MECZE & WYNIKI - Hiszpania Tercera Grupa 17

Kraj
Dywizja
4
Drużyny
18
Mecze
81/306 Rozegrane
Postęp
26% ukończono
Obecnie Połowa sezonu - 81 / 306 played
| # | Drużyna | Mecze | % Zwyc. | ZG | SG | RB | Pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Real Zaragoza Deportivo Aragon |
9 | 67% | 21 | 8 | 13 | 20 |
2 |
CD Brea |
9 | 56% | 13 | 4 | 9 | 18 |
3 |
SD Ejea |
9 | 56% | 15 | 10 | 5 | 17 |
4 |
CD La Almunia |
9 | 56% | 14 | 10 | 4 | 16 |
5 |
CD Cuarte Industrial |
9 | 44% | 19 | 12 | 7 | 15 |
6 |
CD Caspe |
9 | 33% | 15 | 11 | 4 | 14 |
7 |
SD Huesca II |
9 | 33% | 9 | 6 | 3 | 14 |
8 |
CD Binefar |
9 | 33% | 18 | 17 | 1 | 12 |
9 |
UD Fraga |
9 | 33% | 8 | 8 | 0 | 12 |
10 |
CA Monzon |
9 | 33% | 13 | 17 | -4 | 12 |
11 |
AD Almudevar |
9 | 33% | 9 | 10 | -1 | 11 |
12 |
Inter Huesca |
9 | 22% | 12 | 13 | -1 | 10 |
13 |
AD CF Epila |
9 | 22% | 9 | 11 | -2 | 10 |
14 |
CF Illueca |
9 | 33% | 9 | 12 | -3 | 10 |
15 |
Andorra National Team |
9 | 22% | 9 | 15 | -6 | 9 |
16 |
Club Deportivo Juvenil Tamarite |
9 | 33% | 14 | 21 | -7 | 9 |
17 |
CD Robres |
9 | 0% | 9 | 16 | -7 | 5 |
18 |
CD Belchite 97 |
9 | 0% | 5 | 20 | -15 | 3 |
MECZE & WYNIKI
Wszystkie Mecze
Nadchodzące
Dzień Rozgrywek 10 - 07.11.2026
* Czas jest zgodny z Twoją strefą czasową (-08:00)
Wyniki
Dzień Rozgrywek 9 - 01.11.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 01.11 03:00 | Real Zaragoza Deportivo Aragon Kurs | 3 - 34.60 | CD Binefar | 6 | (1 - 2) | • | • | • | Staty |
| 01.11 07:00 | AD Almudevar | 2 - 0 | Andorra National Team | 2 | (1 - 0) | • | Staty | ||
| 31.10 08:00 | Club Deportivo Juvenil Tamarite | 1 - 3 | Inter Huesca | 4 | (0 - 2) | • | • | • | Staty |
| 31.10 08:00 | CD La Almunia | 2 - 0 | CF Illueca | 2 | (1 - 0) | • | Staty | ||
| 31.10 08:30 | UD Fraga Kurs | 0 - 22.87 | CD Brea | 2 | (0 - 1) | • | Staty | ||
| 01.11 07:30 | CA Monzon Kurs | 2 - 22.90 | CD Cuarte Industrial | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
| 01.11 03:00 | SD Huesca II | 2 - 0 | AD CF Epila | 2 | (0 - 0) | • | Staty | ||
| 01.11 07:30 | CD Caspe | 2 - 2 | CD Belchite 97 | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Staty |
| 01.11 06:30 | CD Robres | 1 - 1 | SD Ejea | 2 | (0 - 0) | • | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 8 - 25.10.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 25.10 08:30 | CD Brea | 0 - 0 | CD Robres | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 25.10 08:30 | CD Binefar Kurs | 1 - 13.12 | SD Huesca II | 2 | (0 - 0) | • | • | Staty | |
| 25.10 04:00 | Inter Huesca Kurs | 2 - 23.20 | Andorra National Team | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Staty |
| 24.10 07:30 | CD Belchite 97 | 0 - 2 | CD La Almunia | 2 | (0 - 1) | • | Staty | ||
| 24.10 07:00 | CF Illueca | 4 - 0 | Club Deportivo Juvenil Tamarite | 4 | (0 - 0) | • | • | Staty | |
| 24.10 08:00 | CD Cuarte Industrial | 2 - 0 | UD Fraga | 2 | (1 - 0) | • | Staty | ||
| 24.10 08:00 | Real Zaragoza Deportivo Aragon | 4 - 0 | AD Almudevar | 4 | (2 - 0) | • | • | Staty | |
| 25.10 08:00 | SD Ejea | 0 - 0 | CD Caspe | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 24.10 08:30 | AD CF Epila | 2 - 2 | CA Monzon | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 7 - 18.10.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 18.10 07:30 | Club Deportivo Juvenil Tamarite Kurs | 3 - 13.40 | CD Belchite 97 | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Staty |
