
Gerson Statistici
2026
2025
2024
2023
2021/2022
2021
2020
2019
Mai Multe
2017/2018
2016/2017
2016
2015
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Gerson. Gerson a jucat un total de 471 meciuri, a marcat 37 goluri și a adunat 27 pase decisive. Gerson a jucat cel mai mare număr de meciuri la Serie A cu 471 apariții în Brazilia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Serie A
Serie A Statistici pentru Gerson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 14 | N/A | 92 |
| minute | 1087 | 78 minute în joc | 84 |
| Salariu Anual | €7,777,777 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 14 | N/A | 95 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 3 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 50 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.08 | 37 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 62 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 69 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.26 | 0.10 | 50 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.26 | 0.10 | 52 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Gerson nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției Serie A. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 13 | 1.08 | 56 |
| Șuturi la poartă | 7/ 13 | 0.58 | 70 |
| Șuturi în afara porții | 6/ 13 | 0.50 | 39 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 83 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 52 |
| Precizia șutării | 53.85% | N/A | 91 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Gerson a efectuat un total de 13 șuturi în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției Serie A. Din totalul de 13 șuturi, 7 au fost pe poartă, iar celelalte 6 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Gerson este de 53.85%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 1.08 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.08 | 61 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 1.93 | 0.16 | 66 |
| Pase | 638 | 52.82 | 86 |
| Pase reușite | 577/ 638 | 47.77 | 87 |
| Rata de reușită a pasei | 90.44% | N/A | 91 |
| Pase-cheie | 8 | 0.66 | 42 |
| Centrări | 8 | 0.66 | 48 |
| Centrări reușite | 2/ 8 | 0.17 | 47 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 25.00% | N/A | 65 |
| Minute pe Asistență | 1087 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Gerson a asistat la 1 pase decisive în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției Serie A. Analizând aspectul pasei în joc, Gerson pasează mingea aproximativ de 52.82 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 90.44. De asemenea, face aproximativ 0.66 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Gerson de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.16 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 66 procent din jucătorii din Serie A.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 17 | 1.41 | 63 |
| Dribleuri Reușite | 10 | 0.83 | 72 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 58.82% | N/A | 68 |
| Deposedat | 11 | 0.91 | 30 |
| Offside-uri | 2 | 0.17 | 75 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.17 | 45 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 544 min / cartonaș | N/A | 78 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 14% | 54 |
| Foul-uri Comise | 14 | 1.16 | 47 |
| Foul-uri ale oponenților | 30 | 2.48 | 90 |
Până în prezent, Gerson a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 14 meciuri în sezonul 2026 al competiției Serie A. Ei comit 1.16 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 18 | 1.49 | 21 |
| Minute pe Gol Încasat | 60 Minute | N/A | 21 |
| Niciun gol primit | 4 | 28% | 66 |
| Tackle-uri | 18 | 1.49 | 58 |
| Interceptări | 7 | 0.58 | 37 |
| Dueluri pe Sol | 119 | 9.85 | 67 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 67 | 5.55 | 79 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 11 | 0.91 | 52 |
| Driblat | 15 | 1.24 | 12 |
| Degajări | 17 | 1.41 | 49 |
| Șuturi blocate | 3 | 0.25 | 55 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Gerson nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Premier League Rusia Statistici pentru Gerson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 12 | N/A | 17 |
| minute | 688 | 57 minute în joc | 21 |
| Salariu Anual | €7,777,777 | N/A | 96 |
| Meciuri începute | 8 | N/A | 25 |
| Înlocuiri | 4 | N/A | N/A |
| Eliminări | 4 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.13 | 70 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.13 | 54 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.3 | 84 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 57 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.19 | 0.16 | 64 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 1.19 | 0.16 | 66 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 688 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 7 | 0.92 | 49 |
| Șuturi la poartă | 3/ 7 | 0.39 | 60 |
| Șuturi în afara porții | 4/ 7 | 0.52 | 41 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 73 |
| Rata de conversie a șuturilor | 14.29% | N/A | 81 |
| Precizia șutării | 42.86% | N/A | 81 |
| Șuturi per gol marcat | 7.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 48 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.89 | 0.12 | 60 |
| Pase | 425 | 55.60 | 93 |
| Pase reușite | 373/ 425 | 48.79 | 95 |
| Rata de reușită a pasei | 87.76% | N/A | 97 |
| Pase-cheie | 7 | 0.92 | 65 |
| Centrări | 3 | 0.39 | 36 |
| Centrări reușite | 1/ 3 | 0.13 | 43 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 33.33% | N/A | 78 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 9 | 1.18 | 55 |
| Dribleuri Reușite | 2 | 0.26 | 33 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 22.22% | N/A | 16 |
| Deposedat | 5 | 0.65 | 46 |
| Offside-uri | 4 | 0.52 | 87 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.26 | 66 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 344 min / cartonaș | N/A | 48 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 17% | 64 |
| Foul-uri Comise | 12 | 1.57 | 61 |
| Foul-uri ale oponenților | 22 | 2.88 | 98 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 6 | 0.78 | 83 |
| Minute pe Gol Încasat | 115 Minute | N/A | 83 |
| Niciun gol primit | 6 | 50% | 93 |
| Tackle-uri | 13 | 1.70 | 71 |
| Interceptări | 7 | 0.92 | 55 |
| Dueluri pe Sol | 78 | 10.20 | 57 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 42 | 5.49 | 64 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 6 | 0.78 | 30 |
| Driblat | 2 | 0.26 | 73 |
| Degajări | 6 | 0.78 | 16 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 19 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Copa Libertadores Statistici pentru Gerson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 4 | N/A | 79 |
| minute | 334 | 84 minute în joc | 29 |
| Salariu Anual | €7,777,777 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 4 | N/A | 85 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 70 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 58 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 81 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 85 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.05 | 0.01 | 28 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.05 | 0.01 | 28 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 1 | 0.27 | 31 |
| Șuturi la poartă | 0/ 1 | 0.00 | 43 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 1 | 0.27 | 37 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 72 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 43 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 79 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.58 | 0.16 | 77 |
