : 36 (1990-10-21)
Înălțime : 188cm
Greutate : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2026/2027 & Statistici de carieră- Mathieu Peybernes

6.99
Rating mediu în Ligue 2Clasament Goluri Primite : 86 / 125 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

9

0

12

3

0

0

782'

Total 2026/2027

9

0

12

3

0
0

782'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

167

1

183

38

20

2

12828'

108

5

99

42

26

2

8910'

57

3

46

19

10

0

4965'

48

0

39

19

6

1

3760'

9

0

12

3

0

0

782'

9

0

13

1

0

0

750'

8

0

15

3

1

0

641'

7

0

3

2

1

0

540'

7

0

6

3

3

0

567'

5

0

4

1

2

0

416'

2

0

1

1

1

0

110'

1

0

0

1

0

0

29'

Total 2016/2017

436

9

430

136

71
5

34913'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Mathieu Peybernes. Mathieu Peybernes a jucat un total de 436 meciuri, a marcat 9 goluri și a adunat 3 pase decisive. Mathieu Peybernes a jucat cel mai mare număr de meciuri la Ligue 1 cu 436 apariții în Franța. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Ligue 2

1.38Încasate / 90'
12 Goluri în 9 Meciuri
36th Percentil
33%Niciun gol primit
3 Clean sheets în 9 Meciuri
75th Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
33rd Percentil

Mathieu Peybernes Statistici - Detaliat

Ligue 2 Statistici pentru Mathieu Peybernes

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate9N/A
50
minute78287 minute în joc
71
Meciuri începute9N/A
75
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite121.38
36
Minute pe Gol Încasat65 MinuteN/A
36
Niciun gol primit333%
75
Tackle-uri91.04
38
Interceptări70.81
45
Dueluri pe Sol536.10
17
Dueluri pe Sol Câștigate293.34
23
Dueluri Aeriene Câștigate101.15
56
Driblat40.46
43
Degajări546.21
98
Șuturi blocate111.27
98
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Mathieu Peybernes a încasat 12 goluri și a menținut 3 clean sheets în 9 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Ligue 2. Acest lucru înseamnă că atunci când Mathieu Peybernes este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 65 minute. În plus, a efectuat 1.04 tackle-uri și 0.81 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Mathieu Peybernes face aproximativ 6.21 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
33
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
33
Cartonașe Peste 0.500%
35
Foul-uri Comise50.58
17
Foul-uri ale oponenților111.27
52

Până în prezent, Mathieu Peybernes nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Ligue 2.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
59
Goluri + Pase decisive00
45
Goluri Acasă00
73
Goluri În Deplasare00
74
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
13
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
14
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Mathieu Peybernes nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Ligue 2. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
12
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
28
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
14
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
59
Precizia șutării0.00%N/A
28
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Mathieu Peybernes nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției Ligue 2.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
62
Pase decisive anticipate (xA)0.830.10
38
Pase43650.18
74
Pase reușite
387/ 436
44.54
78
Rata de reușită a pasei88.76%N/A
90
Pase-cheie20.23
21
Centrări00.00
21
Centrări reușite
0/ 0
0.00
40
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
40
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Mathieu Peybernes nu a asistat la niciun gol în acest sezon Ligue 2.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
12
Dribleuri Reușite00.00
16
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
16
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
54

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Mathieu Peybernes nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Mathieu Peybernes

Mathieu Peybernes este un Fundaș care a jucat în 9 meciuri acest sezon de Ligue 2, având un total de 782 minute. Mathieu Peybernes primește în medie 1.38 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 33%. Asta înseamnă că Mathieu Peybernes a avut 3 meciuri dintr-un total de 9 în care nu a primit gol.

Mathieu Peybernes a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 9 în echipa FC Sochaux Montbeliard pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

186 / 278 Jucători

Clasament Goluri Primite

86 / 125 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

30

1

23

11

4

0

2558'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2025/2026

32

1

30

11

4
0

2738'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.81
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

2

23

8

6

0

2407'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2024/2025

28

2

23

9

6
0

2497'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0.86
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

0

16

13

1

0

1921'

Total 2023/2024

28

0

17

13

2
0

1941'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.75
 Primite

0.05  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

0

23

6

5

1

1839'

1

0

0

1

0

0

29'

Total 2022/2023

31

0

34

11

6
1

2634'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.13
 Primite

0.24  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

34

2

42

9

7

0

2883'

2

0

1

1

0

0

134'

Total 2021/2022

36

2

43

10

7
0

3017'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

1.31
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

1

8

11

4

1

1129'

2

0

1

0

0

0

136'

Total 2020/2021

20

1

9

11

4
1

1265'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0.64
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

30

1

31

10

9

0

2656'

Total 2019/2020

30

1

31

10

9
0

2656'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.05
 Primite

0.3  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

1

18

12

6

1

2242'

3

0

1

1

1

0

270'

Total 2018/2019

29

1

19

13

7
1

2512'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.72
 Primite

0.24  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

5

0

4

1

2

0

416'

9

0

13

1

0

0

750'

Total 2017/2018

14

0

17

2

2
0

1166'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.87
 Primite

0.43  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

37

0

45

7

5

0

3173'

1

0

7

0

0

0

90'

Total 2016/2017

38

0

52

7

5
0

3263'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.28
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

0

20

9

3

0

2043'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2015/2016

26

0

21

9

3
0

2133'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.88
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

30

0

33

8

3

0

2331'

2

0

0

1

0

0

101'

Total 2014/2015

32

0

33

9

3
0

2432'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.27
 Primite

0.12  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

24

2

1

0

1144'

7

0

6

3

3

0

567'

Total 2013/2014

22

0

30

5

4
0

1711'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.89
 Primite

0.08  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

0

26

6

3

0

1781'

1

0

0

1

1

0

90'

Total 2012/2013

26

0

26

7

4
0

1871'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.31
 Primite

0.15  Cartonașe

Sezon 2011/2012
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

1

31

4

5

2

1949'

1

0

4

0

0

0

90'

Total 2011/2012

28

1

35

4

5
2

2068'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

1.43
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2010/2011
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

0

4

2

0

0

400'

Total 2010/2011

8

0

4

2

0
0

400'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.9
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2009/2010
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

7'

Total 2009/2010

1

0

0

0

0
0

7'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!