| 18.10 07:30 | CD La Almunia | 2 - 0 | SD Ejea | 2 | (1 - 0) | • | Staty | ||
| 18.10 08:00 | Andorra National Team | 3 - 1 | CF Illueca | 4 | (2 - 0) | • | • | • | Staty |
| 18.10 07:30 | CD Robres | 2 - 2 | CD Cuarte Industrial | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
| 18.10 08:30 | UD Fraga | 0 - 0 | AD CF Epila | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 18.10 08:30 | CA Monzon | 1 - 3 | CD Binefar | 4 | (0 - 2) | • | • | • | Staty |
| 17.10 07:30 | AD Almudevar | 0 - 0 | Inter Huesca | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 18.10 08:30 | CD Caspe | 2 - 1 | CD Brea | 3 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
| 18.10 03:00 | SD Huesca II | 2 - 0 | Real Zaragoza Deportivo Aragon | 2 | (2 - 0) | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 6 - 10.10.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 10.10 09:00 | SD Ejea | 5 - 3 | Club Deportivo Juvenil Tamarite | 8 | (3 - 2) | • | • | • | Staty |
| 10.10 09:00 | UD Fraga | 2 - 0 | CD Binefar | 2 | (1 - 0) | • | Staty | ||
| 10.10 07:30 | CD Belchite 97 | 0 - 0 | Andorra National Team | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 10.10 07:00 | CD Brea | 1 - 0 | CD La Almunia | 1 | (0 - 0) | Staty | |||
| 10.10 03:00 | AD CF Epila | 0 - 0 | CD Robres | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 11.10 03:00 | Real Zaragoza Deportivo Aragon Kurs | 3 - 03.60 | CA Monzon | 3 | (2 - 0) | • | • | Staty | |
| 10.10 07:00 | SD Huesca II | 0 - 0 | AD Almudevar | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 10.10 07:30 | CF Illueca | 0 - 0 | Inter Huesca | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 10.10 03:00 | CD Cuarte Industrial Kurs | 2 - 23.15 | CD Caspe | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 5 - 04.10.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 04.10 08:00 | AD Almudevar | 0 - 1 | CF Illueca | 1 | (0 - 1) | Staty | |||
| 04.10 08:00 | CD La Almunia Kurs | 1 - 32.80 | CD Cuarte Industrial | 4 | (1 - 2) | • | • | • | Staty |
| 04.10 03:00 | Inter Huesca Kurs | 3 - 03.62 | CD Belchite 97 | 3 | (1 - 0) | • | • | Staty | |
| 04.10 08:00 | Andorra National Team | 1 - 3 | SD Ejea | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
| 04.10 07:30 | CD Brea | 1 - 0 | Club Deportivo Juvenil Tamarite | 1 | (0 - 0) | Staty | |||
| 04.10 08:30 | CD Caspe | 3 - 2 | AD CF Epila | 5 | (2 - 1) | • | • | • | Staty |
| 03.10 07:30 | CD Robres | 1 - 2 | CD Binefar | 3 | (0 - 2) | • | • | • | Staty |
| 04.10 08:30 | UD Fraga | 1 - 2 | Real Zaragoza Deportivo Aragon | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
| 04.10 08:30 | CA Monzon | 2 - 0 | SD Huesca II | 2 | (0 - 0) | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 4 - 26.9.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 26.9 03:15 | SD Huesca II Kurs | 0 - 03.00 | UD Fraga | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 27.9 08:00 | CD Belchite 97 | 0 - 3 | CF Illueca | 3 | (0 - 1) | • | • | Staty | |
| 27.9 08:30 | CD Brea | 3 - 0 | Andorra National Team | 3 | (2 - 0) | • | • | Staty | |
| 27.9 03:00 | SD Ejea | 2 - 1 | Inter Huesca | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Staty |
