Samu Portrait

Samu Staty

Pozycja : Pomocnik - Środkowy pomocnik
Narodowość : Portugal
Używana noga : Lewonożny
Numer na koszulce : #20
Wiek (Data urodzenia) : 30 (21.4.1996)
Wzrost : 170cm
Waga : 66kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Języki

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2013/2014

2026/2027 i statystyki kariery- Samu

7.00
Średni ranking w Liga NOSRanking Asyst : 80 / 255 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

10

1

1

2

0

0

805'

Suma 2026/2027

10

1

1

2
0

0

805'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

175

21

14

30

1

3

12796'

55

11

0

8

0

0

4654'

16

1

0

3

0

0

1288'

Suma 2026/2027

311

49

16

47
1

7

22761'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Samu. Samu rozegrał łącznie 311 meczów, strzelił 49 goli i przeprowadził 14 asyst. Samu rozegrał najwięcej meczów w Liga NOS z 311 w Portugalia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Liga NOS

0.11Gole na 90
1 Gole łącznie
64 percentyl
0.11Asysty na 90
1 Asysty łącznie
70 percentyl
0.22G+A na 90
2 Całkowity wkład bramkowy
65 percentyl
0.24xG na 90'
2.12 Przewidywane gole
77 percentyl
0.22xA na 90
2.01 Przewidywane asysty
80 percentyl
0.22Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
58 percentyl

Statystyki Samu - szczegółowe

Liga NOS Statystyki dla Samu

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze10Nie dotyczy
99
minuty80581 minut na mecz
76
Mecze rozpoczęte9Nie dotyczy
75
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony5Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte10.11
64
Udział przy golu20.22
65
Gole u siebie00
72
Gole na wyjeździe10.21
77
Oczekiwane bramki (xG)2.120.24
77
Bez kar xG (npxG)1.420.16
68
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę805 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Samu zdobył 1 bramki w 10 meczach do tej pory w sezonie Liga NOS 2026/2027. 0 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Samu na 90 minut wynosi 0.11. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Samu w tym sezonie to 2. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.22 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.16. Daje to zawodnikowi Samu wynik npxG na poziomie 1.42, co plasuje go w 68 z najlepszych graczy Liga NOS.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały192.12
82
Strzały celne
6/ 19
0.67
80
Strzały niecelne
13/ 19
1.45
85
Strzał w słupek0 razy0.00
82
Współczynnik konwersji strzałów5.26%Nie dotyczy
59
Celność strzału31.58%Nie dotyczy
58
Strzały na Zdobytą bramkę19.00Nie dotyczyNie dotyczy

Samu oddał 19 strzałów w 10 meczach do tej pory w Liga NOS 2026/2027 sezonie. Spośród 19 strzałów, 6 strzały były celne, a pozostałe 13 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Samu wynosi 31.58%. Zdobywa on bramkę za każdym 19.00 strzałem, których oddaje 2.12 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.11
70
Oczekiwane asysty (xA)2.010.22
80
Podania29232.61
42
Udane podania
227/ 292
25.35
40
Współczynnik udanych podań77.74%Nie dotyczy
29
Kluczowe podania212.34
95
Dośrodkowania475.25
95
Udane dośrodkowania
11/ 47
1.23
93
Współczynnik udanych dośrodkowań23.40%Nie dotyczy
65
Minuty na asystę805 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Samu asystował przy 1 asyst w 10 meczach do tej pory w sezonie Liga NOS 2026/2027. Samu podaje piłkę około 32.61 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 77.74. Wykonuje również 2.34 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Samu wynosi 0.22 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 80 procent graczy w Liga NOS.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi60.67
36
Udane dryblingi20.22
29
Współczynnik skuteczności dryblingu33.33%Nie dotyczy
34
Stracił posiadanie piłki50.56
53
Spalone00.00
64

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.22
58
Minuty na otrzymaną kartkę403 min / kartaNie dotyczy
75
Kartki powyżej 0.5220%
71
Faule popełnione202.23
95
Faul przeciwko80.89
47

Samu otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 10 meczach do tej pory w sezonie Liga NOS 2026/2027. Popełnia 2.23 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone80.89
66
Minuty na straconą bramkę101 minNie dotyczy
67
Czyste konto440%
70
Przechwytywanie piłki212.34
87
Przejęcia20.22
23
Pojedynki naziemne859.49
59
Pojedynki naziemne wygrane384.24
51
Pojedynki powietrzne wygrane70.78
44
Dribbled Past80.89
24
Wybicia121.34
51
Zablokowane strzały20.22
60
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych77.78%
Rzuty karne przyjęte09
Zdobyte Rzuty Karne07
Rzuty karne chybione02

Samu wykonał do tej pory w swojej karierze 9 rzutów karnych. Spośród nich Samu strzelił 7, a chybił 2. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Samu wynosi 77.78%.

Analiza statystyk Samu

Samu to Pomocnik, który pojawił się w 10 meczach tego sezonu w Liga NOS, grając łącznie 805 minut. Samu ma średnią 0.11 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.

Samu zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 5 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Vitoria Guimaraes SC.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 805 minut

Asysta co 805 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 403 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 7 / 9 rzutów karnych
Chybiono 2 / 9 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 78%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

97 / 255 Graczy

Ranking Asyst

80 / 255 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

29

7

3

4

0

0

2038'

Suma 2025/2026

35

9

5

4
0

0

2446'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.31 Gole

0.13  Asysty

0.18  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

31

2

1

3

0

0

1748'

Suma 2024/2025

45

4

1

5
0

0

2276'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.1 Gole

0.05  Asysty

0.15  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

32

4

2

7

0

2

2770'

Suma 2023/2024

38

5

2

10
0

2

3230'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.13 Gole

0.06  Asysty

0.23  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

33

3

4

7

0

1

2702'

Suma 2022/2023

37

3

4

8
0

1

3004'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.1 Gole

0.13  Asysty

0.23  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

30

4

3

7

1

0

2470'

Suma 2021/2022

33

4

3

7
1

0

2735'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.15 Gole

0.11  Asysty

0.26  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

34

8

0

4

0

0

2833'

Suma 2020/2021

34

8

0

4
0

0

2833'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.25 Gole

0  Asysty

0.13  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2019/2020

13

3

0

1
0

0

681'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.3 Gole

0  Asysty

0.15  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

0

0

0

23'

Suma 2018/2019

1

0

0

0
0

0

23'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2017/2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2017/2018

26

9

0

2
0

4

2088'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.39 Gole

0  Asysty

0.09  Żółte Kartki

Sezon 2016/2017
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

5

0

0

0

0

0

108'

21

3

0

4

0

0

1821'

Suma 2016/2017

26

3

0

4
0

0

1929'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2015/2016
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

4

0

0

0

0

0

132'

Suma 2015/2016

5

0

0

0
0

0

222'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2013/2014
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2013/2014

8

0

0

0
0

0

489'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!