| Pase | 235 | 63.32 | 97 |
| Pase reușite | 217/ 235 | 58.47 | 98 |
| Rata de reușită a pasei | 92.34% | N/A | 99 |
| Pase-cheie | 2 | 0.54 | 45 |
| Centrări | 3 | 0.81 | 55 |
| Centrări reușite | 1/ 3 | 0.27 | 63 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 33.33% | N/A | 82 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 2 | 0.54 | 46 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 33 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 33 |
| Deposedat | 2 | 0.54 | 47 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 75 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.27 | 72 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 334 min / cartonaș | N/A | 74 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 25% | 83 |
| Foul-uri Comise | 4 | 1.08 | 64 |
| Foul-uri ale oponenților | 14 | 3.77 | 99 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 0.27 | 93 |
| Minute pe Gol Încasat | 334 Minute | N/A | 96 |
| Niciun gol primit | 3 | 75% | 96 |
| Tackle-uri | 4 | 1.08 | 47 |
| Interceptări | 1 | 0.27 | 32 |
| Dueluri pe Sol | 41 | 11.05 | 82 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 26 | 7.01 | 95 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 9 | 2.43 | 86 |
| Driblat | 1 | 0.27 | 63 |
| Degajări | 4 | 1.08 | 40 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 54 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Mineiro 1 Statistici pentru Gerson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 8 | N/A | 73 |
| minute | 515 | 64 minute în joc | 56 |
| Salariu Anual | €7,777,777 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 7 | N/A | 76 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 63 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.35 | 80 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 76 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 78 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.28 | 0.05 | 39 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.28 | 0.05 | 40 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 4 | 0.70 | 37 |
| Șuturi la poartă | 1/ 4 | 0.17 | 39 |
| Șuturi în afara porții | 3/ 4 | 0.52 | 41 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 87 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 61 |
| Precizia șutării | 25.00% | N/A | 52 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 2 | 0.35 | 94 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 2.40 | 0.42 | 98 |
| Pase | 293 | 51.20 | 88 |
| Pase reușite | 262/ 293 | 45.79 | 88 |
| Rata de reușită a pasei | 89.42% | N/A | 89 |
| Pase-cheie | 17 | 2.97 | 97 |
| Centrări | 11 | 1.92 | 65 |
| Centrări reușite | 4/ 11 | 0.70 | 73 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 36.36% | N/A | 78 |
| Minute pe Asistență | 258 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 9 | 1.57 | 71 |
| Dribleuri Reușite | 4 | 0.70 | 72 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 44.44% | N/A | 61 |
| Deposedat | 5 | 0.87 | 41 |
| Offside-uri | 1 | 0.17 | 72 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 1 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.35 | 70 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 258 min / cartonaș | N/A | 65 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 40 |
| Foul-uri Comise | 11 | 1.92 | 79 |
| Foul-uri ale oponenților | 14 | 2.45 | 89 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 0.52 | 84 |
| Minute pe Gol Încasat | 172 Minute | N/A | 86 |
| Niciun gol primit | 4 | 50% | 91 |
| Tackle-uri | 7 | 1.22 | 52 |
| Interceptări | 4 | 0.70 | 55 |
| Dueluri pe Sol | 56 | 9.79 | 63 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 27 | 4.72 | 65 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 4 | 0.70 | 36 |
| Driblat | 1 | 0.17 | 74 |
| Degajări | 1 | 0.17 | 7 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 41 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Cupa Rusiei Statistici pentru Gerson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 0 |
| minute | 234 | 78 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €7,777,777 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 8 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.38 | 86 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 0.38 | 75 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.63 | 92 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 71 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.65 | 0.25 | 91 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.65 | 0.25 | 92 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 234 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 58 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 78 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 74 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 78 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 66 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 26 |
| Pase | 0 | 0.00 | 22 |
| Pase reușite | 0/ 0 | 0.00 | 22 |
| Rata de reușită a pasei | 0.00% | N/A | 22 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 67 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 58 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 73 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 61 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 65 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 65 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 94 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 35 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 35 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 39 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 51 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 52 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 0.38 | 97 |
| Minute pe Gol Încasat | 234 Minute | N/A | 97 |
| Niciun gol primit | 2 | 67% | 97 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 76 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 42 |
| Dueluri pe Sol | 0 | 0.00 | 24 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 27 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 46 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 54 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 77 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Gerson este un Mijlocaș care a jucat în 14 meciuri acest sezon de Serie A, având un total de 1087 minute. Gerson are în medie 0.08 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.
Gerson a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 28 în echipa Cruzeiro EC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Dă o pasă de gol la fiecare 1087 minute
Primește un cartonaș la fiecare 544 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.25 Pase de gol
0.25 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.11 Goluri
0.26 Pase de gol
0.11 Cartonașe
Sezon 2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.17 Goluri
0.27 Pase de gol
0.2 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.32 Goluri
0.14 Pase de gol
0.11 Cartonașe
Sezon 2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.03 Goluri
0.1 Pase de gol
0.23 Cartonașe
Sezon 2019
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.09 Goluri
0.13 Pase de gol
0.13 Cartonașe
Sezon 2017/2018
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.2 Goluri
0.1 Pase de gol
0.1 Cartonașe
Sezon 2016/2017
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.69 Cartonașe
Sezon 2016
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2015
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.05 Goluri
0.14 Pase de gol
0.39 Cartonașe