Ethon Archer Statistici

Club : Bromley FC
Poziție : Atacant - Aripa stângă
Naționalitate : England
Birthplace : England - England
Numărul tricoului : #7
Vârstă (Data nașterii) : 24 (2002-08-28)
Înălțime : 188cm
Greutate : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2021/2022

2026/2027 & Statistici de carieră- Ethon Archer

6.51
Rating mediu în EFL League OneClasament Goluri : -1 / 391 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

5

0

1

0

0

0

163'

2

0

0

1

0

0

180'

1

0

0

1

0

0

28'

Total 2026/2027

8

0

1

2
0

0

371'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

27

3

3

2

0

0

2166'

25

3

2

1

0

0

1285'

8

2

0

0

0

0

443'

7

0

0

3

0

0

502'

3

0

0

2

0

0

208'

Total 2025/2026

70

8

5

8
0

0

4604'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ethon Archer. Ethon Archer a jucat un total de 70 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 3 pase decisive. Ethon Archer a jucat cel mai mare număr de meciuri la EFL League Two cu 70 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în EFL League One

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
54 Percentil
0.55Pase de gol în 90
1 Total pase decisive
99 Percentil
0.55G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
89 Percentil
0.10xG Per 90'
0.18 Goluri anticipate
50 Percentil
0.39xA Per 90
0.70 Pase decisive anticipate
98 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
27 Percentil

Ethon Archer Statistici - Detaliat

EFL League One Statistici pentru Ethon Archer

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
2
minute16333 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări5N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
54
Goluri + Pase decisive10.55
89
Goluri Acasă00
65
Goluri În Deplasare00
72
Goluri Așteptate (xG)0.180.10
50
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.180.10
50
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Ethon Archer nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate42.21
81
Șuturi la poartă
0/ 4
0.00
24
Șuturi în afara porții
4/ 4
2.21
96
A lovit bara0 ori0.00
82
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
54
Precizia șutării0.00%N/A
24
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Ethon Archer a efectuat un total de 4 șuturi în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Din totalul de 4 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 4 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ethon Archer este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 2.21 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.55
99
Pase decisive anticipate (xA)0.700.39
98
Pase4022.09
20
Pase reușite
34/ 40
18.77
32
Rata de reușită a pasei85.00%N/A
92
Pase-cheie21.10
68
Centrări105.52
92
Centrări reușite
2/ 10
1.10
90
Rata de Finalizare a Centrărilor20.00%N/A
63
Minute pe Asistență163 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Ethon Archer a asistat la 1 pase decisive în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League One. Analizând aspectul pasei în joc, Ethon Archer pasează mingea aproximativ de 22.09 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 85.00. De asemenea, face aproximativ 1.10 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Ethon Archer de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.39 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 98 procent din jucătorii din EFL League One.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri21.10
62
Dribleuri Reușite00.00
16
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
17
Deposedat42.21
4
Offside-uri00.00
54

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
27
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
27
Cartonașe Peste 0.500%
28
Foul-uri Comise21.10
53
Foul-uri ale oponenților31.66
84

Până în prezent, Ethon Archer nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției EFL League One.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite63.31
0
Minute pe Gol Încasat27 MinuteN/A
0
Niciun gol primit120%
44
Tackle-uri63.31
98
Interceptări00.00
14
Dueluri pe Sol2413.25
84
Dueluri pe Sol Câștigate105.52
63
Dueluri Aeriene Câștigate10.55
21
Driblat31.66
1
Degajări63.31
67
Șuturi blocate00.00
25
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Ethon Archer nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

EFL Trophy Statistici pentru Ethon Archer

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute18090 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
76
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
63
Goluri + Pase decisive00
42
Goluri Acasă00
85
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.090.04
47
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.090.04
47
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate21.00
62
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
54
Șuturi în afara porții
2/ 2
1.00
77
A lovit bara0 ori0.00
97
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
75
Precizia șutării0.00%N/A
54
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
69
Pase decisive anticipate (xA)0.240.12
69
Pase3417.00
15
Pase reușite
26/ 34
13.00
16
Rata de reușită a pasei76.47%N/A
28
Pase-cheie42.00
89
Centrări94.50
92
Centrări reușite
4/ 9
2.00
95
Rata de Finalizare a Centrărilor44.44%N/A
91
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri63.00
91
Dribleuri Reușite31.50
92
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
75
Deposedat21.00
22
Offside-uri10.50
89

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.5
97
Minute pe Cartonaș Galben180 min / cartonașN/A
73
Cartonașe Peste 0.5150%
98
Foul-uri Comise10.50
42
Foul-uri ale oponenților84.00
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite42
37
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
39
Niciun gol primit00%
63
Tackle-uri21.00
50
Interceptări42.00
94
Dueluri pe Sol2110.50
82
Dueluri pe Sol Câștigate136.50
90
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
24
Driblat21.00
3
Degajări31.50
58
Șuturi blocate00.00
59
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

League Cup Statistici pentru Ethon Archer

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute2828 minute în joc
0
Meciuri începute0N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
75
Goluri + Pase decisive00
42
Goluri Acasă00
75
Goluri În Deplasare00
92
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
30
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
30
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
30
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
43
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
35
A lovit bara0 ori0.00
87
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
70
Precizia șutării0.00%N/A
43
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
58
Pase decisive anticipate (xA)0.080.12
65
Pase913.97
9
Pase reușite
7/ 9
10.86
17
Rata de reușită a pasei77.78%N/A
65
Pase-cheie23.10
99
Centrări46.21
96
Centrări reușite
2/ 4
3.10
99
Rata de Finalizare a Centrărilor50.00%N/A
96
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri23.10
87
Dribleuri Reușite11.55
91
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
70
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
65

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe13.21
99
Minute pe Cartonaș Galben28 min / cartonașN/A
58
Cartonașe Peste 0.51100%
99
Foul-uri Comise11.55
87
Foul-uri ale oponenților11.55
91

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
0
Niciun gol primit00%
0
Tackle-uri11.55
74
Interceptări23.10
99
Dueluri pe Sol69.31
65
Dueluri pe Sol Câștigate34.66
57
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
17
Driblat00.00
99
Degajări34.66
70
Șuturi blocate00.00
43
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Ethon Archer

Ethon Archer este un Atacant care a jucat în 5 meciuri acest sezon de EFL League One, având un total de 163 minute. Ethon Archer marchează în medie 0 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția -1 din 391 jucători în echipa EFL League One care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 17 în echipa EFL League One pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 163 minute

Primește un cartonaș la fiecare 0 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 391 Jucători

Clasament Pase de gol

N/A / 391 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

3

1

1

0

0

1122'

24

2

3

2

0

0

1896'

5

1

0

0

0

0

257'

2

0

0

1

0

0

180'

1

0

0

1

0

0

19'

Total 2025/2026

54

6

4

5
0

0

3562'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.24 Goluri

0.08  Pase de gol

0.08  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

3

1

0

0

0

0

270'

4

0

0

1

0

0

303'

2

1

0

0

0

0

173'

Total 2024/2025

9

2

0

1
0

0

746'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.33 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

13'

Total 2022

1

0

0

0
0

0

13'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!