Loading

7
Mecze

57%
29%
14%

4 Zwycięstwa

2 Remisy(29%)

1 Zwycięstwa

Historia meczów SD Eibar vs FC Andorra pokazuje, że spośród 7 spotkań, które rozegrali, SD Eibar wygrał 4 razy, a FC Andorra 1 razy. 2 spotkań pomiędzy SD Eibar i FC Andorra zakończyło się remisem.

57%Powyżej 1.5
4 / 7 Mecze
14%Powyżej 2.5
1 / 7 Mecze
14%Powyżej 3.5
1 / 7 Mecze
14%BTTS
1 / 7 Mecze
71%Czyste konto
SD Eibar
29%Czyste konto
FC Andorra

Wszystkie prognozy- SD Eibar - FC Andorra

45%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 49%
72%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 75%
54%BTTS
Średnia Ligi : 51%
2.82Gole/mecz
Średnia Ligi : 2.69
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla SD Eibar vs FC Andorra w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Dom
 
Forma - Wyjazd
SD Eibar Logo
1.83
  • W
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    23.8 08:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid Club de Futbol

  • W
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    06.9 05:00

    3 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    Granada CF

    Granada CF

  • W
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    27.9 09:30

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

  • D
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    17.10 07:15

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Real Club Deportivo Mallorca

    Real Club Deportivo Mallorca

  • D
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    31.10 08:15

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    UD Almería

    UD Almeria

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

SD Eibar
UD Almeria
SD Eibar
Real Club Deportivo Mallorca
SD Eibar
UD Las Palmas
SD Eibar
Granada CF
SD Eibar
Real Valladolid Club de Futbol
  • Poprzednie

  • Następne

SD Eibar logoWyniki SD Eibar są +129% better w stosunku do Punkty na mecz

0.80
  • L
    Real Club Celta de Vigo II

    Real Club Celta de Vigo II

    Segunda División

    24.8 10:00

    4 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Andorra

    FC Andorra

  • L
    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid Club de Futbol

    Segunda División

    05.9 09:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Andorra

    FC Andorra

  • W
    Granada CF

    Granada CF

    Segunda División

    26.9 07:15

    2 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    FC Andorra

    FC Andorra

  • D
    CE Sabadell FC

    CE Sabadell FC

    Segunda División

    04.10 12:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Andorra

    FC Andorra

  • L
    Girona FC

    Girona FC

    Segunda División

    18.10 09:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    FC Andorra

    FC Andorra

FC Andorra Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

CD Varea
FC Andorra
Girona FC
FC Andorra
CE Sabadell FC
FC Andorra
Granada CF
FC Andorra
Real Valladolid Club de Futbol
FC Andorra
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki SD Eibar są +67% better w stosunku do Gole Zdobyte

SD Eibar
1.67 Gole/mecz

SD Eibar (Dom)

FC Andorra
1 Gole/mecz

FC Andorra (Wyjazd)

Wynik na meczSD EibarFC Andorra
Powyżej 0.5100%40%
Powyżej 1.533%40%
Powyżej 2.533%20%
Powyżej 3.50%0%
Brak zdobytych bramek0%60%
Zdobyte w 1P/2PSD EibarFC Andorra
Zdobyto w 1 Połowie50%20%
Zdobyto w 2 Połowie83%40%
Punkty w obu połowach33%20%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.830.4
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.830.60

* Statystyki z wyników SD Eibar u siebie i FC Andorra na wyjeździe.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki SD Eibar są +54% better w stosunku do Gole Stracone

SD Eibar
1.17 Stracone bramki / mecz

SD Eibar (Dom)

FC Andorra
1.8 Stracone bramki / mecz

FC Andorra (Wyjazd)

Stracone / meczSD EibarFC Andorra
Powyżej 0.567%80%
Powyżej 1.533%60%
Powyżej 2.517%20%
Powyżej 3.50%20%
Czyste konto33%20%
Stracone w 1P/2PSD EibarFC Andorra
Czyste konta 1 Poł.50%60%
Czyste konta 2 Poł.50%60%
Stracone Średnio 1 Poł.0.670.6
Stracone Średnio 2 Poł.0.501.20

* Statystyki z bilansu porażek SD Eibar u siebie i FC Andorra na wyjeździe.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla SD Eibar i FC Andorra.

