Loading

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - Eibar III - SD Beasain

2
Mecze

0%
50%
50%

1 Remisy(50%)

1 Zwycięstwa

SD Beasain Logo

Beasain
(50%)

Historia meczów Eibar III vs SD Beasain pokazuje, że spośród 2 spotkań, które rozegrali, Eibar III wygrał 0 razy, a SD Beasain 1 razy. 1 spotkań pomiędzy Eibar III i SD Beasain zakończyło się remisem.

100%Powyżej 1.5
2 / 2 Mecze
50%Powyżej 2.5
1 / 2 Mecze
50%Powyżej 3.5
1 / 2 Mecze
50%BTTS
1 / 2 Mecze
0%Czyste konto
Eibar III
50%Czyste konto
SD Beasain

Wszystkie prognozy- Eibar III - SD Beasain

50%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 48%
83%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 76%
58%BTTS
Średnia Ligi : 50%
2.67Gole/mecz
Średnia Ligi : 2.65
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla Eibar III vs SD Beasain w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
SD Eibar III Logo
0.83
  • D
    Sodupe UC

    Sodupe UC

    Tercera Grupa 4

    13.9 08:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • W
    SD Eibar III

    Eibar III

    Tercera Grupa 4

    19.9 07:00

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Erandio

    Erandio

  • L
    SD Leioa

    SD Leioa

    Tercera Grupa 4

    26.9 09:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • D
    SD Eibar III

    Eibar III

    Tercera Grupa 4

    04.10 03:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    CD Berio Futbol Taldea

    CD Berio Futbol Taldea

  • L
    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

    Tercera Grupa 4

    10.10 03:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

CD San Ignacio
Eibar III
Eibar III
CD Berio Futbol Taldea
SD Leioa
Eibar III
Eibar III
Erandio
Sodupe UC
Eibar III
  • Poprzednie

  • Następne

SD Beasain logoWyniki SD Beasain są +60% better w stosunku do Punkty na mecz

1.33
  • D
    UD Aretxabaleta

    UD Aretxabaleta

    Tercera Grupa 4

    13.9 07:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SD Beasain

    SD Beasain

  • L
    CD Touring

    CD Touring

    Tercera Grupa 4

    19.9 07:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SD Beasain

    SD Beasain

  • D
    SD Beasain

    SD Beasain

    Tercera Grupa 4

    26.9 07:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    SCD Durango

    SCD Durango

  • L
    CD Derio

    CD Derio

    Tercera Grupa 4

    04.10 09:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    SD Beasain

    SD Beasain

  • W
    SD Beasain

    SD Beasain

    Tercera Grupa 4

    10.10 07:30

    4 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    CD Lagun Onak

    CD Lagun Onak

SD Beasain Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

SD Beasain
CD Lagun Onak
CD Derio
SD Beasain
SD Beasain
SCD Durango
CD Touring
SD Beasain
UD Aretxabaleta
SD Beasain
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki SD Beasain są +14% better w stosunku do Gole Zdobyte

Eibar III
1.17 Gole/mecz

Eibar III (Dom)

Beasain
1.33 Gole/mecz

SD Beasain (Wyjazd)

Wynik na meczEibar IIIBeasain
Powyżej 0.583%50%
Powyżej 1.517%50%
Powyżej 2.517%17%
Powyżej 3.50%17%
Brak zdobytych bramek17%50%
Zdobyte w 1P/2PEibar IIIBeasain
Zdobyto w 1 Połowie75%17%
Zdobyto w 2 Połowie25%33%
Punkty w obu połowach25%0%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.750.33
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.501.00

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez Eibar III i SD Beasain.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki SD Beasain są +11% better w stosunku do Gole Stracone

Eibar III
1.5 Stracone bramki / mecz

Eibar III (Dom)

Beasain
1.33 Stracone bramki / mecz

SD Beasain (Wyjazd)

Stracone / meczEibar IIIBeasain
Powyżej 0.583%67%
Powyżej 1.550%67%
Powyżej 2.517%0%
Powyżej 3.50%0%
Czyste konto17%33%
Stracone w 1P/2PEibar IIIBeasain
Czyste konta 1 Poł.25%50%
Czyste konta 2 Poł.50%67%
Stracone Średnio 1 Poł.0.750.83
Stracone Średnio 2 Poł.0.500.50

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez Eibar III i SD Beasain.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla Eibar III i SD Beasain.