| 27.9 08:00 | Club Deportivo Juvenil Tamarite | 2 - 1 | CD Cuarte Industrial | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
| 27.9 08:30 | AD CF Epila | 1 - 3 | CD La Almunia | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
| 27.9 03:00 | Real Zaragoza Deportivo Aragon Kurs | 4 - 03.70 | CD Robres | 4 | (3 - 0) | • | • | Staty | |
| 26.9 10:00 | CA Monzon | 2 - 1 | AD Almudevar | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Staty |
| 27.9 08:00 | CD Binefar | 2 - 2 | CD Caspe | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 3 - 19.9.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 19.9 07:30 | CD Robres | 1 - 1 | SD Huesca II | 2 | (1 - 0) | • | • | Staty | |
| 20.9 03:00 | Club Deportivo Juvenil Tamarite Kurs | 1 - 22.62 | AD CF Epila | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
| 20.9 10:00 | CA Monzon | 0 - 0 | UD Fraga | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 20.9 09:00 | CD Caspe | 1 - 1 | Real Zaragoza Deportivo Aragon | 2 | (1 - 0) | • | • | Staty | |
| 20.9 08:00 | AD Almudevar | 4 - 0 | CD Belchite 97 | 4 | (1 - 0) | • | • | Staty | |
| 20.9 08:15 | CF Illueca | 0 - 2 | SD Ejea | 2 | (0 - 2) | • | Staty | ||
| 20.9 03:00 | Inter Huesca | 1 - 1 | CD Brea | 2 | (1 - 0) | • | • | Staty | |
| 20.9 09:00 | Andorra National Team | 1 - 0 | CD Cuarte Industrial | 1 | (0 - 0) | Staty | |||
| 19.9 08:00 | CD La Almunia | 2 - 1 | CD Binefar | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 2 - 13.9.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 13.9 08:00 | CD Binefar | 2 - 3 | Club Deportivo Juvenil Tamarite | 5 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
| 13.9 03:00 | SD Ejea | 2 - 1 | CD Belchite 97 | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Staty |
| 12.9 09:30 | CD Brea | 3 - 0 | CF Illueca | 3 | (0 - 0) | • | • | Staty | |
| 12.9 09:00 | AD CF Epila | 0 - 0 | Andorra National Team | 0 | (0 - 0) | Staty | |||
| 13.9 03:00 | Real Zaragoza Deportivo Aragon | 2 - 0 | CD La Almunia | 2 | (0 - 0) | • | Staty | ||
| 13.9 09:00 | SD Huesca II | 1 - 0 | CD Caspe | 1 | (1 - 0) | Staty | |||
| 13.9 03:00 | CD Cuarte Industrial | 5 - 2 | Inter Huesca | 7 | (1 - 2) | • | • | • | Staty |
| 13.9 10:00 | CA Monzon Kurs | 4 - 34.00 | CD Robres | 7 | (2 - 2) | • | • | • | Staty |
| 13.9 09:00 | UD Fraga | 3 - 1 | AD Almudevar | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
Dzień Rozgrywek 1 - 06.9.2026
| Dom | Wyjazd | Suma Goli | 1 Poł. | BTTS | Powyżej 1.5 | Powyżej 2.5 | |||
| 06.9 03:00 | Inter Huesca Kurs | 0 - 22.80 | AD CF Epila | 2 | (0 - 2) | • | Staty | ||
| 06.9 09:00 | AD Almudevar | 1 - 0 | SD Ejea | 1 | (0 - 0) | Staty | |||
| 06.9 10:00 | Andorra National Team | 2 - 4 | CD Binefar | 6 | (0 - 1) | • | • | • | Staty |
| 06.9 08:30 | CF Illueca | 0 - 2 | CD Cuarte Industrial | 2 | (0 - 1) | • | Staty | ||
| 05.9 10:30 | Club Deportivo Juvenil Tamarite Kurs | 1 - 23.10 | Real Zaragoza Deportivo Aragon | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Staty |
| 06.9 08:30 | CD Belchite 97 | 1 - 1 | CD Brea | 2 | (0 - 0) | • | • | Staty | |
| 05.9 08:00 | CD Robres | 1 - 2 | UD Fraga | 3 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |
| 06.9 10:00 | CD Caspe | 3 - 0 | CA Monzon | 3 | (0 - 0) | • | • | Staty | |
| 06.9 09:30 | CD La Almunia | 2 - 2 | SD Huesca II | 4 | (0 - 0) | • | • | • | Staty |

