Gole ŁącznieSD EibarFC AndorraŚrednia
Powyżej 0.5100%80%90%
Powyżej 1.583%60%72%
Powyżej 2.550%40%45%
Powyżej 3.533%40%37%
Powyżej 4.517%40%29%
BTTS67%40%54%
BTTS i Wygrana17%20%19%
BTTS i Remis33%0%17%
BTTS & Powyżej 2.533%40%37%
BTTS Nie & Powyżej 2.517%0%9%
Gole w 1 PołowieSD EibarFC AndorraŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieSD EibarFC AndorraŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)SD EibarFC AndorraŚrednia
Poniżej 0.50%20%10%
Poniżej 1.517%40%29%
Poniżej 2.550%60%55%
Poniżej 3.567%60%64%
Poniżej 4.583%60%72%
1 Poł./2 Poł.SD EibarFC AndorraŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.533%40%37%
1 Poł. Poniżej 1.550%60%55%
1 Poł. Poniżej 2.567%100%84%
2 Poł. Poniżej 0.50%60%30%
2 Poł. Poniżej 1.567%60%64%
2 Poł. Poniżej 2.5100%60%80%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy SD Eibar i FC Andorra

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczSD EibarFC AndorraŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaSD EibarFC AndorraŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaSD EibarFC AndorraŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla SD Eibar i FC Andorra. Średnia ligowa to średnia Segunda División w 127 meczach w sezonie 2026/2027.

Segunda División Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla SD Eibar i FC Andorra.

Rożne DrużynySD EibarFC AndorraŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy SD Eibar zdobędzie punkty?

SD Eibar
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Dom)

Wysoka Szansa

Istnieje Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez SD Eibar na podstawie naszych danych.
FC Andorra
Czyste konto w
20%
meczach (Wyjazd)

Czy FC Andorra zdobędzie punkty?

SD Eibar
Czyste konto w
33%
meczach (Dom)

Niepewne

To Niepewne, czy FC Andorra zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
FC Andorra
Zdobyto punkt w
40%
meczach (Wyjazd)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy SD Eibar i FC Andorra

Kartki
/mecz
SD Eibar
Kartki
/mecz
FC Andorra
Kartki na meczSD EibarFC AndorraŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiSD EibarFC AndorraŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejSD EibarFC AndorraŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla SD Eibar i FC Andorra. Średnia ligowa to średnia Segunda División. Było 711 kartek w 127 meczach w sezonie 2026/2027.

Segunda División Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
SD Eibar Logo
1.33
Do przerwy

SD Eibar logoWyniki SD Eibar są +33% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

1.00
Do przerwy
FC Andorra Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.SD EibarFC Andorra
Wygrane 1 Poł.33%20%
Wygrane 2 Poł.50%0%
Remisy 1 Poł.33%40%
Remisy 2 Poł.33%60%
Przegrane 1 Poł.33%40%
Przegrane 2 Poł.17%40%

Statystyki kartek SD Eibar i FC Andorra z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)SD EibarFC AndorraŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.SD EibarFC AndorraŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

