
Nicholas Markanich Staty
2026
2024
2023
2022
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Nicholas Markanich. Nicholas Markanich rozegrał łącznie 28 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 0 asyst. Nicholas Markanich rozegrał najwięcej meczów w Segunda División z 28 w Hiszpania. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w MLS
MLS Statystyki dla Nicholas Markanich
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 6 | Nie dotyczy | 3 |
| minuty | 89 | 15 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 47 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 32 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 61 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.10 | 0.10 | 51 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.10 | 0.10 | 52 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Nicholas Markanich jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie MLS 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 2.00 | 81 |
| Strzały celne | 0/ 2 | 0.00 | 21 |
| Strzały niecelne | 2/ 2 | 2.00 | 97 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 1.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 49 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 21 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Nicholas Markanich oddał 2 strzałów w 6 meczach do tej pory w MLS 2026 sezonie. Spośród 2 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Nicholas Markanich wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 2.00 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 53 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.08 | 0.08 | 19 |
| Podania | 23 | 23.00 | 12 |
| Udane podania | 16/ 23 | 16.00 | 10 |
| Współczynnik udanych podań | 69.57% | Nie dotyczy | 5 |
| Kluczowe podania | 1 | 1.00 | 62 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 20 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 36 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 36 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Nicholas Markanich nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie MLS.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 1.00 | 51 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 16 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 16 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.00 | 29 |
| Spalone | 2 | 2.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 2.02 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 45 min / karta | Nie dotyczy | 22 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 24 |
| Faule popełnione | 2 | 2.00 | 92 |
| Faul przeciwko | 1 | 1.00 | 55 |
Nicholas Markanich otrzymał 1 żółtych kartkek i 1 czerwonych kartek w 6 meczach do tej pory w sezonie MLS 2026. Popełnia 2.00 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1.01 | 81 |
| Minuty na straconą bramkę | 89 min | Nie dotyczy | 81 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 12 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 5 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 10 |
| Pojedynki naziemne | 6 | 6.00 | 23 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 3 | 3.00 | 26 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 2.00 | 88 |
| Dribbled Past | 1 | 1.00 | 13 |
| Wybicia | 1 | 1.00 | 39 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 32 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Nicholas Markanich nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Segunda División Statystyki dla Nicholas Markanich
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 11 | Nie dotyczy | 8 |
| minuty | 170 | 15 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 10 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 40 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 23 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 52 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.53 | 0.27 | 79 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.53 | 0.27 | 80 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 8 | 4.04 | 99 |
| Strzały celne | 2/ 8 | 1.01 | 89 |
| Strzały niecelne | 6/ 8 | 3.03 | 99 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.51 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Celność strzału | 25.00% | Nie dotyczy | 37 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 41 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.13 | 0.07 | 20 |
| Podania | 41 | 20.73 | 14 |
| Udane podania | 29/ 41 | 14.66 | 13 |
| Współczynnik udanych podań | 70.73% | Nie dotyczy | 16 |
| Kluczowe podania | 2 | 1.01 | 66 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.51 | 42 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 24 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 24 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 1.52 | 62 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 9 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 9 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 1.01 | 33 |
| Spalone | 2 | 1.01 | 98 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 6 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 6 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 7 |
| Faule popełnione | 7 | 3.54 | 99 |
| Faul przeciwko | 3 | 1.52 | 70 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 1.06 | 71 |
| Minuty na straconą bramkę | 85 min | Nie dotyczy | 71 |
| Czyste konto | 3 | 27% | 62 |
| Przechwytywanie piłki | 3 | 1.52 | 53 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 8 |
| Pojedynki naziemne | 37 | 18.71 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 14 | 7.08 | 92 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 9 | 4.55 | 99 |
| Dribbled Past | 1 | 0.51 | 63 |
| Wybicia | 1 | 0.51 | 10 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 16 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
MLS Next Pro Statystyki dla Nicholas Markanich
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 180 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 55 |
| Udział przy golu | 2 | 1 | 95 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 65 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.79 | 0.47 | 89 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.79 | 0.47 | 92 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 13 | 7.80 | 99 |
| Strzały celne | 2/ 13 | 1.20 | 91 |
| Strzały niecelne | 11/ 13 | 6.60 | 99 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 85 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 57 |
| Celność strzału | 15.38% | Nie dotyczy | 31 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 2 | 1 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.28 | 0.77 | 99 |
