Karol Noiszewski Staty

Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Poland
Używana noga : Prawonożny
Numer na koszulce : #99
Wiek (Data urodzenia) : 26 (13.11.1999)
Wzrost : 193cm
Waga : 92kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2026/2027 i statystyki kariery- Karol Noiszewski

6.44
Średni ranking w 1. LigaRanking Straconych Goli : 39 / 121 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

10

0

8

4

3

0

701'

1

0

1

0

0

0

69'

Suma 2026/2027

11

0

9

4

3
0

770'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

88

9

91

23

22

1

6852'

48

8

61

11

12

0

4012'

7

1

9

0

1

0

414'

Suma 2024/2025

143

18

161

34

35
1

11278'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Karol Noiszewski. Karol Noiszewski rozegrał łącznie 143 meczów, strzelił 18 goli i przeprowadził 0 asyst. Karol Noiszewski rozegrał najwięcej meczów w 2. Liga z 143 w Polska. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w 1. Liga

1.03Gole Stracone / 90'
8 Bramki w 10 Meczach
67th percentyl
40%Czyste konto
4 / 10 Czystych kart
89th percentyl
0.39Kartki na 90
3 Kartki Łącznie
88th percentyl

Statystyki Karol Noiszewski - szczegółowe

1. Liga Statystyki dla Karol Noiszewski

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze10Nie dotyczy
48
minuty70170 minut na mecz
51
Mecze rozpoczęte8Nie dotyczy
54
Mecze jako zastępca2Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone81.03
67
Minuty na straconą bramkę88 minNie dotyczy
68
Czyste konto440%
89
Przechwytywanie piłki10.13
66
Przejęcia131.66
77
Pojedynki naziemne627.91
23
Pojedynki naziemne wygrane405.11
45
Pojedynki powietrzne wygrane192.43
84
Dribbled Past00.00
99
Wybicia313.96
80
Zablokowane strzały91.15
96
Rzuty karne oddane10.13
4

Jako obrońca, Karol Noiszewski stracił 8 bramek i zachował 4 czystych kont w 10 meczach w 1. Liga 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Karol Noiszewski przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 88 minut. Co więcej, wykonał 0.13 bloków i 1.66 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Karol Noiszewski notuje również 3.96 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki3Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek30.39
88
Minuty na otrzymaną kartkę234 min / kartaNie dotyczy
45
Kartki powyżej 0.5330%
91
Faule popełnione50.64
21
Faul przeciwko30.38
20

Karol Noiszewski otrzymał 3 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 10 meczach do tej pory w sezonie 1. Liga 2026/2027. Popełnia 0.64 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
52
Udział przy golu00
34
Gole u siebie00
65
Gole na wyjeździe00
71
Oczekiwane bramki (xG)0.420.05
33
Bez kar xG (npxG)0.420.05
34
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Karol Noiszewski jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie 1. Liga 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały60.77
41
Strzały celne
1/ 6
0.13
35
Strzały niecelne
5/ 6
0.64
47
Strzał w słupek0 razy0.00
86
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
52
Celność strzału16.67%Nie dotyczy
37
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Karol Noiszewski oddał 6 strzałów w 10 meczach do tej pory w 1. Liga 2026/2027 sezonie. Spośród 6 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Karol Noiszewski wynosi 16.67%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.77 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
57
Oczekiwane asysty (xA)0.680.09
47
Podania38048.51
90
Udane podania
321/ 380
40.98
90
Współczynnik udanych podań84.47%Nie dotyczy
80
Kluczowe podania00.00
13
Dośrodkowania30.38
27
Udane dośrodkowania
0/ 3
0.00
22
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
22
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Karol Noiszewski nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie 1. Liga.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi20.26
30
Udane dryblingi20.26
42
Współczynnik skuteczności dryblingu100.00%Nie dotyczy
99
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
60

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych100%
Rzuty karne przyjęte01
Zdobyte Rzuty Karne01
Rzuty karne chybione00

Karol Noiszewski wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Karol Noiszewski strzelił 1, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Karol Noiszewski wynosi 100%.

Puchar Polski Statystyki dla Karol Noiszewski

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
minuty6969 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone11.3
Minuty na straconą bramkę69 minNie dotyczy
Czyste konto00%

Jako obrońca, Karol Noiszewski stracił 8 bramek i zachował 4 czystych kont w 1 meczach w 1. Liga 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Karol Noiszewski przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 69 minut.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte00
Udział przy golu00
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych100%
Rzuty karne przyjęte01
Zdobyte Rzuty Karne01
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Karol Noiszewski

Karol Noiszewski to Obrońca, który pojawił się w 10 meczach tego sezonu w 1. Liga, grając łącznie 701 minut. Karol Noiszewski traci średnio 1.03 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 40%. Oznacza to, że Karol Noiszewski zachował czyste konto w 4 meczach spośród 10, w których grał.

Karol Noiszewski zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 18 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu MKS Miedz Legnica.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 1 / 1 rzutów karnych
Chybiono 0 / 1 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 100%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

235 / 296 Graczy

Ranking Straconych Goli

39 / 121 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

33

8

49

5

8

0

2951'

1

0

1

0

0

0

44'

Suma 2025/2026

34

8

50

5

8
0

2995'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.24 Gole

1.49
 Stracone

0.24  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

26

5

26

9

4

0

2322'

2

1

1

0

1

0

120'

Suma 2024/2025

28

6

27

9

5
0

2442'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.19 Gole

1.01
 Stracone

0.16  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

16

2

17

2

9

1

1283'

2

0

5

0

0

0

135'

Suma 2023/2024

18

2

22

2

9
1

1418'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.14 Gole

1.19
 Stracone

0.63  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

30

0

32

11

5

0

2325'

Suma 2020/2021

30

0

32

11

5
0

2325'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.24
 Stracone

0.19  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

16

2

16

1

4

0

922'

1

0

1

0

0

0

46'

Suma 2019/2020

17

2

17

1

4
0

968'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.2 Gole

1.56
 Stracone

0.39  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

5

0

4

2

1

0

360'

Suma 2018/2019

5

0

4

2

1
0

360'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1
 Stracone

0.25  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!