Silvan Broker Staty

Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Numer na koszulce : #25
Wiek (Data urodzenia) : 21 (18.5.2005)

2026/2027

2025/2026

2026/2027 i statystyki kariery- Silvan Broker

6.04
Średni ranking w Eerste DivisieRanking Straconych Goli : 16 / 138 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

8

1

6

1

1

0

484'

Suma 2026/2027

8

1

6

1

1
0

484'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

13

1

6

2

3

0

513'

Suma 2026/2027

13

1

6

2

3
0

513'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Silvan Broker. Silvan Broker rozegrał łącznie 13 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 0 asyst. Silvan Broker rozegrał najwięcej meczów w Eerste Divisie z 13 w Holandia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Eerste Divisie

1.12Gole Stracone / 90'
6 Bramki w 8 Meczach
88th percentyl
13%Czyste konto
1 / 8 Czystych kart
45th percentyl
0.19Kartki na 90
1 Kartki Łącznie
68th percentyl

Statystyki Silvan Broker - szczegółowe

Eerste Divisie Statystyki dla Silvan Broker

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze8Nie dotyczy
15
minuty48461 minut na mecz
15
Mecze rozpoczęte5Nie dotyczy
16
Mecze jako zastępca3Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone61.12
88
Minuty na straconą bramkę81 minNie dotyczy
88
Czyste konto113%
45
Przechwytywanie piłki91.67
65
Przejęcia91.67
89
Pojedynki naziemne499.11
53
Pojedynki naziemne wygrane244.46
48
Pojedynki powietrzne wygrane132.42
84
Dribbled Past10.19
55
Wybicia478.74
99
Zablokowane strzały50.93
91
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Silvan Broker stracił 6 bramek i zachował 1 czystych kont w 8 meczach w Eerste Divisie 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Silvan Broker przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 81 minut. Co więcej, wykonał 1.67 bloków i 1.67 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Silvan Broker notuje również 8.74 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek10.19
68
Minuty na otrzymaną kartkę484 min / kartaNie dotyczy
65
Kartki powyżej 0.5112%
62
Faule popełnione71.30
60
Faul przeciwko10.19
8

Silvan Broker otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 8 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2026/2027. Popełnia 1.30 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte10.19
71
Udział przy golu10.19
53
Gole u siebie10.35
81
Gole na wyjeździe00
64
Oczekiwane bramki (xG)0.940.17
61
Bez kar xG (npxG)0.940.17
62
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę484 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Silvan Broker zdobył 1 bramki w 8 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2026/2027. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Silvan Broker na 90 minut wynosi 0.19. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Silvan Broker w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.19 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.17. Daje to zawodnikowi Silvan Broker wynik npxG na poziomie 0.94, co plasuje go w 62 z najlepszych graczy Eerste Divisie.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały40.74
38
Strzały celne
2/ 4
0.37
56
Strzały niecelne
2/ 4
0.37
27
Strzał w słupek0 razy0.00
76
Współczynnik konwersji strzałów25.00%Nie dotyczy
92
Celność strzału50.00%Nie dotyczy
91
Strzały na Zdobytą bramkę4.00Nie dotyczyNie dotyczy

Silvan Broker oddał 4 strzałów w 8 meczach do tej pory w Eerste Divisie 2026/2027 sezonie. Spośród 4 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Silvan Broker wynosi 50.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 4.00 strzałem, których oddaje 0.74 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
50
Oczekiwane asysty (xA)0.560.10
31
Podania28553.00
84
Udane podania
228/ 285
42.40
82
Współczynnik udanych podań80.00%Nie dotyczy
52
Kluczowe podania00.00
6
Dośrodkowania10.19
26
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
36
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
37
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Silvan Broker nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Eerste Divisie.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.19
14
Udane dryblingi10.19
25
Współczynnik skuteczności dryblingu100.00%Nie dotyczy
99
Stracił posiadanie piłki30.56
51
Spalone00.00
51

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Silvan Broker nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Silvan Broker

Silvan Broker to Obrońca, który pojawił się w 8 meczach tego sezonu w Eerste Divisie, grając łącznie 484 minut. Silvan Broker traci średnio 1.12 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 13%. Oznacza to, że Silvan Broker zachował czyste konto w 1 meczach spośród 8, w których grał.

Silvan Broker zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 9 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu FC Den Bosch.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 484 minut

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

102 / 331 Graczy

Ranking Straconych Goli

16 / 138 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2025/2026

5

0

0

1

2
0

29'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

6.21  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!