| Podania | 54 | 32.40 | 49 |
| Udane podania | 50/ 54 | 30.00 | 58 |
| Współczynnik udanych podań | 92.59% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 3 | 1.80 | 90 |
| Dośrodkowania | 2 | 1.20 | 63 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 2 | 0.60 | 77 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 50.00% | Nie dotyczy | 95 |
| Minuty na asystę | 90 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 6 | 3.60 | 94 |
| Udane dryblingi | 2 | 1.20 | 86 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 33.33% | Nie dotyczy | 35 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 58 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.5 | 94 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 180 min / karta | Nie dotyczy | 33 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 50% | 99 |
| Faule popełnione | 1 | 0.60 | 23 |
| Faul przeciwko | 4 | 2.40 | 95 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 1 |
| Czyste konto | 2 | 100% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.60 | 23 |
| Przejęcia | 1 | 0.60 | 47 |
| Pojedynki naziemne | 15 | 9.00 | 64 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 8 | 4.80 | 77 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 0.60 | 55 |
| Dribbled Past | 2 | 1.20 | 8 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 2 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 40 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
US Open Cup Statystyki dla Nicholas Markanich
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 79 | 79 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 3 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 1.14 | 99 |
| Udział przy golu | 2 | 2.28 | 99 |
| Gole u siebie | 1 | 1.14 | 97 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 82 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.80 | 0.91 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.80 | 0.91 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 79 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 2.28 | 87 |
| Strzały celne | 1/ 2 | 1.14 | 92 |
| Strzały niecelne | 1/ 2 | 1.14 | 77 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 93 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 50.00% | Nie dotyczy | 97 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 83 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 2.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 1.14 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.71 | 0.81 | 99 |
| Podania | 26 | 29.62 | 33 |
| Udane podania | 20/ 26 | 22.78 | 34 |
| Współczynnik udanych podań | 76.92% | Nie dotyczy | 28 |
| Kluczowe podania | 3 | 3.42 | 99 |
| Dośrodkowania | 2 | 2.28 | 76 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 2 | 2.28 | 98 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | 79 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 1.14 | 67 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 46 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.14 | 24 |
| Spalone | 1 | 1.14 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 60 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 60 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 62 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 16 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 16 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1.14 | 36 |
| Minuty na straconą bramkę | 79 min | Nie dotyczy | 51 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 14 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.14 | 58 |
| Przejęcia | 1 | 1.14 | 67 |
| Pojedynki naziemne | 5 | 5.70 | 30 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 2.28 | 21 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 1.14 | 65 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 14 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 61 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Copa del Rey Statystyki dla Nicholas Markanich
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 61 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 54 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 89 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 61 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 35 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 59 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 41 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 89 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 70 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 59 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 75 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Podania | 0 | 0.00 | 0 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 0 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 30 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 46 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 61 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 61 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 35 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 50 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 50 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 74 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 1 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 90 min / karta | Nie dotyczy | 50 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 100% | 99 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 28 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 24 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1 | 64 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy | 64 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 0 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 28 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 24 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 2 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 2 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 17 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 2 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 46 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Nicholas Markanich to Napastnik, który pojawił się w 6 meczach tego sezonu w MLS, grając łącznie 89 minut. Nicholas Markanich zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na -1 miejscu spośród 479 graczy w MLS, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 17 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny MLS.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.78 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
3.46 Gole
0 Asysty
1.73 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki