Can Keles Portrait

Can Keles Statistici

Poziție : Atacant - Aripa dreaptă
Naționalitate : Austria
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #-1
Vârstă (Data nașterii) : 24 (2001-09-2)
Înălțime : 180cm
Greutate : 77kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2025/2026 & Statistici de carieră- Can Keles

5.11
Rating mediu în Süper LigClasament Goluri : 316 / 417 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

24

0

1

3

1

0

853'

1

0

0

0

0

0

46'

Total 2025/2026

25

0

1

3
1

0

899'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

78

8

6

8

1

0

3824'

38

6

0

2

0

0

1488'

37

6

11

3

0

0

2674'

5

0

0

0

0

0

239'

5

0

0

0

0

0

253'

Total 2025/2026

176

21

17

13
1

0

8809'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Can Keles. Can Keles a jucat un total de 176 meciuri, a marcat 21 goluri și a adunat 6 pase decisive. Can Keles a jucat cel mai mare număr de meciuri la Süper Lig cu 176 apariții în Turcia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Süper Lig

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
41 Percentil
0.11Pase de gol în 90
1 Total pase decisive
70 Percentil
0.11G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
43 Percentil
0.11xG Per 90'
1.04 Goluri anticipate
54 Percentil
0.12xA Per 90
1.11 Pase decisive anticipate
51 Percentil
0.42Cartonașe în 90
4 Total cartonașe
88 Percentil

Can Keles Statistici - Detaliat

Süper Lig Statistici pentru Can Keles

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate24N/A
59
minute85336 minute în joc
26
Salariu Anual€690,000N/A
59
Meciuri începute9N/A
26
Înlocuiri15N/AN/A
Eliminări9N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
41
Goluri + Pase decisive10.11
43
Goluri Acasă00
54
Goluri În Deplasare00
61
Goluri Așteptate (xG)1.040.11
54
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.040.11
55
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Can Keles nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate171.79
73
Șuturi la poartă
4/ 17
0.42
62
Șuturi în afara porții
13/ 17
1.37
83
A lovit bara1 ori0.11
92
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
45
Precizia șutării23.53%N/A
38
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Can Keles a efectuat un total de 17 șuturi în 24 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Din totalul de 17 șuturi, 4 au fost pe poartă, iar celelalte 13 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Can Keles este de 23.53%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 1.79 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.11
70
Pase decisive anticipate (xA)1.110.12
51
Pase16917.81
9
Pase reușite
123/ 169
12.96
11
Rata de reușită a pasei72.78%N/A
17
Pase-cheie70.74
48
Centrări394.11
87
Centrări reușite
11/ 39
1.16
91
Rata de Finalizare a Centrărilor28.21%N/A
70
Minute pe Asistență853 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Can Keles a asistat la 1 pase decisive în 24 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Analizând aspectul pasei în joc, Can Keles pasează mingea aproximativ de 17.81 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 72.78. De asemenea, face aproximativ 0.74 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Can Keles de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.12 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 51 procent din jucătorii din Süper Lig.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri293.06
91
Dribleuri Reușite111.16
84
Rata de Succes a Dribleurilor37.93%N/A
29
Deposedat151.58
11
Offside-uri30.32
80

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe40.42
88
Minute pe Cartonaș Galben213 min / cartonașN/A
22
Cartonașe Peste 0.528%
29
Foul-uri Comise131.37
59
Foul-uri ale oponenților131.37
64

Până în prezent, Can Keles a primit 3 cartonașe galbene și 1 cartonașe roșii în 24 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Süper Lig. Ei comit 1.37 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite111.16
53
Minute pe Gol Încasat78 MinuteN/A
54
Niciun gol primit833%
77
Tackle-uri101.05
33
Interceptări80.84
55
Dueluri pe Sol10010.54
70
Dueluri pe Sol Câștigate414.32
47
Dueluri Aeriene Câștigate70.74
38
Driblat30.32
78
Degajări50.53
16
Șuturi blocate00.00
19
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri0%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate01

Până în prezent, Can Keles a executat 1 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Can Keles a marcat 0 penalty-uri, în timp ce a ratat 1. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Can Keles este 0%.

Cupa Turciei Statistici pentru Can Keles

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate1N/A
minute4646 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene0N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe00
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite00
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri0%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate01

Analiza Statistică pentru Can Keles

Can Keles este un Atacant care a jucat în 24 meciuri acest sezon de Süper Lig, având un total de 853 minute. Can Keles marchează în medie 0 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 316 din 417 jucători în echipa Süper Lig care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 17 în echipa Süper Lig pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 853 minute

Primește un cartonaș la fiecare 213 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 1 penalty-uri
Ratate 1 / 1 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 0%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

316 / 417 Jucători

Clasament Pase de gol

121 / 417 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

19

3

2

2

0

0

696'

Total 2024/2025

22

3

2

2
0

0

708'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.39 Goluri

0.26  Pase de gol

0.26  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

35

5

3

3

0

0

2275'

4

0

0

0

0

0

193'

Total 2023/2024

39

5

3

3
0

0

2468'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.2 Goluri

0.12  Pase de gol

0.12  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

18

3

0

1

0

0

574'

3

0

0

0

0

0

150'

Total 2022/2023

29

4

0

1
0

0

1042'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.47 Goluri

0  Pase de gol

0.16  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

3

0

1

0

0

914'

2

0

1

0

0

0

165'

2

0

0

0

0

0

103'

Total 2021/2022

26

3

1

1
0

0

1183'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.3 Goluri

0  Pase de gol

0.1  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

27

2

5

3

0

0

2073'

Total 2020/2021

27

2

5

3
0

0

2073'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0.22  Pase de gol

0.13  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

4

5

0

0

0

436'

Total 2019/2020

8

4

5

0
0

0

436'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.83 Goluri

1.03  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!