SD EibarSD Eibar
 
SD Eibar

50%

Zdobyli punkt pierwsi w 6 / 12 meczów

FC AndorraFC Andorra
 
FC Andorra

36%

Zdobyli punkt pierwsi w 4 / 11 meczów

Gole według minuty
Gole SD Eibar i FC Andorra do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.SD EibarFC Andorra
0 - 10 Min.20%11%
11 - 20 Min.9%14%
21 - 30 Min.6%3%
31 - 40 Min.3%11%
41 - 50 Min.20%20%
51 - 60 Min.9%6%
61 - 70 Min.11%11%
71 - 80 Min.9%3%
81 - 90 Min.14%20%
Do 15 min.SD EibarFC Andorra
0 - 10 Min.23%23%
16 - 30 Min.11%6%
31 - 45 Min.14%17%
46 - 60 Min.17%20%
61 - 75 Min.17%11%
76 - 90 Min.17%23%
Gole strzelone do 10 min.SD EibarFC Andorra
0 - 10 Min.19%7%
11 - 20 Min.10%13%
21 - 30 Min.5%0%
31 - 40 Min.5%13%
41 - 50 Min.19%27%
51 - 60 Min.5%7%
61 - 70 Min.19%20%
71 - 80 Min.5%0%
81 - 90 Min.14%13%
Gole Zdobyte do 15 min.SD EibarFC Andorra
0 - 10 Min.24%20%
16 - 30 Min.10%0%
31 - 45 Min.14%20%
46 - 60 Min.14%27%
61 - 75 Min.24%20%
76 - 90 Min.14%13%
Gole stracone do 10 min.SD EibarFC Andorra
0 - 10 Min.21%15%
11 - 20 Min.7%15%
21 - 30 Min.7%5%
31 - 40 Min.0%10%
41 - 50 Min.21%15%
51 - 60 Min.14%5%
61 - 70 Min.0%5%
71 - 80 Min.14%5%
81 - 90 Min.14%25%
Gole Stracone do 15 min.SD EibarFC Andorra
0 - 10 Min.21%25%
16 - 30 Min.14%10%
31 - 45 Min.14%15%
46 - 60 Min.21%15%
61 - 75 Min.7%5%
76 - 90 Min.21%30%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynySD EibarFC AndorraŚrednia
Strzały na Mecz15.179.2012.00
Współczynnik konwersji strzałów11%11%11%
Strzały Celne / Mecz5.333.404.00
Strzały Chybione / Mecz9.835.808.00
Strzały na Zdobytą bramkę9.109.209
Strzały drużyny Powyżej 10.5100%40%70%
Strzały drużyny Powyżej 11.5100%40%70%
Strzały drużyny Powyżej 12.567%40%54%
Strzały drużyny Powyżej 13.550%20%35%
Strzały drużyny Powyżej 14.550%20%35%
Strzały drużyny Powyżej 15.550%20%35%
Celne strzały drużyny 3.5+83%60%72%
Celne strzały drużyny 4.5+67%40%54%
Celne strzały drużyny 5.5+50%0%25%
Celne strzały drużyny 6.5+17%0%9%
Strzały w meczuSD EibarFC AndorraŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.567%40%54%
Strzały w meczu Powyżej 24.567%40%54%
Strzały w meczu Powyżej 25.567%40%54%
Strzały w meczu Powyżej 26.567%40%54%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.567%40%54%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.567%40%54%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.550%40%59%
Spalone - StatystykiSD EibarFC AndorraŚrednia
Spalone / mecz2.835.204.00
Powyżej 2.5 Spalonych50%100%75%
Powyżej 3.5 Spalonych17%80%49%
Różne StatystykiSD EibarFC AndorraŚrednia
Faule popełnione / mecz10.0018.0014.00
Faule przyjęte / mecz1311.412.00
Średnia posiadania piłki49%57%53%
Remis % FT33%20%27%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Rzuty wolne, rzuty na bramkę & rzuty z autu

Rzuty wolneSD EibarFC AndorraŚrednia
Rzuty wolne łącznie Średnio22.6730.427
Rzuty Wolne Łącznie 20.5+83%100%92%
Rzuty Wolne Łącznie 21.5+67%100%84%
Rzuty Wolne Łącznie 22.5+67%100%84%
Rzuty Wolne Łącznie 23.5+50%80%65%
Rzuty Wolne Łącznie 24.5+17%80%49%
Rzuty Wolne Łącznie 25.5+17%80%49%
Wybicie z bramkiSD EibarFC AndorraŚrednia
Wyrzuty od bramki łącznie Średnio18.671517
Strzały na bramkę Łącznie 8.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 9.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 10.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 11.5+100%60%80%
Strzały na bramkę Łącznie 12.5+100%60%80%
Strzały na bramkę Łącznie 13.5+83%60%72%
Rzut z autuSD EibarFC AndorraŚrednia
Rzuty z autu łącznie Średnio40.538.640
Wrzuty z autu Łącznie 37.5+83%40%62%
Wrzuty z autu Łącznie 38.5+67%40%54%
Wrzuty z autu Łącznie 39.5+67%20%44%
Wrzuty z autu Łącznie 40.5+50%20%35%
Wrzuty z autu Łącznie 41.5+33%20%27%
Wrzuty z autu Łącznie 42.5+33%20%27%
Wrzuty z autu Łącznie 43.5+33%20%27%
Wrzuty z autu Łącznie 44.5+17%20%19%
   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 UD Almeria

6

83%

15

5

10

16

3.33

2

 Girona FC

7

57%

16

6

10

14

3.14

3

 Burgos CF

6

67%

10

6

4

13

2.67

4

 Real Club Deportivo Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

5

 CD Castellon

5

60%

12

1

11

11

2.60

6

 CE Sabadell FC

5

60%

8

4

4

11

2.40

7

 SD Eibar

6

50%

10

7

3

11

2.83

8

 Granada CF

5

60%

9

5

4

10

2.80

9

 Real Sporting de Gijon

6

50%

6

6

0

10

2.00

10

 Real Valladolid Club de Futbol

5

60%

11

7

4

9

3.60

11

 Cordoba CF

5

60%

8

8

0

9

3.20

12

 Real Club Celta de Vigo II

7

29%

13

13

0

9

3.71

13

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

14

 Cadiz CF

7

29%

9

6

3

8

2.14

15

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

16

 CD Eldense

6

33%

9

8

1

8

2.83

17

 UD Las Palmas

6

33%

6

8

-2

8

2.33

18

 CD Leganes

5

40%

5

6

-1

7

2.20

19

 FC Andorra

6

33%

10

11

-1

6

3.50

20

 Albacete Balompie

6

33%

7

9

-2

6

2.67

21

 Real Sociedad de Futbol II

6

17%

6

10

-4

4

2.67

22

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

7

14%

6

12

-6

4

2.57

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 CD Castellon

6

83%

10

3

7

15

2.17

2

 Granada CF

7

57%

11

9

2

13

2.86

3

 SD Eibar

6

67%

11

7

4

12

3.00

4

 Real Sporting de Gijon

6

67%

7

7

0

12

2.33

5

 UD Almeria

6

50%

8

5

3

10

2.17

6

 Real Oviedo

6

50%

10

10

0

10

3.33

7

 Girona FC

5

40%

6

5

1

7

2.20

8

 Burgos CF

5

40%

6

6

0

7

2.40

9

 Real Club Deportivo Mallorca

6

17%

3

4

-1

7

1.17

10

 Real Sociedad de Futbol II

6

33%

9

12

-3

7

3.50

11

 Cordoba CF

7

29%

11

14

-3

7

3.57

12

 CE Sabadell FC

7

14%

4

7

-3

6

1.57

13

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

14

 CD Tenerife

6

17%

8

12

-4

6

3.33

15

 CD Eldense

6

33%

4

9

-5

6

2.17

16

 CD Leganes

6

17%

2

10

-8

5

2.00

17

 FC Andorra

5

20%

5

9

-4

4

2.80

18

 Real Club Celta de Vigo II

5

20%

5

10

-5

4

3.00

19

 Real Valladolid Club de Futbol

6

0%

5

9

-4

3

2.33

20

 Cadiz CF

4

0%

5

8

-3

2

3.25

21

 Albacete Balompie

6

0%

3

14

-11

1

2.83

22

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

5

0%

4

15

-11

1

3.80

* Segunda División Tabele domowe i wyjazdowe są również dostępne

Który gracz strzeli bramkę?

Kto otrzyma żółte i czerwone kartki?

Kartki / 90 min

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!