Loading

ODBLOKUJ
3 Liga Group 2

Subskrybuj FootyStats Premium

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - KS Wda Swiecie - ZKS Kluczevia Stargard

2
Mecze

0%
100%
0%

2 Remisy(100%)

Historia meczów KS Wda Swiecie vs ZKS Kluczevia Stargard pokazuje, że spośród 2 spotkań, które rozegrali, KS Wda Swiecie wygrał 0 razy, a ZKS Kluczevia Stargard 0 razy. 2 spotkań pomiędzy KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard zakończyło się remisem.

50%Powyżej 1.5
1 / 2 Mecze
0%Powyżej 2.5
0 / 2 Mecze
0%Powyżej 3.5
0 / 2 Mecze
50%BTTS
1 / 2 Mecze
50%Czyste konto
KS Wda Swiecie
50%Czyste konto
ZKS Kluczevia Stargard

Wszystkie prognozy- KS Wda Swiecie - ZKS Kluczevia Stargard

0%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 0%
0%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 0%
0%BTTS
Średnia Ligi : 0%
0Gole/mecz
Średnia Ligi : 0
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla KS Wda Swiecie vs ZKS Kluczevia Stargard w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
KS Wda Świecie Logo
2.43
  • D
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    15.8 11:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    KS Wda Świecie

    KS Wda Swiecie

  • W
    KS Wda Świecie

    KS Wda Swiecie

    3 Liga Group 2

    19.8 16:00

    4 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

  • W
    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

    3 Liga Group 2

    23.8 12:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    KS Wda Świecie

    KS Wda Swiecie

  • W
    KS Wda Świecie

    KS Wda Swiecie

    3 Liga Group 2

    28.8 16:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

  • W
    TKP Elana Toruń

    TKP Elana Torun

    3 Liga Group 2

    04.9 19:08

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    KS Wda Świecie

    KS Wda Swiecie

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

TKP Elana Torun
KS Wda Swiecie
KS Wda Swiecie
Klub Sportowy Notec Czarnkow
SKS Unia Swarzedz
KS Wda Swiecie
KS Wda Swiecie
MKS Grom Nowy Staw
KS Gedania Gdansk
KS Wda Swiecie
  • Poprzednie

  • Następne

KS Wda Swiecie logoWyniki KS Wda Swiecie+22% better w stosunku do Punkty na mecz

2.00
  • W
    Klub Sportowy Lipno Stęszew

    Klub Sportowy Lipno Steszew

    3 Liga Group 2

    15.8 16:00

    1 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

  • D
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    19.8 16:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

  • W
    MKS Grom Nowy Staw

    MKS Grom Nowy Staw

    3 Liga Group 2

    23.8 13:00

    3 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

  • W
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    28.8 16:00

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SKS Unia Swarzędz

    SKS Unia Swarzedz

  • L
    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

    3 Liga Group 2

    05.9 14:00

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

ZKS Kluczevia Stargard Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Klub Sportowy Notec Czarnkow
ZKS Kluczevia Stargard
Kluczevia Stargard
Pogoń Siedlce
ZKS Kluczevia Stargard
SKS Unia Swarzedz
MKS Grom Nowy Staw
ZKS Kluczevia Stargard
ZKS Kluczevia Stargard
KS Gedania Gdansk
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki ZKS Kluczevia Stargard+38% better w stosunku do Gole Zdobyte

Wda Świecie
1.86 Gole/mecz

KS Wda Swiecie (Dom)

Kluczevia Stargard
2.57 Gole/mecz

ZKS Kluczevia Stargard (Wyjazd)

Wynik na meczWda ŚwiecieKluczevia Stargard
Powyżej 0.5100%100%
Powyżej 1.556%86%
Powyżej 2.514%43%
Powyżej 3.514%28%
Brak zdobytych bramek0%0%
Zdobyte w 1P/2PWda ŚwiecieKluczevia Stargard
Zdobyto w 1 Połowie57%43%
Zdobyto w 2 Połowie72%100%
Punkty w obu połowach28%43%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.570.71
Zdobyto Średnio 2 Poł.1.291.86

