Loading

ODBLOKUJ
3 Liga Group 2

Subskrybuj FootyStats Premium

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - ZKS Kluczevia Stargard - Klub Sportowy Lipno Steszew

3
Mecze

33%
0%
67%

1 Zwycięstwa

2 Zwycięstwa

Historia meczów ZKS Kluczevia Stargard vs Klub Sportowy Lipno Steszew pokazuje, że spośród 3 spotkań, które rozegrali, ZKS Kluczevia Stargard wygrał 1 razy, a Klub Sportowy Lipno Steszew 2 razy. 0 spotkań pomiędzy ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew zakończyło się remisem.

100%Powyżej 1.5
3 / 3 Mecze
67%Powyżej 2.5
2 / 3 Mecze
33%Powyżej 3.5
1 / 3 Mecze
33%BTTS
1 / 3 Mecze
0%Czyste konto
ZKS Kluczevia Stargard
67%Czyste konto
Klub Sportowy Lipno Steszew

Wszystkie prognozy- ZKS Kluczevia Stargard - Klub Sportowy Lipno Steszew

0%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 0%
0%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 0%
0%BTTS
Średnia Ligi : 0%
0Gole/mecz
Średnia Ligi : 0
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla ZKS Kluczevia Stargard vs Klub Sportowy Lipno Steszew w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
ZKS Kluczevia Stargard Logo
2.13
  • D
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    19.8 16:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

  • W
    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

    3 Liga Group 2

    23.8 13:00

    3 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

  • W
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    28.8 16:00

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

  • L
    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

    3 Liga Group 2

    05.9 14:00

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

  • W
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    12.9 14:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    TKP Elana Toruń

    TKP Elana Torun

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

ZKS Kluczevia Stargard
TKP Elana Torun
Klub Sportowy Notec Czarnkow
ZKS Kluczevia Stargard
Kluczevia Stargard
Pogoń Siedlce
ZKS Kluczevia Stargard
SKS Unia Swarzedz
MKS Grom Nowy Staw
ZKS Kluczevia Stargard
  • Poprzednie

  • Następne

ZKS Kluczevia Stargard logoWyniki ZKS Kluczevia Stargard+1538% better w stosunku do Punkty na mecz

0.13
  • L
    KKS Lech Poznań II

    KKS Lech Poznan II

    3 Liga Group 2

    19.8 11:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

  • L
    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

    3 Liga Group 2

    22.8 16:00

    2 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    KS Polonia Środa Wielkopolska

    KS Polonia Sroda Wielkopolska

  • L
    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

    3 Liga Group 2

    28.8 16:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

  • L
    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

    3 Liga Group 2

    05.9 16:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    MKS Flota Świnoujście

    MKS Flota Swinoujscie

  • L
    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

    3 Liga Group 2

    12.9 15:00

    4 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

Klub Sportowy Lipno Stęszew Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

KSS Kotwica Kornik
Klub Sportowy Lipno Steszew
Klub Sportowy Lipno Steszew
MKS Flota Swinoujscie
KTSK Luzino
Klub Sportowy Lipno Steszew
Klub Sportowy Lipno Steszew
KS Polonia Sroda Wielkopolska
KKS Lech Poznan II
Klub Sportowy Lipno Steszew
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki ZKS Kluczevia Stargard+150% better w stosunku do Gole Zdobyte

Kluczevia Stargard
2.5 Gole/mecz

ZKS Kluczevia Stargard (Dom)

Lipno Stęszew
1 Gole/mecz

Klub Sportowy Lipno Steszew (Wyjazd)

Wynik na meczKluczevia StargardLipno Stęszew
Powyżej 0.5100%88%
Powyżej 1.588%13%
Powyżej 2.538%0%
Powyżej 3.525%0%
Brak zdobytych bramek0%13%
Zdobyte w 1P/2PKluczevia StargardLipno Stęszew
Zdobyto w 1 Połowie50%25%
Zdobyto w 2 Połowie100%62%
Punkty w obu połowach50%0%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.750.25
Zdobyto Średnio 2 Poł.1.750.75