Gole ŁącznieEibar IIIBeasainŚrednia
Powyżej 0.583%83%83%
Powyżej 1.583%83%83%
Powyżej 2.567%33%50%
Powyżej 3.533%33%33%
Powyżej 4.50%17%9%
BTTS83%33%58%
BTTS i Wygrana17%17%17%
BTTS i Remis17%17%17%
BTTS & Powyżej 2.567%33%50%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%0%0%
Gole w 1 PołowieEibar IIIBeasainŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieEibar IIIBeasainŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)Eibar IIIBeasainŚrednia
Poniżej 0.517%17%17%
Poniżej 1.517%17%17%
Poniżej 2.533%67%50%
Poniżej 3.567%67%67%
Poniżej 4.5100%83%92%
1 Poł./2 Poł.Eibar IIIBeasainŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.525%33%29%
1 Poł. Poniżej 1.525%50%38%
1 Poł. Poniżej 2.5100%100%100%
2 Poł. Poniżej 0.525%50%38%
2 Poł. Poniżej 1.575%50%63%
2 Poł. Poniżej 2.5100%67%84%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy Eibar III i SD Beasain

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczEibar IIIBeasainŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaEibar IIIBeasainŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaEibar IIIBeasainŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla Eibar III i SD Beasain. Średnia ligowa to średnia Tercera Grupa 4 w 54 meczach w sezonie 2026/2027.

Tercera Grupa 4 Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla Eibar III i SD Beasain.

Rożne DrużynyEibar IIIBeasainŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy Eibar III zdobędzie punkty?

Eibar III
Zdobyto punkt w
83%
meczach (Ogólnie)

Średnia Szansa

Istnieje Średnia Szansa na zdobycie bramki przez Eibar III na podstawie naszych danych.
SD Beasain
Czyste konto w
33%
meczach (Ogólnie)

Czy SD Beasain zdobędzie punkty?

Eibar III
Czyste konto w
17%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy SD Beasain zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
SD Beasain
Zdobyto punkt w
50%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy Eibar III i SD Beasain

Kartki
/mecz
Eibar III
Kartki
/mecz
SD Beasain
Kartki na meczEibar IIIBeasainŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiEibar IIIBeasainŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejEibar IIIBeasainŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla Eibar III i SD Beasain. Średnia ligowa to średnia Tercera Grupa 4. Było 0 kartek w 54 meczach w sezonie 2026/2027.

Tercera Grupa 4 Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
SD Eibar III Logo
1.00
Do przerwy

Eibar III logoWyniki Eibar III są +20% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

0.83
Do przerwy
SD Beasain Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.Eibar IIIBeasain
Wygrane 1 Poł.0%17%
Wygrane 2 Poł.25%33%
Remisy 1 Poł.100%33%
Remisy 2 Poł.25%50%
Przegrane 1 Poł.0%50%
Przegrane 2 Poł.50%17%

Statystyki kartek Eibar III i SD Beasain z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)Eibar IIIBeasainŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.Eibar IIIBeasainŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

Eibar IIIEibar III
 
Eibar III

17%

Zdobyli punkt pierwsi w 1 / 6 meczów

SD BeasainSD Beasain
 
SD Beasain

17%

Zdobyli punkt pierwsi w 1 / 6 meczów

Gole według minuty
Gole Eibar III i SD Beasain do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.Eibar IIIBeasain
0 - 10 Min.6%13%
11 - 20 Min.13%6%
21 - 30 Min.0%6%
31 - 40 Min.13%6%
41 - 50 Min.6%25%
51 - 60 Min.6%19%
61 - 70 Min.6%13%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.13%13%
Do 15 min.Eibar IIIBeasain
0 - 10 Min.6%13%
16 - 30 Min.13%13%
31 - 45 Min.19%19%
46 - 60 Min.6%31%
61 - 75 Min.6%13%
76 - 90 Min.13%13%
Gole strzelone do 10 min.Eibar IIIBeasain
0 - 10 Min.0%0%
11 - 20 Min.14%13%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.28%13%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.14%38%
61 - 70 Min.0%13%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.14%25%
Gole Zdobyte do 15 min.Eibar IIIBeasain
0 - 10 Min.0%0%
16 - 30 Min.14%13%
31 - 45 Min.28%13%
46 - 60 Min.14%38%
61 - 75 Min.0%13%
76 - 90 Min.14%25%
Gole stracone do 10 min.Eibar IIIBeasain
0 - 10 Min.11%25%
11 - 20 Min.11%0%
21 - 30 Min.0%13%
31 - 40 Min.0%0%
41 - 50 Min.11%50%
51 - 60 Min.0%0%
61 - 70 Min.11%13%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.11%0%
Gole Stracone do 15 min.Eibar IIIBeasain
0 - 10 Min.11%25%
16 - 30 Min.11%13%
31 - 45 Min.11%25%
46 - 60 Min.0%25%
61 - 75 Min.11%13%
76 - 90 Min.11%0%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyEibar IIIBeasainŚrednia
Strzały na Mecz11.5014.0013.00
Współczynnik konwersji strzałów17%0%9%
Strzały Celne / Mecz5.004.005.00
Strzały Chybione / Mecz6.5010.008.00
Strzały na Zdobytą bramkę5.750.003
Strzały drużyny Powyżej 10.550%67%59%
Strzały drużyny Powyżej 11.550%67%59%
Strzały drużyny Powyżej 12.550%67%59%
Strzały drużyny Powyżej 13.50%67%34%
Strzały drużyny Powyżej 14.50%67%34%
Strzały drużyny Powyżej 15.50%33%17%
Celne strzały drużyny 3.5+50%67%59%
Celne strzały drużyny 4.5+50%67%59%
Celne strzały drużyny 5.5+50%0%25%
Celne strzały drużyny 6.5+50%0%25%
Strzały w meczuEibar IIIBeasainŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.550%67%59%
Strzały w meczu Powyżej 24.550%33%42%
Strzały w meczu Powyżej 25.550%33%42%
Strzały w meczu Powyżej 26.50%33%17%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.5100%33%67%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.550%33%42%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.550%0%25%
Spalone - StatystykiEibar IIIBeasainŚrednia
Spalone / mecz5.502.504.00
Powyżej 2.5 Spalonych100%50%75%
Powyżej 3.5 Spalonych100%0%50%
Różne StatystykiEibar IIIBeasainŚrednia
Faule popełnione / mecz14.5014.5015.00
Faule przyjęte / mecz8.514.512.00
Średnia posiadania piłki46%54%50%
Remis % FT33%33%33%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Rzuty wolne, rzuty na bramkę & rzuty z autu