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki KS Wda Swiecie+86% better w stosunku do Gole Stracone

Wda Świecie
1 Stracone bramki / mecz

KS Wda Swiecie (Dom)

Kluczevia Stargard
1.86 Stracone bramki / mecz

ZKS Kluczevia Stargard (Wyjazd)

Stracone / meczWda ŚwiecieKluczevia Stargard
Powyżej 0.586%86%
Powyżej 1.514%56%
Powyżej 2.50%43%
Powyżej 3.50%0%
Czyste konto14%14%
Stracone w 1P/2PWda ŚwiecieKluczevia Stargard
Czyste konta 1 Poł.57%43%
Czyste konta 2 Poł.56%28%
Stracone Średnio 1 Poł.0.570.71
Stracone Średnio 2 Poł.0.431.14

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard.

Gole ŁącznieWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Powyżej 0.5100%100%100%
Powyżej 1.586%100%93%
Powyżej 2.557%86%72%
Powyżej 3.514%71%43%
Powyżej 4.514%43%29%
BTTS86%86%86%
BTTS i Wygrana56%43%50%
BTTS i Remis28%28%28%
BTTS & Powyżej 2.556%86%71%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%0%0%
Gole w 1 PołowieWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)Wda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Poniżej 0.50%0%0%
Poniżej 1.514%0%7%
Poniżej 2.543%14%29%
Poniżej 3.586%29%58%
Poniżej 4.586%57%72%
1 Poł./2 Poł.Wda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.529%14%22%
1 Poł. Poniżej 1.571%57%64%
1 Poł. Poniżej 2.586%86%86%
2 Poł. Poniżej 0.529%0%15%
2 Poł. Poniżej 1.544%0%22%
2 Poł. Poniżej 2.557%44%51%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard. Średnia ligowa to średnia 3 Liga Group 2 w 63 meczach w sezonie 2026/2027.

3 Liga Group 2 Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard.

Rożne DrużynyWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy KS Wda Swiecie zdobędzie punkty?

KS Wda Swiecie
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Ogólnie)

Bardzo Wysoka Szansa

Istnieje Bardzo Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez KS Wda Swiecie na podstawie naszych danych.
ZKS Kluczevia Stargard
Czyste konto w
14%
meczach (Ogólnie)

Czy ZKS Kluczevia Stargard zdobędzie punkty?

KS Wda Swiecie
Czyste konto w
14%
meczach (Ogólnie)

Bardzo Wysoka Szansa

Istnieje Bardzo Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez ZKS Kluczevia Stargard na podstawie naszych danych.
ZKS Kluczevia Stargard
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard

Kartki
/mecz
KS Wda Swiecie
Kartki
/mecz
ZKS Kluczevia Stargard
Kartki na meczWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard. Średnia ligowa to średnia 3 Liga Group 2. Było 0 kartek w 63 meczach w sezonie 2026/2027.

3 Liga Group 2 Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
KS Wda Świecie Logo
1.29
Do przerwy

ZKS Kluczevia Stargard logoWyniki ZKS Kluczevia Stargard+11% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

1.43
Do przerwy
ZKS Kluczevia Stargard Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.Wda ŚwiecieKluczevia Stargard
Wygrane 1 Poł.29%43%
Wygrane 2 Poł.56%56%
Remisy 1 Poł.43%14%
Remisy 2 Poł.43%28%
Przegrane 1 Poł.29%43%
Przegrane 2 Poł.0%14%

Statystyki kartek KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)Wda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.Wda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

