Șuturi - Ykkönen

Șuturi Echipă

# Echipa Peste 10.5 Peste 11.5 Peste 12.5 Peste 13.5 Peste 14.5 Peste 15.5
1Vantaan Jalkapalloseura LogoVantaan Jalkapalloseura85%78%67%52%52%41%
2JJK Jyvaskyla LogoJJK Jyvaskyla81%70%52%41%41%33%
3Salon Palloilijat LogoSalon Palloilijat74%70%59%52%52%44%
4Tampere United LogoTampere United69%65%57%54%50%38%
5Rovaniemen Palloseura LogoRovaniemen Palloseura68%48%40%28%28%28%
6KuPS Akatemia LogoKuPS Akatemia67%48%37%30%22%22%
7Oulun Luistinseura LogoOulun Luistinseura62%62%57%54%46%35%
8Tampereen Pallo Veikot LogoTampereen Pallo Veikot59%48%48%37%26%22%
9Pallokerho Keski Uusimaa LogoPallokerho Keski Uusimaa59%48%41%26%11%11%
10FC Inter Turku II LogoFC Inter Turku II50%42%35%23%19%19%
11FC Jazz LogoFC Jazz48%44%37%37%33%30%
12Kokkolan Pallo Veikot LogoKokkolan Pallo Veikot42%35%27%27%15%12%

Șuturi Meci

# Echipa Peste 23.5 Peste 24.5 Peste 25.5 Peste 26.5
1OLS LogoOulun Luistinseura77%77%73%62%
2KPV LogoKokkolan Pallo Veikot73%62%62%57%
3VJS LogoVantaan Jalkapalloseura67%56%48%48%
4JJK LogoJJK Jyvaskyla67%67%63%56%
5KuPS Akatemia LogoKuPS Akatemia67%56%52%48%
6TPV LogoTampereen Pallo Veikot59%52%44%44%
7Inter Turku II LogoFC Inter Turku II57%50%38%31%
8SalPa LogoSalon Palloilijat48%48%37%33%
9PKKU LogoPallokerho Keski Uusimaa48%48%33%33%
10Jazz LogoFC Jazz48%44%37%33%
11Tampere United LogoTampere United46%46%42%42%
12RoPS LogoRovaniemen Palloseura36%28%28%24%

Jucători - Șuturi Efectuate

No data

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!