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki ZKS Kluczevia Stargard+43% better w stosunku do Gole Stracone

Kluczevia Stargard
1.75 Stracone bramki / mecz

ZKS Kluczevia Stargard (Dom)

Lipno Stęszew
2.5 Stracone bramki / mecz

Klub Sportowy Lipno Steszew (Wyjazd)

Stracone / meczKluczevia StargardLipno Stęszew
Powyżej 0.588%100%
Powyżej 1.550%75%
Powyżej 2.538%50%
Powyżej 3.50%25%
Czyste konto13%0%
Stracone w 1P/2PKluczevia StargardLipno Stęszew
Czyste konta 1 Poł.50%13%
Czyste konta 2 Poł.25%13%
Stracone Średnio 1 Poł.0.631.13
Stracone Średnio 2 Poł.1.131.38

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew.

Gole ŁącznieKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Powyżej 0.5100%100%100%
Powyżej 1.5100%88%94%
Powyżej 2.588%75%82%
Powyżej 3.563%50%57%
Powyżej 4.538%38%38%
BTTS88%88%88%
BTTS i Wygrana50%0%25%
BTTS i Remis25%13%19%
BTTS & Powyżej 2.588%75%82%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%0%0%
Gole w 1 PołowieKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)Kluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Poniżej 0.50%0%0%
Poniżej 1.50%12%6%
Poniżej 2.512%25%19%
Poniżej 3.537%50%44%
Poniżej 4.562%62%62%
1 Poł./2 Poł.Kluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.512%12%12%
1 Poł. Poniżej 1.562%50%56%
1 Poł. Poniżej 2.587%100%94%
2 Poł. Poniżej 0.50%12%6%
2 Poł. Poniżej 1.50%25%13%
2 Poł. Poniżej 2.550%62%56%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew. Średnia ligowa to średnia 3 Liga Group 2 w 72 meczach w sezonie 2026/2027.

3 Liga Group 2 Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew.

Rożne DrużynyKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy ZKS Kluczevia Stargard zdobędzie punkty?

ZKS Kluczevia Stargard
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Ogólnie)

Bardzo Wysoka Szansa

Istnieje Bardzo Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez ZKS Kluczevia Stargard na podstawie naszych danych.
Klub Sportowy Lipno Stęszew
Czyste konto w
0%
meczach (Ogólnie)

Czy Klub Sportowy Lipno Steszew zdobędzie punkty?

ZKS Kluczevia Stargard
Czyste konto w
13%
meczach (Ogólnie)

Wysoka Szansa

Istnieje Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez Klub Sportowy Lipno Steszew na podstawie naszych danych.
Klub Sportowy Lipno Stęszew
Zdobyto punkt w
87%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew

Kartki
/mecz
ZKS Kluczevia Stargard
Kartki
/mecz
Klub Sportowy Lipno Steszew
Kartki na meczKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew. Średnia ligowa to średnia 3 Liga Group 2. Było 0 kartek w 72 meczach w sezonie 2026/2027.

3 Liga Group 2 Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
ZKS Kluczevia Stargard Logo
1.63
Do przerwy

ZKS Kluczevia Stargard logoWyniki ZKS Kluczevia Stargard+329% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

0.38
Do przerwy
Klub Sportowy Lipno Stęszew Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.Kluczevia StargardLipno Stęszew
Wygrane 1 Poł.50%0%
Wygrane 2 Poł.50%0%
Remisy 1 Poł.13%38%
Remisy 2 Poł.38%50%
Przegrane 1 Poł.38%63%
Przegrane 2 Poł.13%50%

Statystyki kartek ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)Kluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.Kluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