Rzuty wolneEibar IIIBeasainŚrednia
Rzuty wolne łącznie Średnio233630
Rzuty Wolne Łącznie 20.5+100%100%100%
Rzuty Wolne Łącznie 21.5+100%100%100%
Rzuty Wolne Łącznie 22.5+100%100%100%
Rzuty Wolne Łącznie 23.5+0%100%50%
Rzuty Wolne Łącznie 24.5+0%100%50%
Rzuty Wolne Łącznie 25.5+0%100%50%
Wybicie z bramkiEibar IIIBeasainŚrednia
Wyrzuty od bramki łącznie Średnio2122.522
Strzały na bramkę Łącznie 8.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 9.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 10.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 11.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 12.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 13.5+100%100%100%
Rzut z autuEibar IIIBeasainŚrednia
Rzuty z autu łącznie Średnio666264
Wrzuty z autu Łącznie 37.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 38.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 39.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 40.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 41.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 42.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 43.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 44.5+100%100%100%

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 CD Aurrera de Vitoria

6

67%

10

8

2

13

3.00

2

 SD Leioa

6

50%

16

6

10

12

3.67

3

 Deportivo Alaves III

6

67%

15

6

9

12

3.50

4

 CD Derio

6

50%

8

3

5

12

1.83

5

 UD Aretxabaleta

6

50%

8

5

3

11

2.17

6

 Pasaia Kirol Elkartea

6

50%

9

10

-1

10

3.17

7

 CD Berio Futbol Taldea

6

33%

8

6

2

9

2.33

8

 CD San Ignacio

6

33%

10

8

2

8

3.00

9

 CD Touring

6

33%

7

6

1

8

2.17

10

 SD Beasain

6

33%

8

8

0

8

2.67

11

 Sodupe UC

6

33%

5

9

-4

8

2.33

12

 CD Lagun Onak

6

33%

6

9

-3

7

2.50

13

 Erandio

6

33%

6

8

-2

6

2.33

14

 CD Santurtzi

6

33%

3

7

-4

6

1.67

15

 SCD Durango

6

0%

9

10

-1

5

3.17

16

 Eibar III

6

17%

7

9

-2

5

2.67

17

 Real Union II

6

17%

7

12

-5

5

3.17

18

 Amurrio Club

6

0%

1

13

-12

1

2.33

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 CD Aurrera de Vitoria

6

67%

10

8

2

13

3.00

2

 SD Leioa

6

50%

16

6

10

12

3.67

3

 Deportivo Alaves III

6

67%

15

6

9

12

3.50

4

 CD Derio

6

50%

8

3

5

12

1.83

5

 UD Aretxabaleta

6

50%

8

5

3

11

2.17

6

 Pasaia Kirol Elkartea

6

50%

9

10

-1

10

3.17

7

 CD Berio Futbol Taldea

6

33%

8

6

2

9

2.33

8

 CD San Ignacio

6

33%

10

8

2

8

3.00

9

 CD Touring

6

33%

7

6

1

8

2.17

10

 SD Beasain

6

33%

8

8

0

8

2.67

11

 Sodupe UC

6

33%

5

9

-4

8

2.33

12

 CD Lagun Onak

6

33%

6

9

-3

7

2.50

13

 Erandio

6

33%

6

8

-2

6

2.33

14

 CD Santurtzi

6

33%

3

7

-4

6

1.67

15

 SCD Durango

6

0%

9

10

-1

5

3.17

16

 Eibar III

6

17%

7

9

-2

5

2.67

17

 Real Union II

6

17%

7

12

-5

5

3.17

18

 Amurrio Club

6

0%

1

13

-12

1

2.33

* Tercera Group 4 Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!