Charles Gaffney Staty
2026
2025
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Charles Gaffney. Charles Gaffney rozegrał łącznie 46 meczów, strzelił 5 goli i przeprowadził 14 asyst. Charles Gaffney rozegrał najwięcej meczów w MLS Next Pro z 46 w USA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w MLS Next Pro
MLS Statystyki dla Charles Gaffney
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 5 | 5 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 6 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 3 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 8 |
| Pojedynki naziemne | 2 | 36.00 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 1 | 18.00 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 2 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 1 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 27 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 12 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 12 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 16 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 5 |
| Faul przeciwko | 1 | 18.00 | 99 |
Charles Gaffney nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie MLS.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 40 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 26 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 55 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 58 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 8 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 8 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Charles Gaffney jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie MLS 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 7 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 15 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 9 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 71 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 40 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 15 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Charles Gaffney nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie MLS 2026.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 43 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Podania | 2 | 36.00 | 40 |
| Udane podania | 2/ 2 | 36.00 | 55 |
| Współczynnik udanych podań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 7 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 15 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 31 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Charles Gaffney nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie MLS.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 7 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 11 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 11 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 42 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Charles Gaffney nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
MLS Next Pro Statystyki dla Charles Gaffney
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 25 | Nie dotyczy | 95 |
| minuty | 1985 | 79 minut na mecz | 92 |
| Mecze rozpoczęte | 23 | Nie dotyczy | 94 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 30 | 1.36 | 64 |
| Minuty na straconą bramkę | 66 min | Nie dotyczy | 64 |
| Czyste konto | 6 | 24% | 69 |
| Przechwytywanie piłki | 28 | 1.20 | 42 |
| Przejęcia | 20 | 0.86 | 60 |
| Pojedynki naziemne | 131 | 5.62 | 19 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 79 | 3.39 | 33 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 11 | 0.47 | 44 |
| Dribbled Past | 12 | 0.51 | 28 |
| Wybicia | 42 | 1.80 | 70 |
| Zablokowane strzały | 2 | 0.09 | 40 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.05 | 21 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 1985 min / karta | Nie dotyczy | 99 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 4% | 23 |
| Faule popełnione | 7 | 0.30 | 13 |
| Faul przeciwko | 22 | 0.94 | 47 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 3 | 0.14 | 65 |
| Udział przy golu | 13 | 0.59 | 85 |
| Gole u siebie | 2 | 0.2 | 70 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.08 | 63 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 3.13 | 0.13 | 56 |
| Bez kar xG (npxG) | 3.13 | 0.13 | 58 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 662 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 18 | 0.77 | 47 |
| Strzały celne | 6/ 18 | 0.26 | 49 |
| Strzały niecelne | 12/ 18 | 0.51 | 46 |
| Strzał w słupek | 2 razy | 0.09 | 86 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 16.67% | Nie dotyczy | 80 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 56 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 6.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 10 | 0.45 | 97 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 8.66 | 0.37 | 98 |
| Podania | 601 | 25.77 | 28 |
| Udane podania | 436/ 601 | 18.69 | 25 |
| Współczynnik udanych podań | 72.55% | Nie dotyczy | 11 |
| Kluczowe podania | 45 | 1.93 | 94 |
| Dośrodkowania | 105 | 4.50 | 97 |
| Udane dośrodkowania | 32/ 105 | 1.37 | 97 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 30.48% | Nie dotyczy | 72 |
| Minuty na asystę | 199 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 24 | 1.03 | 53 |
| Udane dryblingi | 15 | 0.64 | 63 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 62.50% | Nie dotyczy | 79 |
| Stracił posiadanie piłki | 9 | 0.39 | 69 |
| Spalone | 1 | 0.04 | 47 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Leagues Cup Statystyki dla Charles Gaffney
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 73 | 73 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 1 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 2.47 | 2 |
| Minuty na straconą bramkę | 37 min | Nie dotyczy | 6 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 40 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.23 | 52 |
| Przejęcia | 1 | 1.23 | 76 |
| Pojedynki naziemne | 5 | 6.16 | 40 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 2.47 | 25 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 1.23 | 79 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 4 | 4.93 | 96 |
| Zablokowane strzały | 1 | 1.23 | 97 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 58 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 58 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 59 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 17 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 21 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 73 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 57 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 80 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 91 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 18 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 18 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 18 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 49 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 25 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 92 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 74 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 49 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 76 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.02 | 0.02 | 1 |
| Podania | 15 | 18.49 | 7 |
| Udane podania | 9/ 15 | 11.10 | 2 |
| Współczynnik udanych podań | 60.00% | Nie dotyczy | 1 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 24 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 37 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 62 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 62 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 1.23 | 62 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 40 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 40 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 76 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Charles Gaffney to Obrońca, który pojawił się w 25 meczach tego sezonu w MLS Next Pro, grając łącznie 1985 minut. Charles Gaffney traci średnio 1.36 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 24%. Oznacza to, że Charles Gaffney zachował czyste konto w 6 meczach spośród 25, w których grał.
Charles Gaffney zdobył jak dotąd 3 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Tacoma Defiance.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 662 minut
Asysta co 199 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 1985 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.17 Gole
2.29
Stracone
0.08 Żółte Kartki