ZKS Kluczevia StargardZKS Kluczevia Stargard
 
ZKS Kluczevia Stargard

63%

Zdobyli punkt pierwsi w 5 / 8 meczów

Klub Sportowy Lipno SteszewKlub Sportowy Lipno Steszew
 
Klub Sportowy Lipno Steszew

25%

Zdobyli punkt pierwsi w 2 / 8 meczów

Gole według minuty
Gole ZKS Kluczevia Stargard i Klub Sportowy Lipno Steszew do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.Kluczevia StargardLipno Stęszew
0 - 10 Min.0%7%
11 - 20 Min.6%4%
21 - 30 Min.9%14%
31 - 40 Min.15%11%
41 - 50 Min.6%11%
51 - 60 Min.9%14%
61 - 70 Min.15%14%
71 - 80 Min.18%4%
81 - 90 Min.24%21%
Do 15 min.Kluczevia StargardLipno Stęszew
0 - 10 Min.3%7%
16 - 30 Min.12%18%
31 - 45 Min.18%14%
46 - 60 Min.12%21%
61 - 75 Min.28%18%
76 - 90 Min.26%21%
Gole strzelone do 10 min.Kluczevia StargardLipno Stęszew
0 - 10 Min.0%0%
11 - 20 Min.5%13%
21 - 30 Min.10%0%
31 - 40 Min.15%13%
41 - 50 Min.5%0%
51 - 60 Min.10%13%
61 - 70 Min.20%25%
71 - 80 Min.20%0%
81 - 90 Min.15%38%
Gole Zdobyte do 15 min.Kluczevia StargardLipno Stęszew
0 - 10 Min.0%0%
16 - 30 Min.15%13%
31 - 45 Min.15%13%
46 - 60 Min.15%13%
61 - 75 Min.40%25%
76 - 90 Min.15%38%
Gole stracone do 10 min.Kluczevia StargardLipno Stęszew
0 - 10 Min.0%10%
11 - 20 Min.7%0%
21 - 30 Min.7%20%
31 - 40 Min.14%10%
41 - 50 Min.7%15%
51 - 60 Min.7%15%
61 - 70 Min.7%10%
71 - 80 Min.14%5%
81 - 90 Min.36%15%
Gole Stracone do 15 min.Kluczevia StargardLipno Stęszew
0 - 10 Min.7%10%
16 - 30 Min.7%20%
31 - 45 Min.21%15%
46 - 60 Min.7%25%
61 - 75 Min.14%15%
76 - 90 Min.43%15%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Strzały na Mecz16.6317.2517.00
Współczynnik konwersji strzałów15%6%11%
Strzały Celne / Mecz6.385.506.00
Strzały Chybione / Mecz10.2511.7511.00
Strzały na Zdobytą bramkę6.6517.2512
Strzały drużyny Powyżej 10.588%100%94%
Strzały drużyny Powyżej 11.575%75%75%
Strzały drużyny Powyżej 12.575%50%63%
Strzały drużyny Powyżej 13.575%50%63%
Strzały drużyny Powyżej 14.575%50%63%
Strzały drużyny Powyżej 15.563%50%57%
Celne strzały drużyny 3.5+75%88%82%
Celne strzały drużyny 4.5+75%75%75%
Celne strzały drużyny 5.5+63%38%51%
Celne strzały drużyny 6.5+50%13%32%
Strzały w meczuKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.588%75%82%
Strzały w meczu Powyżej 24.588%75%82%
Strzały w meczu Powyżej 25.575%75%75%
Strzały w meczu Powyżej 26.575%75%75%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.5100%100%100%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.588%75%82%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.588%63%76%
Spalone - StatystykiKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Spalone / mecz2.334.003.00
Powyżej 2.5 Spalonych33%100%67%
Powyżej 3.5 Spalonych0%67%34%
Różne StatystykiKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Faule popełnione / mecz14.0010.5012.00
Faule przyjęte / mecz911.510.00
Średnia posiadania piłki50%47%49%
Remis % FT25%13%19%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Rzuty wolne, rzuty na bramkę & rzuty z autu

Rzuty wolneKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Rzuty wolne łącznie Średnio24.2529.527
Rzuty Wolne Łącznie 20.5+75%100%88%
Rzuty Wolne Łącznie 21.5+75%100%88%
Rzuty Wolne Łącznie 22.5+75%100%88%
Rzuty Wolne Łącznie 23.5+75%100%88%
Rzuty Wolne Łącznie 24.5+75%100%88%
Rzuty Wolne Łącznie 25.5+75%100%88%
Wybicie z bramkiKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Wyrzuty od bramki łącznie Średnio17.3315.6717
Strzały na bramkę Łącznie 8.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 9.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 10.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 11.5+100%100%100%
Strzały na bramkę Łącznie 12.5+100%67%84%
Strzały na bramkę Łącznie 13.5+100%67%84%
Rzut z autuKluczevia StargardLipno StęszewŚrednia
Rzuty z autu łącznie Średnio324237
Wrzuty z autu Łącznie 37.5+0%100%50%
Wrzuty z autu Łącznie 38.5+0%100%50%
Wrzuty z autu Łącznie 39.5+0%100%50%
Wrzuty z autu Łącznie 40.5+0%100%50%
Wrzuty z autu Łącznie 41.5+0%50%25%
Wrzuty z autu Łącznie 42.5+0%50%25%
Wrzuty z autu Łącznie 43.5+0%0%0%
Wrzuty z autu Łącznie 44.5+0%0%0%

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

8

88%

27

14

13

22

5.13

2

 KTSK Luzino

8

75%

25

9

16

19

4.25

3

 KS Wda Swiecie

8

63%

14

8

6

18

2.75

4

 ZKS Kluczevia Stargard

8

63%

20

14

6

17

4.25

5

 MKS Flota Swinoujscie

8

50%

15

10

5

14

3.13

6

 KKS Lech Poznan II

8

50%

17

15

2

14

4.00

7

 KKS 1925 Kalisz

8

38%

14

9

5

13

2.88

8

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

8

50%

18

15

3

13

4.13

9

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

8

50%

15

13

2

12

3.50

10

 KSS Kotwica Kornik

8

38%

16

16

0

10

4.00

11

 KKPN Baltyk Koszalin

8

25%

8

11

-3

9

2.38

12

 KS Gedania Gdansk

8

13%

16

20

-4

7

4.50

13

 MKS Grom Nowy Staw

8

25%

19

24

-5

7

5.38

14

 SKS Unia Swarzedz

8

25%

10

16

-6

7

3.25

15

 TKP Elana Torun

8

13%

11

19

-8

5

3.75

16

 BKS Chemik Bydgoszcz

8

0%

12

20

-8

5

4.00

17

 MKS Victoria Wrzesnia

8

13%

9

21

-12

5

3.75

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

8

0%

8

20

-12

1

3.50

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

8

88%

27

14

13

22

5.13

2

 KTSK Luzino

8

75%

25

9

16

19

4.25

3

 KS Wda Swiecie

8

63%

14

8

6

18

2.75

4

 ZKS Kluczevia Stargard

8

63%

20

14

6

17

4.25

5

 MKS Flota Swinoujscie

8

50%

15

10

5

14

3.13

6

 KKS Lech Poznan II

8

50%

17

15

2

14

4.00

7

 KKS 1925 Kalisz

8

38%

14

9

5

13

2.88

8

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

8

50%

18

15

3

13

4.13

9

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

8

50%

15

13

2

12

3.50

10

 KSS Kotwica Kornik

8

38%

16

16

0

10

4.00

11

 KKPN Baltyk Koszalin

8

25%

8

11

-3

9

2.38

12

 KS Gedania Gdansk

8

13%

16

20

-4

7

4.50

13

 MKS Grom Nowy Staw

8

25%

19

24

-5

7

5.38

14

 SKS Unia Swarzedz

8

25%

10

16

-6

7

3.25

15

 TKP Elana Torun

8

13%

11

19

-8

5

3.75

16

 BKS Chemik Bydgoszcz

8

0%

12

20

-8

5

4.00

17

 MKS Victoria Wrzesnia

8

13%

9

21

-12

5

3.75

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

8

0%

8

20

-12

1

3.50

* 3 Liga Group 2 Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!