
Noah Donovan Sahsah Statistici
2026
2026
2024
2022/2023
2021/2022
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Noah Donovan Sahsah. Noah Donovan Sahsah a jucat un total de 37 meciuri, a marcat 14 goluri și a adunat 1 pase decisive. Noah Donovan Sahsah a jucat cel mai mare număr de meciuri la Eliteserien cu 37 apariții în Norvegia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Eliteserien
Eliteserien Statistici pentru Noah Donovan Sahsah
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 17 | N/A | 54 |
| minute | 758 | 45 minute în joc | 26 |
| Meciuri începute | 9 | N/A | 34 |
| Înlocuiri | 7 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 5 | 0.59 | 96 |
| Goluri + Pase decisive | 6 | 0.71 | 95 |
| Goluri Acasă | 3 | 0.72 | 96 |
| Goluri În Deplasare | 2 | 0.47 | 93 |
| Goluri Așteptate (xG) | 4.67 | 0.60 | 97 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 4.67 | 0.60 | 98 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 1 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 152 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Noah Donovan Sahsah a marcat 5 goluri în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Eliteserien. Din totalul de 5 goluri, 3 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Noah Donovan Sahsah pe 90 de minute este de 0.59. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Noah Donovan Sahsah sunt de 6 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.71 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.60. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Noah Donovan Sahsah la 4.67, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 98 al jucătorilor din Eliteserien.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 21 | 2.71 | 91 |
| Șuturi la poartă | 9/ 21 | 1.16 | 92 |
| Șuturi în afara porții | 12/ 21 | 1.55 | 85 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 73 |
| Rata de conversie a șuturilor | 23.81% | N/A | 94 |
| Precizia șutării | 42.86% | N/A | 76 |
| Șuturi per gol marcat | 4.20 | N/A | N/A |
Până în prezent, Noah Donovan Sahsah a efectuat un total de 21 șuturi în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Eliteserien. Din totalul de 21 șuturi, 9 au fost pe poartă, iar celelalte 12 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Noah Donovan Sahsah este de 42.86%. Marchează un gol la fiecare 4.20 șuturi efectuate și realizează 2.71 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.12 | 66 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.26 | 0.16 | 54 |
| Pase | 249 | 32.15 | 32 |
| Pase reușite | 198/ 249 | 25.57 | 37 |
| Rata de reușită a pasei | 79.52% | N/A | 42 |
| Pase-cheie | 7 | 0.90 | 52 |
| Centrări | 11 | 1.42 | 65 |
| Centrări reușite | 1/ 11 | 0.13 | 41 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 9.09% | N/A | 30 |
| Minute pe Asistență | 758 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Noah Donovan Sahsah a asistat la 1 pase decisive în 17 meciuri în sezonul 2026 al competiției Eliteserien. Analizând aspectul pasei în joc, Noah Donovan Sahsah pasează mingea aproximativ de 32.15 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 79.52. De asemenea, face aproximativ 0.90 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Noah Donovan Sahsah de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.16 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 54 procent din jucătorii din Eliteserien.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 35 | 4.52 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 15 | 1.94 | 98 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 42.86% | N/A | 53 |
| Deposedat | 7 | 0.90 | 37 |
| Offside-uri | 1 | 0.13 | 63 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 20 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 20 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 20 |
| Foul-uri Comise | 7 | 0.90 | 38 |
| Foul-uri ale oponenților | 14 | 1.81 | 88 |
Până în prezent, Noah Donovan Sahsah nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Eliteserien.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 13 | 1.54 | 40 |
| Minute pe Gol Încasat | 58 Minute | N/A | 40 |
| Niciun gol primit | 5 | 28% | 72 |
| Tackle-uri | 9 | 1.16 | 38 |
| Interceptări | 5 | 0.65 | 42 |
| Dueluri pe Sol | 79 | 10.20 | 67 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 39 | 5.04 | 68 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 0.13 | 4 |
| Driblat | 1 | 0.13 | 90 |
| Degajări | 3 | 0.39 | 7 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 23 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 50% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 2 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 1 |
Până în prezent, Noah Donovan Sahsah a executat 2 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Noah Donovan Sahsah a marcat 1 penalty-uri, în timp ce a ratat 1. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Noah Donovan Sahsah este 50%.
UEFA U21 Championship Qualification Statistici pentru Noah Donovan Sahsah
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 0 |
| minute | 89 | 45 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 3 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 59 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 43 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 75 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 72 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 40 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 41 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 58 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 74 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 96 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 77 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 74 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 62 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Pase | 0 | 0.00 | 32 |
| Pase reușite | 0/ 0 | 0.00 | 32 |
| Rata de reușită a pasei | 0.00% | N/A | 32 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 62 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 67 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 82 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 82 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 58 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 69 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 69 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 89 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 35 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 35 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 35 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 51 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 49 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 1.01 | 56 |
| Minute pe Gol Încasat | 89 Minute | N/A | 60 |
| Niciun gol primit | 1 | 50% | 71 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 45 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 55 |
| Dueluri pe Sol | 0 | 0.00 | 35 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 36 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 57 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 43 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 72 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 50% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 2 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 1 |
Cupa de Fotbal Norvegiană Statistici pentru Noah Donovan Sahsah
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A |
| minute | 18 | 18 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 10 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 2 | 10 |
| Minute pe Asistență | 9 Minute pe Asistență | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 0 | 0% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | 50% |
| Penalty-uri Executate | 0 | 2 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 1 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 1 |
Noah Donovan Sahsah este un Atacant care a jucat în 17 meciuri acest sezon de Eliteserien, având un total de 758 minute. Noah Donovan Sahsah marchează în medie 0.59 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 13 din 334 jucători în echipa Eliteserien care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 5 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 3 în echipa Eliteserien pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 152 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 758 minute
Primește un cartonaș la fiecare 0 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2026
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.55 Goluri
0 Pase de gol
0.55 Cartonașe
Sezon 2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.71 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe