Loading

CeFor San Luis logo
1.40
WWWLL
CeFor San Luis
1.30
WWWLL
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II logo
Afișarea ultimelor 10 statistici, deoarece acesta este un meci de început de sezon. Afișează statistici sezoniere

Statistici Meciuri Directe / Rezultate Anterioare - CeFor San Luis vs Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

2
Meciuri

50%
50%
0%

1 Victorii

1 Egaluri(50%)

Statisticile întâlnirilor directe dintre CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II arată că din 2, CeFor San Luis a câștigat de 1 ori, iar Club Deportivo Mineros de Zacatecas II a câștigat de 0 ori. Au fost 1 meciuri care s-au încheiat la egalitate între CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II.

100%Peste 1.5
2 / 2 Meciuri
0%Peste 2.5
0 / 2 Meciuri
0%Peste 3.5
0 / 2 Meciuri
50%GG
1 / 2 Meciuri
50%Niciun gol primit
CeFor San Luis
0%Niciun gol primit
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

Toate Predicțiile- CeFor San Luis vs Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

65%Peste 2.5
Media Ligii : 70%
90%Peste 1.5
Media Ligii : 79%
50%GG
Media Ligii : 59%
3Goluri/Meci
Media Ligii : 3.46
Peste 1.5, MT/ST și altele
Peste 8.5, 9.5 și altele

* Statistici medii între CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II de-a lungul acestui sezon.

Ce înseamnă aceste statistici? Citiți Glosarul
Formă - Sinteză
 
Formă - Sinteză
CeFor San Luis Logo
1.40
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

Trinca de Mi Vida
CeFor San Luis

2025/2026

Saltillo Soccer
CeFor San Luis
CeFor San Luis
Saltillo Soccer
Santa Ana del Conde
CeFor San Luis
CeFor San Luis
Universidad Autonoma de Zacatecas II
  • Trecut

  • Următorul

CeFor San Luis logoCeFor San Luis este +8% superioară în ce privește Puncte Pe Meci

1.30
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • Î
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II Logo
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Gorilas TDP

2025/2026

Tigres de Alica FC II
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Tigres de Alica FC II
Club Atletico Nayarit
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Club Atletico Nayarit
  • Trecut

  • Următorul

Obțineți predicții zilnice gratuite

Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!

Introduceți adresa de email pentru abonare. *

Goluri Marcate Cine va marca mai mult?

CeFor San Luis este +91% superioară în ce privește Goluri Marcate

CeFor San Luis
2.1 Goluri/Meci

CeFor San Luis (Acasă)

Mineros de Zacatecas II
1.1 Goluri/Meci

Club Deportivo Mineros de Zacatecas II (Deplasare)

Goluri Marcate Per MeciCeFor San LuisMineros de Zacatecas II
Peste 0.580%70%
Peste 1.550%40%
Peste 2.530%0%
Peste 3.520%0%
Nu au Marcat20%30%
Marcat în prima repriză / A doua reprizăCeFor San LuisMineros de Zacatecas II
Marcat în 1H100%0%
Marcat în 2H100%0%
Marcat in Ambele Reprize0%0%
Medie Goluri Marcate 1H00
Medie Goluri Marcate 2H0.000.00

* Statisticile includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II le-au jucat.

Goluri Primite Cine va primi goluri?

Club Deportivo Mineros de Zacatecas II este +17% superioară în ce privește Goluri Primite

CeFor San Luis
1.8 Primit/meci

CeFor San Luis (Acasă)

Mineros de Zacatecas II
1.5 Primit/meci

Club Deportivo Mineros de Zacatecas II (Deplasare)

Primite/MeciCeFor San LuisMineros de Zacatecas II
Peste 0.580%70%
Peste 1.550%60%
Peste 2.530%20%
Peste 3.510%0%
Niciun gol primit20%30%
Goluri primite în prima/a doua reprizăCeFor San LuisMineros de Zacatecas II
1H Clean Sheets0%100%
2H Clean Sheets0%0%
1h Concedate Medie00
2h Concedate Medie0.003.00

* Datele golurilor primite includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II le-au jucat.

Predicții Peste 2.5 și Ambele echipe marchează Câte goluri în această partidă?

CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II peste 0.5 ~ 4.5 și ambele echipe marchează.

Goluri MeciCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Peste 0.5100%100%100%
Peste 1.590%90%90%
Peste 2.580%50%65%
Peste 3.550%20%35%
Peste 4.530%0%15%
GG60%40%50%
GG și Victorie20%10%15%
GG și Egalitate20%10%15%
BTTS & Peste 2.550%40%45%
BTTS Nu & Peste 2.530%10%20%
Prima Repriză GoluriCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
BTTS 1H
1H Peste 0.5
1H Peste 1.5
1H Peste 2.5
a Doua Repriză GoluriCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
BTTS 2H
GG Ambele Reprize
2H Peste 0.5
2H Peste 1.5
2H Peste 2.5
Goluri (Sub)CeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Sub 0.50%0%0%
Sub 1.510%10%10%
Sub 2.520%50%35%
Sub 3.550%80%65%
Sub 4.570%100%85%
1H/2HCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
1H Sub 0.5100%100%100%
1H Sub 1.5100%100%100%
1H Sub 2.5100%100%100%
2H Sub 0.5100%0%50%
2H sub 1.5100%0%50%
2H Sub 2.5100%0%50%

Cele mai recente predicții ale utilizatorilor

Încă nu există predicții ale utilizatorilor. Puteți posta una după ce au fost publicate cotele.

Statistici Cornere Câte cornere vor fi?

UNLOCKCornere / Meci

* Media cornerelor pe meci între CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

/meci
Cornere Câștigate
/meci
Cornere Câștigate
Cornere de MeciCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Peste 6
Peste 7
Peste 8
Peste 9
Peste 10
Peste 11
Peste 12
Peste 13
Prima reprizăCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
1H Media
Peste 4 1H
Peste 5 1H
Peste 6 1H
A doua reprizăCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
2H Media
Peste 4 2H
Peste 5 2H
Peste 6 2H

Totalul cornerelor pentru CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II. Media ligii este media lui Liga TDP în 56 meciuri din sezonul 2026/2027.

Liga TDP Statistici Cornere

Cornere Echipă Cornere Luate/Oponent

Datele individuale ale cornerelor pentru CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II.

Cornere EchipăCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Cornere obținute / Meci
Cornere primite / Meci
Peste 2.5 - Cornere Câștigate
Peste 3.5 - Cornere Câștigate
Peste 4.5 - Cornere Câștigate
Peste 2.5 - Cornere Împotriva
Peste 3.5 - Cornere Împotriva
Peste 4.5 - Cornere Împotriva

Va marca CeFor San Luis ?

CeFor San Luis
Marcat în
80%
din meciuri (Sinteză)

Șansă Medie

Există o Șansă Medie ca CeFor San Luis să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Fără Gol Primit în
30%
din meciuri (Sinteză)
CeFor San Luis
Fără Gol Primit în
20%
din meciuri (Sinteză)

Șansă Medie

Există o Șansă Medie ca Club Deportivo Mineros de Zacatecas II să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Marcat în
70%
din meciuri (Sinteză)
Treci la varianta Premium! Cu 1500 de ligi avantajoase în plus.

Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!

UNLOCKTotal Cartonașe/meci

* Suma cartonașelor primite pe meci între CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

Cartonașe
/meci
CeFor San Luis
Cartonașe
/meci
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Cartonașe MeciCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Cartonașe PrimiteCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Media cartonașelor primite
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Cartonșele AdversaruluiCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5

Totalul cartonașelor pentru CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II. Media ligii este media lui Liga TDP. Au fost 0 cartonașe în 56 meciuri din sezonul 2026/2027.

Liga TDP Statistici Cartonașe Roșii/Galbene

Victorie-Egal-Înfrângere în prima/a doua repriză

Formula la pauză
 
Formula la pauză
CeFor San Luis Logo
0.00
Pauză

Club Deportivo Mineros de Zacatecas II logoClub Deportivo Mineros de Zacatecas II este avantajos în ceea ce privește Formula la pauză

1.00
Pauză
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II Logo
Formație 1H/2HCeFor San LuisMineros de Zacatecas II
1H Victorii0%0%
2H Victorii0%0%
1H Egal0%100%
2H Egal0%0%
1H Pierderi0%0%
2H Pierderi0%100%

Statisticile de cartonașe în prima și cea de-a doua repriză pentru CeFor San Luis și Club Deportivo Mineros de Zacatecas II pentru predicțiile tale

Cartonașe (Prima/A doua Repriză)CeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Media cartonașelor primite în prima repriză
Media cartonașelor primite în a doua repriză
Media cartonașelor în meci (prima repriză)
Media cartonașelor în meci (a doua repriză)
Procentaj % în prima repriză cu mai multe cartonașe
Procentaj % într-a doua repriză cu mai multe cartonașe
1H/2H PesteCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în prima repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în a doua repriză
Peste 3 cartonașe în total în prima repriză
Peste 3 cartonașe în total în a doua repriză

Cine va Marca Prima?

