José Marsà Portrait

José Marsà Staty

Reprezentacja Kraju : Spain Under 17
Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Spain
Używana noga : Lewonożny
Numer na koszulce : #3
Wiek (Data urodzenia) : 24 (04.3.2002)
Wzrost : 185cm
Waga : 68kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Języki

2018/2019

2026/2027 i statystyki kariery- José Marsà

6.73
Średni ranking w Pro LeagueRanking Straconych Goli : 68 / 107 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

9

0

16

2

0

0

784'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2026/2027

10

0

17

2

0
0

874'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

79

2

95

19

9

0

6281'

43

0

48

10

8

2

2996'

4

0

3

0

0

0

316'

3

0

1

1

0

0

129'

2

0

2

1

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2026/2027

156

2

171

38

18
2

11649'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla José Marsà. José Marsà rozegrał łącznie 156 meczów, strzelił 2 goli i przeprowadził 4 asyst. José Marsà rozegrał najwięcej meczów w Pro League z 156 w Belgia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Pro League

1.84Gole Stracone / 90'
16 Bramki w 9 Meczach
34th percentyl
22%Czyste konto
2 / 9 Czystych kart
47th percentyl
0.00Kartki na 90
0 Kartki Łącznie
37th percentyl

Statystyki José Marsà - szczegółowe

Pro League Statystyki dla José Marsà

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze9Nie dotyczy
62
minuty78487 minut na mecz
71
Mecze rozpoczęte9Nie dotyczy
78
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone161.84
34
Minuty na straconą bramkę49 minNie dotyczy
35
Czyste konto222%
47
Przechwytywanie piłki131.49
45
Przejęcia171.95
90
Pojedynki naziemne556.31
17
Pojedynki naziemne wygrane323.67
29
Pojedynki powietrzne wygrane111.26
57
Dribbled Past40.46
58
Wybicia404.59
84
Zablokowane strzały20.23
54
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, José Marsà stracił 16 bramek i zachował 2 czystych kont w 9 meczach w Pro League 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy José Marsà przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 49 minut. Co więcej, wykonał 1.49 bloków i 1.95 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie José Marsà notuje również 4.59 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
37
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
37
Kartki powyżej 0.500%
38
Faule popełnione60.69
31
Faul przeciwko60.69
42

José Marsà nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Pro League.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
55
Udział przy golu00
38
Gole u siebie00
67
Gole na wyjeździe00
74
Oczekiwane bramki (xG)0.310.04
31
Bez kar xG (npxG)0.310.04
31
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

José Marsà jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Pro League 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały60.69
36
Strzały celne
0/ 6
0.00
27
Strzały niecelne
6/ 6
0.69
47
Strzał w słupek1 razy0.11
90
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
55
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
27
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

José Marsà oddał 6 strzałów w 9 meczach do tej pory w Pro League 2026/2027 sezonie. Spośród 6 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 6 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów José Marsà wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.69 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
59
Oczekiwane asysty (xA)0.880.10
33
Podania43249.59
73
Udane podania
334/ 432
38.34
68
Współczynnik udanych podań77.31%Nie dotyczy
32
Kluczowe podania20.23
21
Dośrodkowania131.49
57
Udane dośrodkowania
4/ 13
0.46
65
Współczynnik udanych dośrodkowań30.77%Nie dotyczy
73
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

José Marsà nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Pro League.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi30.34
24
Udane dryblingi20.23
33
Współczynnik skuteczności dryblingu66.67%Nie dotyczy
89
Stracił posiadanie piłki10.11
85
Spalone30.34
84

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

José Marsà nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Belgii Statystyki dla José Marsà

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
-1
minuty9090 minut na mecz
-1
Mecze rozpoczęte1Nie dotyczy
-1
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone11
-1
Minuty na straconą bramkę90 minNie dotyczy
-1
Czyste konto00%
-1
Przechwytywanie piłki00.00
-1
Przejęcia11.00
-1
Pojedynki naziemne1010.00
-1
Pojedynki naziemne wygrane55.00
-1
Pojedynki powietrzne wygrane11.00
-1
Dribbled Past00.00
-1
Wybicia11.00
-1
Zablokowane strzały00.00
-1
Rzuty karne oddane00.00
-1

Jako obrońca, José Marsà stracił 16 bramek i zachował 2 czystych kont w 1 meczach w Pro League 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy José Marsà przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 90 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 1.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie José Marsà notuje również 1.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
-1
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
-1
Kartki powyżej 0.500%
-1
Faule popełnione11.00
-1
Faul przeciwko11.00
-1

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
-1
Udział przy golu00
-1
Gole u siebie00
-1
Gole na wyjeździe00
-1
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
-1
Bez kar xG (npxG)0.000.00
-1
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
-1
Strzały celne
0/ 0
0.00
-1
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
-1
Strzał w słupek0 razy0.00
-1
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
-1
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
-1
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
-1
Oczekiwane asysty (xA)0.070.07
-1
Podania3535.00
-1
Udane podania
33/ 35
33.00
-1
Współczynnik udanych podań94.29%Nie dotyczy
-1
Kluczowe podania00.00
-1
Dośrodkowania00.00
-1
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
-1
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
-1
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
-1
Udane dryblingi00.00
-1
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
-1
Stracił posiadanie piłki00.00
-1
Spalone00.00
-1

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk José Marsà

José Marsà to Obrońca, który pojawił się w 9 meczach tego sezonu w Pro League, grając łącznie 784 minut. José Marsà traci średnio 1.84 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 22%. Oznacza to, że José Marsà zachował czyste konto w 2 meczach spośród 9, w których grał.

José Marsà zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu YR KV Mechelen.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

169 / 249 Graczy

Ranking Straconych Goli

68 / 107 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

33

1

40

8

4

0

2591'

2

0

1

0

0

0

136'

Suma 2025/2026

35

1

41

8

4
0

2727'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.03 Gole

1.39
 Stracone

0.14  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

37

1

39

9

5

0

2906'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2024/2025

39

2

43

9

5
0

3086'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.03 Gole

1.21
 Stracone

0.15  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

30

0

31

8

4

0

1962'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2023/2024

32

0

32

9

4
0

2134'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.42
 Stracone

0.18  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

1

0

0

0

118'

13

0

17

2

4

2

1034'

Suma 2022/2023

20

0

20

4

5
2

1521'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.76
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

2

1

0

0

180'

1

0

0

1

0

0

11'

Suma 2021/2022

4

0

3

2

0
0

281'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2020/2021

6

0

5

1

0
0

328'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.43
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2020

3

0

3

0

0
0

114'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

2.37
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2019

9

0

11

3

0
0

764'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!