KS Wda SwiecieKS Wda Swiecie
 
KS Wda Swiecie

57%

Zdobyli punkt pierwsi w 4 / 7 meczów

ZKS Kluczevia StargardZKS Kluczevia Stargard
 
ZKS Kluczevia Stargard

57%

Zdobyli punkt pierwsi w 4 / 7 meczów

Gole według minuty
Gole KS Wda Swiecie i ZKS Kluczevia Stargard do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.Wda ŚwiecieKluczevia Stargard
0 - 10 Min.10%0%
11 - 20 Min.15%6%
21 - 30 Min.5%10%
31 - 40 Min.5%13%
41 - 50 Min.10%6%
51 - 60 Min.0%10%
61 - 70 Min.5%13%
71 - 80 Min.20%19%
81 - 90 Min.30%23%
Do 15 min.Wda ŚwiecieKluczevia Stargard
0 - 10 Min.15%3%
16 - 30 Min.15%13%
31 - 45 Min.10%16%
46 - 60 Min.5%13%
61 - 75 Min.15%28%
76 - 90 Min.40%26%
Gole strzelone do 10 min.Wda ŚwiecieKluczevia Stargard
0 - 10 Min.15%0%
11 - 20 Min.8%6%
21 - 30 Min.0%11%
31 - 40 Min.8%11%
41 - 50 Min.8%6%
51 - 60 Min.0%11%
61 - 70 Min.8%17%
71 - 80 Min.23%22%
81 - 90 Min.31%17%
Gole Zdobyte do 15 min.Wda ŚwiecieKluczevia Stargard
0 - 10 Min.15%0%
16 - 30 Min.8%17%
31 - 45 Min.8%11%
46 - 60 Min.8%17%
61 - 75 Min.15%39%
76 - 90 Min.46%17%
Gole stracone do 10 min.Wda ŚwiecieKluczevia Stargard
0 - 10 Min.0%0%
11 - 20 Min.28%8%
21 - 30 Min.14%8%
31 - 40 Min.0%15%
41 - 50 Min.14%8%
51 - 60 Min.0%8%
61 - 70 Min.0%8%
71 - 80 Min.14%15%
81 - 90 Min.28%31%
Gole Stracone do 15 min.Wda ŚwiecieKluczevia Stargard
0 - 10 Min.14%8%
16 - 30 Min.28%8%
31 - 45 Min.14%23%
46 - 60 Min.0%8%
61 - 75 Min.14%15%
76 - 90 Min.28%38%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Strzały na Mecz10.8314.0012.00
Współczynnik konwersji strzałów18%18%18%
Strzały Celne / Mecz6.005.866.00
Strzały Chybione / Mecz4.838.146.00
Strzały na Zdobytą bramkę5.425.445
Strzały drużyny Powyżej 10.533%71%52%
Strzały drużyny Powyżej 11.533%56%45%
Strzały drużyny Powyżej 12.533%56%45%
Strzały drużyny Powyżej 13.533%56%45%
Strzały drużyny Powyżej 14.533%56%45%
Strzały drużyny Powyżej 15.533%43%38%
Celne strzały drużyny 3.5+83%71%77%
Celne strzały drużyny 4.5+33%71%52%
Celne strzały drużyny 5.5+33%56%45%
Celne strzały drużyny 6.5+33%43%38%
Strzały w meczuWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.550%71%61%
Strzały w meczu Powyżej 24.517%71%44%
Strzały w meczu Powyżej 25.517%56%37%
Strzały w meczu Powyżej 26.517%56%37%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.583%100%92%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.550%86%68%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.550%86%68%
Spalone - StatystykiWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Spalone / mecz1.002.332.00
Powyżej 2.5 Spalonych0%33%17%
Powyżej 3.5 Spalonych0%0%0%
Różne StatystykiWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Faule popełnione / mecz12.0014.0013.00
Faule przyjęte / mecz13911.00
Średnia posiadania piłki56%50%53%
Remis % FT29%29%29%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Rzuty wolne, rzuty na bramkę & rzuty z autu

