Márk Helembai Staty

Pozycja : Defender
Narodowość : Węgry
Numer na koszulce : #4
Wiek (Data urodzenia) : 22 (22.5.2003)

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2021/2022

2025/2026 i statystyki kariery- Márk Helembai

5.48
Średni ranking w NB IIRanking Straconych Goli : 57 / 121 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

20

0

20

5

6

2

1628'

Suma 2025/2026

20

0

20

5

6
2

1628'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

36

0

36

7

11

3

2637'

Suma 2025/2026

41

0

45

7

14
3

3071'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Márk Helembai. Márk Helembai rozegrał łącznie 41 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 1 asyst. Márk Helembai rozegrał najwięcej meczów w NB II z 41 w Węgry. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w NB II

1.11Gole Stracone / 90'
20 Bramki w 20 Meczach
59th percentyl
25%Czyste konto
5 / 20 Czystych kart
37th percentyl
0.44Kartki na 90
8 Kartki Łącznie
93rd percentyl

Statystyki Márk Helembai - szczegółowe

NB II Statystyki dla Márk Helembai

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze20Nie dotyczy
56
minuty162881 minut na mecz
68
Mecze rozpoczęte18Nie dotyczy
68
Mecze jako zastępca2Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony3Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone201.11
59
Minuty na straconą bramkę81 minNie dotyczy
59
Czyste konto525%
37
Przechwytywanie piłki80.39
98
Przejęcia70.34
74
Pojedynki naziemne874.27
80
Pojedynki naziemne wygrane301.47
77
Pojedynki powietrzne wygrane80.39
74
Dribbled Past00.00
99
Wybicia180.88
95
Zablokowane strzały40.20
93
Rzuty karne oddane20.10
1

Jako obrońca, Márk Helembai stracił 20 bramek i zachował 5 czystych kont w 20 meczach w NB II 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Márk Helembai przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 81 minut. Co więcej, wykonał 0.39 bloków i 0.34 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Márk Helembai notuje również 0.88 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki6Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek80.44
93
Minuty na otrzymaną kartkę204 min / kartaNie dotyczy
20
Kartki powyżej 0.5420%
74
Faule popełnione100.49
85
Faul przeciwko90.44
81

Márk Helembai otrzymał 6 żółtych kartkek i 2 czerwonych kartek w 20 meczach do tej pory w sezonie NB II 2025/2026. Popełnia 0.49 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
40
Udział przy golu10.06
40
Gole u siebie00
58
Gole na wyjeździe00
57
Oczekiwane bramki (xG)0.050.00
30
Bez kar xG (npxG)0.050.00
30
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Márk Helembai jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie NB II 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały10.05
44
Strzały celne
0/ 1
0.00
62
Strzały niecelne
1/ 1
0.05
51
Strzał w słupek0 razy0.00
95
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
58
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
62
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Márk Helembai oddał 1 strzałów w 20 meczach do tej pory w NB II 2025/2026 sezonie. Spośród 1 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 1 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Márk Helembai wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.05 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.06
79
Oczekiwane asysty (xA)0.950.05
87
Podania1658.11
74
Udane podania
106/ 165
5.21
67
Współczynnik udanych podań64.24%Nie dotyczy
27
Kluczowe podania40.20
83
Dośrodkowania120.59
88
Udane dośrodkowania
5/ 12
0.25
91
Współczynnik udanych dośrodkowań41.67%Nie dotyczy
78
Minuty na asystę1628 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Márk Helembai asystował przy 1 asyst w 20 meczach do tej pory w sezonie NB II 2025/2026. Márk Helembai podaje piłkę około 8.11 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 64.24. Wykonuje również 0.20 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Márk Helembai wynosi 0.05 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 87 procent graczy w NB II.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi40.20
60
Udane dryblingi30.15
62
Współczynnik skuteczności dryblingu75.00%Nie dotyczy
70
Stracił posiadanie piłki20.10
32
Spalone00.00
75

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Márk Helembai nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Márk Helembai

Márk Helembai to Obrońca, który pojawił się w 20 meczach tego sezonu w NB II, grając łącznie 1628 minut. Márk Helembai traci średnio 1.11 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 25%. Oznacza to, że Márk Helembai zachował czyste konto w 5 meczach spośród 20, w których grał.

Márk Helembai zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 19 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Csakvari TK.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 1628 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 204 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

337 / 352 Graczy

Ranking Straconych Goli

57 / 121 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

7

0

8

1

3

1

464'

Suma 2024/2025

8

0

10

1

3
1

554'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.55
 Stracone

0.78  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

9

0

8

1

2

0

545'

Suma 2023/2024

9

0

8

1

2
0

545'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.32
 Stracone

0.33  Żółte Kartki

Sezon 2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2022

4

0

7

0

3
0

344'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.83
 Stracone

0.78  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!