Aurélien Chappuis Staty

Pozycja : Pomocnik - Defensywny pomocnik
Narodowość : Szwajcaria
Birthplace : Switzerland - Switzerland
Numer na koszulce : #8
Wiek (Data urodzenia) : 32 (26.11.1993)
Wzrost : 181cm
Waga : 70kg

2025/2026

2024/2025

2015/2016

2014/2015

2025/2026 i statystyki kariery- Aurélien Chappuis

6.80
Średni ranking w Challenge LeagueRanking Asyst : 85 / 230 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

31

0

3

8

0

0

2654'

Suma 2025/2026

35

0

3

10
0

0

2993'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

118

0

5

30

0

0

9469'

Suma 2025/2026

122

0

5

32
0

0

9808'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Aurélien Chappuis. Aurélien Chappuis rozegrał łącznie 122 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 5 asyst. Aurélien Chappuis rozegrał najwięcej meczów w Challenge League z 122 w Szwajcaria. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Challenge League

0.00Gole na 90
0 Gole łącznie
38 percentyl
0.10Asysty na 90
3 Asysty łącznie
62 percentyl
0.10G+A na 90
3 Całkowity wkład bramkowy
35 percentyl
0.04xG na 90'
1.17 Przewidywane gole
29 percentyl
0.21xA na 90
6.06 Przewidywane asysty
78 percentyl
0.27Kartki na 90
8 Kartki Łącznie
68 percentyl

Statystyki Aurélien Chappuis - szczegółowe

Challenge League Statystyki dla Aurélien Chappuis

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze31Nie dotyczy
82
minuty265486 minut na mecz
90
Mecze rozpoczęte30Nie dotyczy
90
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony2Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
38
Udział przy golu30.1
35
Gole u siebie00
52
Gole na wyjeździe00
49
Oczekiwane bramki (xG)1.170.04
29
Bez kar xG (npxG)1.170.04
30
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Aurélien Chappuis jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Challenge League 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały160.54
29
Strzały celne
3/ 16
0.10
26
Strzały niecelne
13/ 16
0.44
33
Strzał w słupek1 razy0.03
69
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
40
Celność strzału18.75%Nie dotyczy
27
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Aurélien Chappuis oddał 16 strzałów w 31 meczach do tej pory w Challenge League 2025/2026 sezonie. Spośród 16 strzałów, 3 strzały były celne, a pozostałe 13 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Aurélien Chappuis wynosi 18.75%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.54 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty30.1
62
Oczekiwane asysty (xA)6.060.21
78
Podania177460.16
97
Udane podania
1604/ 1774
54.39
98
Współczynnik udanych podań90.42%Nie dotyczy
97
Kluczowe podania180.61
36
Dośrodkowania110.37
34
Udane dośrodkowania
4/ 11
0.14
42
Współczynnik udanych dośrodkowań36.36%Nie dotyczy
87
Minuty na asystę885 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Aurélien Chappuis asystował przy 3 asyst w 31 meczach do tej pory w sezonie Challenge League 2025/2026. Aurélien Chappuis podaje piłkę około 60.16 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 90.42. Wykonuje również 0.61 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Aurélien Chappuis wynosi 0.21 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 78 procent graczy w Challenge League.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi200.68
31
Udane dryblingi100.34
31
Współczynnik skuteczności dryblingu50.00%Nie dotyczy
60
Stracił posiadanie piłki230.78
54
Spalone00.00
36

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki8Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek80.27
68
Minuty na otrzymaną kartkę332 min / kartaNie dotyczy
45
Kartki powyżej 0.5826%
84
Faule popełnione371.25
54
Faul przeciwko270.92
43

Aurélien Chappuis otrzymał 8 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 31 meczach do tej pory w sezonie Challenge League 2025/2026. Popełnia 1.25 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone391.32
55
Minuty na straconą bramkę68 minNie dotyczy
55
Czyste konto1135%
91
Przechwytywanie piłki732.48
83
Przejęcia511.73
91
Pojedynki naziemne2357.97
34
Pojedynki naziemne wygrane1334.51
51
Pojedynki powietrzne wygrane240.81
51
Dribbled Past270.92
26
Wybicia622.10
69
Zablokowane strzały150.51
78
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Aurélien Chappuis nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Szwajcarii Statystyki dla Aurélien Chappuis

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze4Nie dotyczy
99
minuty33985 minut na mecz
88
Mecze rozpoczęte4Nie dotyczy
99
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
68
Udział przy golu00
57
Gole u siebie00
80
Gole na wyjeździe00
85
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
59
Bez kar xG (npxG)0.000.00
59
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
76
Strzały celne
0/ 0
0.00
88
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
78
Strzał w słupek0 razy0.00
98
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
90
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
88
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
85
Oczekiwane asysty (xA)0.070.02
82
Podania225.84
73
Udane podania
15/ 22
3.98
78
Współczynnik udanych podań68.18%Nie dotyczy
86
Kluczowe podania10.27
92
Dośrodkowania10.27
86
Udane dośrodkowania
1/ 1
0.27
94
Współczynnik udanych dośrodkowań100.00%Nie dotyczy
99
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.27
82
Udane dryblingi00.00
88
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
88
Stracił posiadanie piłki10.27
12
Spalone00.00
98

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.53
95
Minuty na otrzymaną kartkę170 min / kartaNie dotyczy
72
Kartki powyżej 0.5250%
98
Faule popełnione41.06
99
Faul przeciwko20.53
92

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone30.8
45
Minuty na straconą bramkę113 minNie dotyczy
52
Czyste konto125%
57
Przechwytywanie piłki10.27
78
Przejęcia10.27
86
Pojedynki naziemne123.19
86
Pojedynki naziemne wygrane41.06
80
Pojedynki powietrzne wygrane10.27
84
Dribbled Past00.00
99
Wybicia10.27
82
Zablokowane strzały00.00
86
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Aurélien Chappuis

Aurélien Chappuis to Pomocnik, który pojawił się w 31 meczach tego sezonu w Challenge League, grając łącznie 2654 minut. Aurélien Chappuis ma średnią 0.1 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.

Aurélien Chappuis zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 31 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Yverdon Sport FC.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 885 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 332 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

222 / 230 Graczy

Ranking Asyst

85 / 230 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

32

0

2

4

0

0

2577'

Suma 2024/2025

32

0

2

4
0

0

2577'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.07  Asysty

0.14  Żółte Kartki

Sezon 2015/2016
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

31

0

0

10

0

0

2707'

Suma 2015/2016

31

0

0

10
0

0

2707'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0.33  Żółte Kartki

Sezon 2014/2015
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

24

0

0

8

0

0

1531'

Suma 2014/2015

24

0

0

8
0

0

1531'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0.47  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!