Zayed Tahseen Portrait

Zayed Tahseen Staty

Reprezentacja Kraju : Iraq National Team
Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Iraq
Birthplace : Iraq - Iraq
Numer na koszulce : #4
Wiek (Data urodzenia) : 25 (29.1.2001)
Wzrost : 187cm
Waga : 80kg

2026

2026

2024/2025

2024

2026 i statystyki kariery- Zayed Tahseen

6.73
Średni ranking w Uzbekistan Super LeagueRanking Straconych Goli : 49 / 131 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2027

6

2

11

1

2
1

529'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

3

0

4

0

0

0

270'

Suma 2024/2025

33

3

38

8

7
1

2959'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Zayed Tahseen. Zayed Tahseen rozegrał łącznie 33 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 0 asyst. Zayed Tahseen rozegrał najwięcej meczów w Premier League - Irak z 33 w Irak. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Uzbekistan Super League

1.03Gole Stracone / 90'
4 Bramki w 4 Meczach
62nd percentyl
25%Czyste konto
1 / 4 Czystych kart
49th percentyl
0.77Kartki na 90
3 Kartki Łącznie
99th percentyl

Statystyki Zayed Tahseen - szczegółowe

Uzbekistan Super League Statystyki dla Zayed Tahseen

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze4Nie dotyczy
0
minuty34987 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte4Nie dotyczy
4
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone41.03
62
Minuty na straconą bramkę87 minNie dotyczy
62
Czyste konto125%
49
Przechwytywanie piłki00.00
53
Przejęcia30.77
68
Pojedynki naziemne297.48
72
Pojedynki naziemne wygrane194.90
90
Pojedynki powietrzne wygrane123.09
99
Dribbled Past00.00
99
Wybicia174.38
98
Zablokowane strzały00.00
40
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Zayed Tahseen stracił 4 bramek i zachował 1 czystych kont w 4 meczach w Uzbekistan Super League 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Zayed Tahseen przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 87 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 0.77 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Zayed Tahseen notuje również 4.38 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek30.77
99
Minuty na otrzymaną kartkę116 min / kartaNie dotyczy
20
Kartki powyżej 0.5125%
95
Faule popełnione51.29
93
Faul przeciwko30.77
74

Zayed Tahseen otrzymał 2 żółtych kartkek i 1 czerwonych kartek w 4 meczach do tej pory w sezonie Uzbekistan Super League 2026. Popełnia 1.29 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte20.52
96
Udział przy golu20.52
92
Gole u siebie10.53
94
Gole na wyjeździe10.5
94
Oczekiwane bramki (xG)1.450.37
94
Bez kar xG (npxG)1.450.37
95
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę175 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Zayed Tahseen zdobył 2 bramki w 4 meczach do tej pory w sezonie Uzbekistan Super League 2026. 1 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Zayed Tahseen na 90 minut wynosi 0.52. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Zayed Tahseen w tym sezonie to 2. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.52 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.37. Daje to zawodnikowi Zayed Tahseen wynik npxG na poziomie 1.45, co plasuje go w 95 z najlepszych graczy Uzbekistan Super League.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały41.03
81
Strzały celne
2/ 4
0.52
88
Strzały niecelne
2/ 4
0.52
71
Strzał w słupek0 razy0.00
84
Współczynnik konwersji strzałów50.00%Nie dotyczy
94
Celność strzału50.00%Nie dotyczy
89
Strzały na Zdobytą bramkę2.00Nie dotyczyNie dotyczy

Zayed Tahseen oddał 4 strzałów w 4 meczach do tej pory w Uzbekistan Super League 2026 sezonie. Spośród 4 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Zayed Tahseen wynosi 50.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 2.00 strzałem, których oddaje 1.03 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
57
Oczekiwane asysty (xA)0.210.05
41
Podania11930.69
87
Udane podania
100/ 119
25.79
87
Współczynnik udanych podań84.03%Nie dotyczy
75
Kluczowe podania00.00
22
Dośrodkowania00.00
22
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
34
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
34
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Zayed Tahseen nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Uzbekistan Super League.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.26
39
Udane dryblingi00.00
25
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
25
Stracił posiadanie piłki10.26
47
Spalone00.00
58

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Zayed Tahseen nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

AFC Champions League Statystyki dla Zayed Tahseen

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
0
minuty18090 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte2Nie dotyczy
21
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone73.5
5
Minuty na straconą bramkę26 minNie dotyczy
7
Czyste konto00%
37
Przechwytywanie piłki31.19
57
Przejęcia41.59
83
Pojedynki naziemne249.56
80
Pojedynki naziemne wygrane176.77
92
Pojedynki powietrzne wygrane93.58
96
Dribbled Past41.59
7
Wybicia135.18
94
Zablokowane strzały51.99
99
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Zayed Tahseen stracił 4 bramek i zachował 1 czystych kont w 2 meczach w Uzbekistan Super League 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Zayed Tahseen przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 26 minut. Co więcej, wykonał 1.19 bloków i 1.59 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Zayed Tahseen notuje również 5.18 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
69
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
69
Kartki powyżej 0.500%
70
Faule popełnione10.40
32
Faul przeciwko20.80
62

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
75
Udział przy golu00
64
Gole u siebie00
86
Gole na wyjeździe00
87
Oczekiwane bramki (xG)0.180.07
62
Bez kar xG (npxG)0.180.07
63
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały31.19
69
Strzały celne
0/ 3
0.00
55
Strzały niecelne
3/ 3
1.19
82
Strzał w słupek0 razy0.00
90
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
76
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
55
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
78
Oczekiwane asysty (xA)0.210.08
38
Podania12750.58
77
Udane podania
102/ 127
40.62
72
Współczynnik udanych podań80.31%Nie dotyczy
30
Kluczowe podania00.00
30
Dośrodkowania00.00
36
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
63
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
63
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi41.59
74
Udane dryblingi31.19
88
Współczynnik skuteczności dryblingu75.00%Nie dotyczy
83
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
77

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Zayed Tahseen

Zayed Tahseen to Obrońca, który pojawił się w 4 meczach tego sezonu w Uzbekistan Super League, grając łącznie 349 minut. Zayed Tahseen traci średnio 1.03 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 25%. Oznacza to, że Zayed Tahseen zachował czyste konto w 1 meczach spośród 4, w których grał.

Zayed Tahseen zdobył jak dotąd 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 7 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu FK Pakhtakor Tashkent.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 175 minut

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

16 / 337 Graczy

Ranking Straconych Goli

49 / 131 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2026

2

0

2

0

1
0

180'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1
 Stracone

0.5  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

3

0

4

0

0

0

270'

Suma 2024/2025

17

0

16

5

0
0

1530'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.86
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2024

8

1

9

2

4
0

720'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.17 Gole

1.17
 Stracone

0.5  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!