Cem Üstündag Portrait

Cem Üstündag Statistici

Poziție : Defender
Naționalitate : Austria
Numărul tricoului : #6
Vârstă (Data nașterii) : 25 (2001-01-20)

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2025/2026 & Statistici de carieră- Cem Üstündag

6.60
Rating mediu în 1. LigClasament Goluri Primite : 108 / 199 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

0

13

5

2

0

938'

15

0

10

6

1

0

768'

Total 2025/2026

33

0

23

11

3
0

1706'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

55

4

119

8

7

0

4693'

53

2

45

7

13

2

2769'

18

0

13

5

2

0

938'

15

0

10

6

1

0

768'

4

0

3

0

0

0

95'

Total 2022/2023

145

6

190

26

23
2

9263'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Cem Üstündag. Cem Üstündag a jucat un total de 145 meciuri, a marcat 6 goluri și a adunat 0 pase decisive. Cem Üstündag a jucat cel mai mare număr de meciuri la Regionalliga cu 145 apariții în Austria. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 1. Lig

1.17Încasate / 90'
10 Goluri în 15 Meciuri
50th Percentil
40%Niciun gol primit
6 Clean sheets în 15 Meciuri
83rd Percentil
0.12Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
29th Percentil

Cem Üstündag Statistici - Detaliat

Süper Lig Statistici pentru Cem Üstündag

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate18N/A
33
minute93852 minute în joc
29
Salariu Anual€500,000N/A
50
Meciuri începute9N/A
26
Înlocuiri9N/AN/A
Eliminări6N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite131.25
45
Minute pe Gol Încasat72 MinuteN/A
45
Niciun gol primit528%
65
Tackle-uri272.59
93
Interceptări80.77
51
Dueluri pe Sol11010.55
71
Dueluri pe Sol Câștigate545.18
68
Dueluri Aeriene Câștigate111.06
54
Driblat131.25
7
Degajări161.54
58
Șuturi blocate10.10
31
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Cem Üstündag a încasat 13 goluri și a menținut 5 clean sheets în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Acest lucru înseamnă că atunci când Cem Üstündag este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 72 minute. În plus, a efectuat 2.59 tackle-uri și 0.77 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Cem Üstündag face aproximativ 1.54 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.19
47
Minute pe Cartonaș Galben469 min / cartonașN/A
63
Cartonașe Peste 0.5211%
42
Foul-uri Comise191.82
80
Foul-uri ale oponenților151.44
65

Până în prezent, Cem Üstündag a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Ei comit 1.82 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
41
Goluri + Pase decisive00
23
Goluri Acasă00
54
Goluri În Deplasare00
61
Goluri Așteptate (xG)0.260.02
19
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.260.02
19
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Cem Üstündag nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate50.48
26
Șuturi la poartă
0/ 5
0.00
16
Șuturi în afara porții
5/ 5
0.48
38
A lovit bara0 ori0.00
67
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
45
Precizia șutării0.00%N/A
16
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Cem Üstündag a efectuat un total de 5 șuturi în 18 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Din totalul de 5 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 5 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Cem Üstündag este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.48 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
43
Pase decisive anticipate (xA)0.570.05
11
Pase27626.48
27
Pase reușite
217/ 276
20.82
31
Rata de reușită a pasei78.62%N/A
39
Pase-cheie30.29
22
Centrări121.15
57
Centrări reușite
2/ 12
0.19
49
Rata de Finalizare a Centrărilor16.67%N/A
37
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Cem Üstündag nu a asistat la niciun gol în acest sezon Süper Lig.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri100.96
45
Dribleuri Reușite30.29
35
Rata de Succes a Dribleurilor30.00%N/A
19
Deposedat80.77
43
Offside-uri00.00
35

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Cem Üstündag nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

1. Lig Statistici pentru Cem Üstündag

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate15N/A
25
minute76851 minute în joc
20
Salariu Anual€500,000N/A
99
Meciuri începute10N/A
28
Înlocuiri5N/AN/A
Eliminări6N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite101.17
50
Minute pe Gol Încasat77 MinuteN/A
50
Niciun gol primit640%
83
Tackle-uri182.11
85
Interceptări70.82
53
Dueluri pe Sol8710.20
75
Dueluri pe Sol Câștigate404.69
69
Dueluri Aeriene Câștigate40.47
24
Driblat111.29
5
Degajări40.47
15
Șuturi blocate20.23
62
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Cem Üstündag a încasat 13 goluri și a menținut 5 clean sheets în 15 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Acest lucru înseamnă că atunci când Cem Üstündag este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 77 minute. În plus, a efectuat 2.11 tackle-uri și 0.82 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Cem Üstündag face aproximativ 0.47 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.12
29
Minute pe Cartonaș Galben768 min / cartonașN/A
83
Cartonașe Peste 0.517%
25
Foul-uri Comise151.76
87
Foul-uri ale oponenților131.52
78

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
36
Goluri + Pase decisive20.23
63
Goluri Acasă00
48
Goluri În Deplasare00
56
Goluri Așteptate (xG)0.180.02
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.180.02
22
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate40.47
33
Șuturi la poartă
0/ 4
0.00
18
Șuturi în afara porții
4/ 4
0.47
46
A lovit bara0 ori0.00
71
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
38
Precizia șutării0.00%N/A
18
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.23
88
Pase decisive anticipate (xA)1.900.22
84
Pase27832.58
49
Pase reușite
226/ 278
26.48
52
Rata de reușită a pasei81.29%N/A
55
Pase-cheie70.82
55
Centrări101.17
57
Centrări reușite
3/ 10
0.35
62
Rata de Finalizare a Centrărilor30.00%N/A
70
Minute pe Asistență384 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri151.76
71
Dribleuri Reușite50.59
53
Rata de Succes a Dribleurilor33.33%N/A
22
Deposedat50.59
49
Offside-uri00.00
33

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Cem Üstündag

Cem Üstündag este un Fundaș care a jucat în 15 meciuri acest sezon de 1. Lig, având un total de 768 minute. Cem Üstündag primește în medie 1.17 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 40%. Asta înseamnă că Cem Üstündag a avut 6 meciuri dintr-un total de 15 în care nu a primit gol.

Cem Üstündag a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 29 în echipa Amed Sportif Faaliyetler Kulubu pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 384 minute

Primește un cartonaș la fiecare 768 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

349 / 493 Jucători

Clasament Goluri Primite

108 / 199 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

2

20

6

6

2

1369'

2

0

3

0

0

0

109'

Total 2024/2025

29

2

24

6

6
2

1568'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.13 Goluri

1.31
 Primite

0.46  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

0

20

1

5

0

1175'

1

0

0

0

0

0

11'

Total 2023/2024

23

0

21

1

5
0

1232'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.53
 Primite

0.38  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

6

0

5

0

2

0

225'

14

2

27

3

0

0

1243'

1

0

0

0

0

0

-25'

Total 2022/2023

21

2

32

3

2
0

1443'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2
 Primite

0.8  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

2

62

2

3

0

2513'

Total 2021/2022

28

2

62

2

3
0

2513'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

2.22
 Primite

0.11  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

0

30

3

4

0

937'

Total 2020/2021

13

0

30

3

4
0

937'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.88
 Primite

0.38  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!