Rzuty wolneWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Rzuty wolne łącznie Średnio3024.2527
Rzuty Wolne Łącznie 20.5+100%75%88%
Rzuty Wolne Łącznie 21.5+100%75%88%
Rzuty Wolne Łącznie 22.5+100%75%88%
Rzuty Wolne Łącznie 23.5+100%75%88%
Rzuty Wolne Łącznie 24.5+100%75%88%
Rzuty Wolne Łącznie 25.5+100%75%88%
Wybicie z bramkiWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Wyrzuty od bramki łącznie Średnio7.3315.511
Strzały na bramkę Łącznie 8.5+33%100%67%
Strzały na bramkę Łącznie 9.5+33%100%67%
Strzały na bramkę Łącznie 10.5+33%100%67%
Strzały na bramkę Łącznie 11.5+33%100%67%
Strzały na bramkę Łącznie 12.5+33%100%67%
Strzały na bramkę Łącznie 13.5+33%100%67%
Rzut z autuWda ŚwiecieKluczevia StargardŚrednia
Rzuty z autu łącznie Średnio243228
Wrzuty z autu Łącznie 37.5+50%0%25%
Wrzuty z autu Łącznie 38.5+50%0%25%
Wrzuty z autu Łącznie 39.5+50%0%25%
Wrzuty z autu Łącznie 40.5+50%0%25%
Wrzuty z autu Łącznie 41.5+50%0%25%
Wrzuty z autu Łącznie 42.5+50%0%25%
Wrzuty z autu Łącznie 43.5+50%0%25%
Wrzuty z autu Łącznie 44.5+50%0%25%

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

7

86%

23

11

12

19

4.86

2

 KS Wda Swiecie

7

71%

13

7

6

17

2.86

3

 KTSK Luzino

7

71%

20

8

12

16

4.00

4

 ZKS Kluczevia Stargard

7

57%

18

13

5

14

4.43

5

 MKS Flota Swinoujscie

7

57%

14

9

5

13

3.29

6

 KKS 1925 Kalisz

7

43%

13

8

5

12

3.00

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

7

57%

14

11

3

12

3.57

8

 KKS Lech Poznan II

7

43%

15

14

1

11

4.14

9

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

7

43%

16

15

1

10

4.43

10

 KKPN Baltyk Koszalin

7

29%

8

9

-1

9

2.43

11

 MKS Grom Nowy Staw

7

29%

18

19

-1

7

5.29

12

 KSS Kotwica Kornik

7

29%

12

15

-3

7

3.86

13

 SKS Unia Swarzedz

7

29%

7

12

-5

7

2.71

14

 KS Gedania Gdansk

7

14%

15

19

-4

6

4.86

15

 TKP Elana Torun

7

14%

10

17

-7

5

3.86

16

 BKS Chemik Bydgoszcz

7

0%

10

18

-8

4

4.00

17

 MKS Victoria Wrzesnia

7

14%

7

19

-12

4

3.71

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

7

0%

7

16

-9

1

3.29

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 KS Polonia Sroda Wielkopolska

7

86%

23

11

12

19

4.86

2

 KS Wda Swiecie

7

71%

13

7

6

17

2.86

3

 KTSK Luzino

7

71%

20

8

12

16

4.00

4

 ZKS Kluczevia Stargard

7

57%

18

13

5

14

4.43

5

 MKS Flota Swinoujscie

7

57%

14

9

5

13

3.29

6

 KKS 1925 Kalisz

7

43%

13

8

5

12

3.00

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

7

57%

14

11

3

12

3.57

8

 KKS Lech Poznan II

7

43%

15

14

1

11

4.14

9

 KS Blekitni Stargard Szczecinski

7

43%

16

15

1

10

4.43

10

 KKPN Baltyk Koszalin

7

29%

8

9

-1

9

2.43

11

 MKS Grom Nowy Staw

7

29%

18

19

-1

7

5.29

12

 KSS Kotwica Kornik

7

29%

12

15

-3

7

3.86

13

 SKS Unia Swarzedz

7

29%

7

12

-5

7

2.71

14

 KS Gedania Gdansk

7

14%

15

19

-4

6

4.86

15

 TKP Elana Torun

7

14%

10

17

-7

5

3.86

16

 BKS Chemik Bydgoszcz

7

0%

10

18

-8

4

4.00

17

 MKS Victoria Wrzesnia

7

14%

7

19

-12

4

3.71

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

7

0%

7

16

-9

1

3.29

* 3 Liga Group 2 Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!