Cameron Antwi Portrait

Cameron Antwi Statistici

Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central
Naționalitate : England
Birthplace : England - England
Numărul tricoului : #17
Vârstă (Data nașterii) : 25 (2001-10-7)
Înălțime : 177cm
Greutate : 63kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2026/2027 & Statistici de carieră- Cameron Antwi

6.71
Rating mediu în EFL League TwoClasament Pase de gol : -1 / 393 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

74'

Total 2026/2027

4

0

0

0
0

0

130'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

35

3

0

1

0

0

1862'

5

0

0

3

1

0

290'

3

0

0

0

0

0

240'

2

1

0

1

0

0

146'

1

1

0

0

0

0

90'

Total 2026/2027

52

5

0

5
1

0

3105'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Cameron Antwi. Cameron Antwi a jucat un total de 52 meciuri, a marcat 5 goluri și a adunat 0 pase decisive. Cameron Antwi a jucat cel mai mare număr de meciuri la EFL League Two cu 52 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în EFL League Two

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
52 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
55 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
34 Percentil
0.00xG Per 90'
0.00 Goluri anticipate
11 Percentil
0.11xA Per 90
0.07 Pase decisive anticipate
53 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
27 Percentil

Cameron Antwi Statistici - Detaliat

EFL League Two Statistici pentru Cameron Antwi

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute5619 minute în joc
0
Meciuri începute0N/A
0
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
52
Goluri + Pase decisive00
34
Goluri Acasă00
64
Goluri În Deplasare00
70
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
11
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
11
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Cameron Antwi nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League Two. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
10
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
25
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
11
A lovit bara0 ori0.00
78
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
52
Precizia șutării0.00%N/A
25
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Cameron Antwi nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției EFL League Two.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
55
Pase decisive anticipate (xA)0.070.11
53
Pase1727.32
35
Pase reușite
13/ 17
20.89
47
Rata de reușită a pasei76.47%N/A
68
Pase-cheie11.61
89
Centrări11.61
63
Centrări reușite
0/ 1
0.00
34
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
34
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Cameron Antwi nu a asistat la niciun gol în acest sezon EFL League Two.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
11
Dribleuri Reușite00.00
18
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
18
Deposedat23.21
0
Offside-uri00.00
49

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
27
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
27
Cartonașe Peste 0.500%
27
Foul-uri Comise11.61
78
Foul-uri ale oponenților34.82
99

Până în prezent, Cameron Antwi nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției EFL League Two.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
0
Niciun gol primit133%
82
Tackle-uri11.61
62
Interceptări11.61
91
Dueluri pe Sol914.46
86
Dueluri pe Sol Câștigate58.04
93
Dueluri Aeriene Câștigate11.61
44
Driblat00.00
99
Degajări34.82
79
Șuturi blocate11.61
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Cameron Antwi nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

EFL Trophy Statistici pentru Cameron Antwi

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute7474 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
4
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
70
Goluri + Pase decisive00
50
Goluri Acasă00
88
Goluri În Deplasare00
80
Goluri Așteptate (xG)0.050.06
55
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.050.06
55
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate11.22
69
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
55
Șuturi în afara porții
1/ 1
1.22
78
A lovit bara0 ori0.00
96
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
75
Precizia șutării0.00%N/A
55
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
72
Pase decisive anticipate (xA)0.020.02
1
Pase1619.46
17
Pase reușite
13/ 16
15.81
21
Rata de reușită a pasei81.25%N/A
57
Pase-cheie00.00
28
Centrări00.00
41
Centrări reușite
0/ 0
0.00
70
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
70
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
29
Dribleuri Reușite00.00
47
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
47
Deposedat11.22
18
Offside-uri00.00
77

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
70
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
70
Cartonașe Peste 0.500%
78
Foul-uri Comise00.00
24
Foul-uri ale oponenților22.43
94

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite33.65
2
Minute pe Gol Încasat25 MinuteN/A
3
Niciun gol primit00%
50
Tackle-uri22.43
85
Interceptări00.00
30
Dueluri pe Sol910.95
83
Dueluri pe Sol Câștigate78.51
97
Dueluri Aeriene Câștigate33.65
96
Driblat00.00
99
Degajări22.43
71
Șuturi blocate00.00
59
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Cameron Antwi

Cameron Antwi este un Mijlocaș care a jucat în 3 meciuri acest sezon de EFL League Two, având un total de 56 minute. Cameron Antwi are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Cameron Antwi a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 21 în echipa Gillingham FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 393 Jucători

Clasament Pase de gol

N/A / 393 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

3

0

1

0

0

1637'

1

1

0

0

0

0

90'

2

1

0

1

0

0

146'

1

0

0

1

0

0

83'

Total 2025/2026

33

5

0

3
0

0

1956'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

0  Pase de gol

0.05  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

3

0

0

0

0

0

169'

2

0

0

0

0

0

55'

Total 2024/2025

5

0

0

0
0

0

224'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2023

6

0

0

0
0

0

477'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2022

1

0

0

0
0

0

90'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

150'

1

0

0

2

1

0

78'

Total 2021

3

0

0

2
1

0

228'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!