Robert Bădescu Portrait

Robert Bădescu Staty

Reprezentacja Kraju : Romania Under 20
Pozycja : Obrońca - Lewy tył
Narodowość : Romania
Birthplace : Romania - Romania
Numer na koszulce : #22
Wiek (Data urodzenia) : 21 (02.4.2005)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 i statystyki kariery- Robert Bădescu

5.59
Średni ranking w Liga IRanking Straconych Goli : -1 / 271 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

6

0

2

3

2

0

204'

Suma 2026/2027

6

0

2

3

2
0

204'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

28

2

33

7

2

0

1742'

Suma 2026/2027

32

2

39

8

2
0

1996'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Robert Bădescu. Robert Bădescu rozegrał łącznie 32 meczów, strzelił 2 goli i przeprowadził 0 asyst. Robert Bădescu rozegrał najwięcej meczów w Liga I z 32 w Rumunia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Liga I

0.88Gole Stracone / 90'
2 Bramki w 6 Meczach
78th percentyl
50%Czyste konto
3 / 6 Czystych kart
93rd percentyl
0.88Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
99th percentyl

Statystyki Robert Bădescu - szczegółowe

Liga I Statystyki dla Robert Bădescu

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze6Nie dotyczy
13
minuty20434 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte2Nie dotyczy
3
Mecze jako zastępca4Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone20.88
78
Minuty na straconą bramkę102 minNie dotyczy
79
Czyste konto350%
93
Przechwytywanie piłki114.69
99
Przejęcia31.28
79
Pojedynki naziemne3012.80
88
Pojedynki naziemne wygrane229.38
99
Pojedynki powietrzne wygrane93.84
98
Dribbled Past20.85
31
Wybicia187.68
98
Zablokowane strzały20.85
92
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Robert Bădescu stracił 2 bramek i zachował 3 czystych kont w 6 meczach w Liga I 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Robert Bădescu przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 102 minut. Co więcej, wykonał 4.69 bloków i 1.28 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Robert Bădescu notuje również 7.68 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.88
99
Minuty na otrzymaną kartkę102 min / kartaNie dotyczy
22
Kartki powyżej 0.5233%
94
Faule popełnione31.28
68
Faul przeciwko10.43
21

Robert Bădescu otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 6 meczach do tej pory w sezonie Liga I 2026/2027. Popełnia 1.28 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
54
Udział przy golu00
35
Gole u siebie00
63
Gole na wyjeździe00
74
Oczekiwane bramki (xG)0.090.04
32
Bez kar xG (npxG)0.090.04
32
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Robert Bădescu jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Liga I 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały20.85
45
Strzały celne
0/ 2
0.00
21
Strzały niecelne
2/ 2
0.85
54
Strzał w słupek0 razy0.00
76
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
53
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
21
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Robert Bădescu oddał 2 strzałów w 6 meczach do tej pory w Liga I 2026/2027 sezonie. Spośród 2 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Robert Bădescu wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.85 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
58
Oczekiwane asysty (xA)0.090.04
8
Podania6728.58
32
Udane podania
48/ 67
20.47
28
Współczynnik udanych podań71.64%Nie dotyczy
15
Kluczowe podania00.00
10
Dośrodkowania10.43
37
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
39
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
39
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Robert Bădescu nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Liga I.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.43
28
Udane dryblingi10.43
45
Współczynnik skuteczności dryblingu100.00%Nie dotyczy
99
Stracił posiadanie piłki20.85
35
Spalone00.00
62

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Robert Bădescu nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Robert Bădescu

Robert Bădescu to Obrońca, który pojawił się w 6 meczach tego sezonu w Liga I, grając łącznie 204 minut. Robert Bădescu traci średnio 0.88 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 50%. Oznacza to, że Robert Bădescu zachował czyste konto w 3 meczach spośród 6, w których grał.

Robert Bădescu zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 17 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu AFC UTA Arad.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

Nie dotyczy / 271 Graczy

Ranking Straconych Goli

Nie dotyczy / 116 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

16

1

21

3

0

0

1062'

Suma 2025/2026

18

1

25

3

0
0

1136'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.08 Gole

1.78
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

2

0

0

0

90'

Suma 2024/2025

1

0

2

0

0
0

90'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

2
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

5

1

8

1

0

0

386'

Suma 2023/2024

7

1

10

2

0
0

566'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.23 Gole

1.87
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!