
Ryan Barnett Statistici
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ryan Barnett. Ryan Barnett a jucat un total de 259 meciuri, a marcat 17 goluri și a adunat 0 pase decisive. Ryan Barnett a jucat cel mai mare număr de meciuri la National League cu 259 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Championship
Championship Statistici pentru Ryan Barnett
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 12 | N/A | 10 |
| minute | 417 | 35 minute în joc | 1 |
| Salariu Anual | €377,000 | N/A | 32 |
| Meciuri începute | 4 | N/A | 4 |
| Înlocuiri | 8 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 4 | 0.86 | 91 |
| Minute pe Gol Încasat | 104 Minute | N/A | 91 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 2 |
| Tackle-uri | 4 | 0.87 | 25 |
| Interceptări | 3 | 0.65 | 44 |
| Dueluri pe Sol | 31 | 6.71 | 16 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 14 | 3.03 | 16 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 0.43 | 15 |
| Driblat | 2 | 0.43 | 59 |
| Degajări | 16 | 3.46 | 77 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 18 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Ryan Barnett a încasat 4 goluri și a menținut 0 clean sheets în 12 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Championship. Acest lucru înseamnă că atunci când Ryan Barnett este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 104 minute. În plus, a efectuat 0.87 tackle-uri și 0.65 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ryan Barnett face aproximativ 3.46 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 11 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 11 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 12 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 6 |
| Foul-uri ale oponenților | 5 | 1.08 | 64 |
Până în prezent, Ryan Barnett nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Championship.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 32 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 19 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 47 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 51 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 9 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 9 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Ryan Barnett nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Championship. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 9 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 17 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 9 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 65 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 35 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 17 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Ryan Barnett nu a efectuat niciun șut în sezonul 2025/2026 al competiției Championship.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 36 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.39 | 0.08 | 25 |
| Pase | 109 | 23.58 | 23 |
| Pase reușite | 87/ 109 | 18.82 | 31 |
| Rata de reușită a pasei | 79.82% | N/A | 61 |
| Pase-cheie | 4 | 0.87 | 52 |
| Centrări | 38 | 8.22 | 99 |
| Centrări reușite | 4/ 38 | 0.87 | 85 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 10.53% | N/A | 28 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Ryan Barnett nu a asistat la niciun gol în acest sezon Championship.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 9 | 1.95 | 77 |
| Dribleuri Reușite | 3 | 0.65 | 66 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 33.33% | N/A | 28 |
| Deposedat | 3 | 0.65 | 53 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 35 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Ryan Barnett nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
FA Cup Statistici pentru Ryan Barnett
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 0 |
| minute | N/A | 0 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €377,000 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 0 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 2 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 | 99 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A | 0 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 28 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 16 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 31 |
| Dueluri pe Sol | 6 | 9.31 | 75 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 5 | 7.76 | 97 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 4 | 6.21 | 99 |
| Driblat | 1 | 1.55 | 3 |
| Degajări | 4 | 6.21 | 94 |
| Șuturi blocate | 1 | 1.55 | 97 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Ryan Barnett a încasat 4 goluri și a menținut 0 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Championship. Acest lucru înseamnă că atunci când Ryan Barnett este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ryan Barnett face aproximativ 6.21 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 44 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 44 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 22 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 22 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 56 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 33 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 72 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 72 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 28 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 97 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 56 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 44 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 67 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.05 | 0.08 | 47 |
| Pase | 9 | 13.97 | 25 |
| Pase reușite | 6/ 9 | 9.31 | 25 |
| Rata de reușită a pasei | 66.67% | N/A | 38 |
| Pase-cheie | 1 | 1.55 | 99 |
| Centrări | 5 | 7.76 | 99 |
| Centrări reușite | 2/ 5 | 3.10 | 99 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 40.00% | N/A | 88 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 1 | 1.55 | 84 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 1.55 | 94 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 100.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 72 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
League Cup Statistici pentru Ryan Barnett
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A | 58 |
| minute | 261 | 65 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €377,000 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 54 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 6 | 2.07 | 0 |
| Minute pe Gol Încasat | 44 Minute | N/A | 2 |
| Niciun gol primit | 1 | 25% | 49 |
| Tackle-uri | 6 | 2.07 | 82 |
| Interceptări | 6 | 2.07 | 99 |
| Dueluri pe Sol | 26 | 8.97 | 72 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 14 | 4.83 | 71 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 4 | 1.38 | 61 |
| Driblat | 3 | 1.03 | 13 |
| Degajări | 20 | 6.90 | 96 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 50 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Ryan Barnett a încasat 4 goluri și a menținut 0 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Championship. Acest lucru înseamnă că atunci când Ryan Barnett este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 44 minute. În plus, a efectuat 2.07 tackle-uri și 2.07 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ryan Barnett face aproximativ 6.90 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 62 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 62 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Foul-uri Comise | 3 | 1.03 | 64 |
| Foul-uri ale oponenților | 3 | 1.03 | 70 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 64 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.69 | 96 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 77 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 83 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.05 | 0.02 | 32 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.05 | 0.02 | 32 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 1 | 0.34 | 38 |
| Șuturi la poartă | 0/ 1 | 0.00 | 46 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 1 | 0.34 | 47 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 92 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 72 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 46 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 2 | 0.69 | 99 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.46 | 0.50 | 97 |
| Pase | 87 | 30.00 | 28 |
| Pase reușite | 67/ 87 | 23.10 | 25 |
| Rata de reușită a pasei | 77.01% | N/A | 22 |
| Pase-cheie | 4 | 1.38 | 80 |
| Centrări | 14 | 4.83 | 93 |
| Centrări reușite | 3/ 14 | 1.03 | 93 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 21.43% | N/A | 71 |
| Minute pe Asistență | 131 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 2 | 0.69 | 58 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 0.34 | 64 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 50.00% | N/A | 75 |
| Deposedat | 3 | 1.03 | 22 |
| Offside-uri | 1 | 0.34 | 96 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Ryan Barnett este un Fundaș care a jucat în 12 meciuri acest sezon de Championship, având un total de 417 minute. Ryan Barnett primește în medie 0.86 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Ryan Barnett a avut 0 meciuri dintr-un total de 12 în care nu a primit gol.
Ryan Barnett a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 25 în echipa Wrexham FC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.06 Goluri
0.28 Pase de gol
0.03 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.09 Goluri
0.17 Pase de gol
0.13 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.03 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.08 Goluri
1.03
Primite
0.03 Cartonașe
Sezon 2020/2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2019/2020
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.18 Goluri
1.4
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2018/2019
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0
Primite
0 Cartonașe