CeFor San LuisCeFor San Luis
 
CeFor San Luis

10%

A marcat prima în 1 / 10 meciuri

Club Deportivo Mineros de Zacatecas IIClub Deportivo Mineros de Zacatecas II
 
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

20%

A marcat prima în 2 / 10 meciuri

Șuturi, Offside-uri, Faulturi și altele

Șuturi EchipăCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Șuturi Pe Meci4.007.006.00
Rata de conversie a șuturilor25%0%13%
Șuturi Pe Poartă/Meci0.001.001.00
Șuturi La Poartă/Meci4.006.005.00
Șuturi per gol marcat4.000.002
Șuturi echipă peste 10.50%0%0%
Șuturi echipă peste 11.50%0%0%
Șuturi echipă peste 12.50%0%0%
Șuturi echipă peste 13.50%0%0%
Șuturi echipă peste 14.50%0%0%
Șuturi echipă peste 15.50%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 3.5+0%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 4.5+0%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 5.5+0%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 6.5+0%0%0%
Șuturi MeciCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Șuturi Meci Peste 23.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 24.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 25.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 26.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 7.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 8.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 9.50%0%0%
Statistici OffsideCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Offside-uri/meci0.000.000.00
Peste 2.5 Offside-uri0%0%0%
Peste 3.5 Offside-uri0%0%0%
Diverse StatisticiCeFor San LuisMineros de Zacatecas IIÎn medie
Faulturi Comise/meci0.000.000.00
Faulturi Primite/meci000.00
Posesie Medie39%57%48%
Procentaj de egalitate la finalul timpului regulamentar20%10%15%

Unele date sunt rotunjite în plus sau în minus la cel mai apropiat procent și, prin urmare, pot fi egale cu 101% atunci când sunt adunate.

Clasament Ligă

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 Brujas

1

100%

4

0

4

3

4.00

2

 Gorilas TDP

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 Trinca de Mi Vida

1

100%

1

0

1

3

1.00

4

 Club Necaxa II

1

100%

2

1

1

3

3.00

5

 Magos

1

0%

3

3

0

1

6.00

6

 Universidad Autonoma de Zacatecas II

1

0%

3

3

0

1

6.00

7

 CeEF LU

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Leyendas

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Pabellon FC

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Real Olmeca Sport Empresarios del Rincon

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Santa Ana del Conde

0

0%

0

0

0

0

0

12

 CeFor San Luis

1

0%

0

1

-1

0

1.00

13

 Club Leon GEN

1

0%

1

2

-1

0

3.00

14

 Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

1

0%

0

2

-2

0

2.00

15

 Atletico ECCA

1

0%

0

4

-4

0

4.00

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 Brujas

1

100%

4

0

4

3

4.00

2

 Gorilas TDP

1

100%

2

0

2

3

2.00

3

 Trinca de Mi Vida

1

100%

1

0

1

3

1.00

4

 Club Necaxa II

1

100%

2

1

1

3

3.00

5

 Magos

1

0%

3

3

0

1

6.00

6

 Universidad Autonoma de Zacatecas II

1

0%

3

3

0

1

6.00

7

 CeEF LU

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Leyendas

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Pabellon FC

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Real Olmeca Sport Empresarios del Rincon

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Santa Ana del Conde

0

0%

0

0

0

0

0

12

 CeFor San Luis

1

0%

0

1

-1

0

1.00

13

 Club Leon GEN

1

0%

1

2

-1

0

3.00

14

 Club Deportivo Mineros de Zacatecas II

1

0%

0

2

-2

0

2.00

15

 Atletico ECCA

1

0%

0

4

-4

0

4.00

Tabelul Clasament Liga TDP este de asemenea disponibil.

×
Adăugați Predicții
/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!