
Mateusz Lewandowski Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Języki
2018/2019
2016/2017
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Mateusz Lewandowski. Mateusz Lewandowski rozegrał łącznie 167 meczów, strzelił 36 goli i przeprowadził 3 asyst. Mateusz Lewandowski rozegrał najwięcej meczów w 1. Liga z 167 w Polska. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w 2. Liga
2. Liga Statystyki dla Mateusz Lewandowski
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | -1 |
| minuty | 76 | 76 minut na mecz | -1 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | -1 |
| Udział przy golu | 2 | 2.37 | -1 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | -1 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | -1 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 2.37 | 0.21 | 71 |
| Bez kar xG (npxG) | 2.37 | 0.21 | 71 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mateusz Lewandowski jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie 2. Liga 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 17 | 1.52 | 62 |
| Strzały celne | 4/ 17 | 0.36 | 54 |
| Strzały niecelne | 13/ 17 | 1.16 | 73 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.09 | 88 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 11.76% | Nie dotyczy | 67 |
| Celność strzału | 23.53% | Nie dotyczy | 33 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 8.50 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mateusz Lewandowski oddał 17 strzałów w 1 meczach do tej pory w 2. Liga 2026/2027 sezonie. Spośród 17 strzałów, 4 strzały były celne, a pozostałe 13 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Mateusz Lewandowski wynosi 23.53%. Zdobywa on bramkę za każdym 8.50 strzałem, których oddaje 1.52 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 2 | 2.37 | -1 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.96 | 0.09 | 44 |
| Podania | 136 | 12.18 | 2 |
| Udane podania | 90/ 136 | 8.06 | 4 |
| Współczynnik udanych podań | 66.18% | Nie dotyczy | 6 |
| Kluczowe podania | 5 | 0.45 | 44 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.09 | 12 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 27 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 27 |
| Minuty na asystę | 38 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mateusz Lewandowski asystował przy 2 asyst w 1 meczach do tej pory w sezonie 2. Liga 2026/2027. Mateusz Lewandowski podaje piłkę około 12.18 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 66.18. Wykonuje również 0.45 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Mateusz Lewandowski wynosi 0.09 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 44 procent graczy w 2. Liga.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 9 | 0.81 | 60 |
| Udane dryblingi | 4 | 0.36 | 54 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 44.44% | Nie dotyczy | 29 |
| Stracił posiadanie piłki | 11 | 0.99 | 15 |
| Spalone | 10 | 0.90 | 98 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 1.18 | -1 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 76 min / karta | Nie dotyczy | -1 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 100% | 99 |
| Faule popełnione | 43 | 3.85 | 99 |
| Faul przeciwko | 15 | 1.34 | 62 |
Mateusz Lewandowski otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 1 meczach do tej pory w sezonie 2. Liga 2026/2027. Popełnia 3.85 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1.18 | -1 |
| Minuty na straconą bramkę | 76 min | Nie dotyczy | -1 |
| Czyste konto | 0 | 0% | -1 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.09 | 58 |
| Przejęcia | 8 | 0.72 | 27 |
| Pojedynki naziemne | 199 | 17.82 | 94 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 67 | 6.00 | 60 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 30 | 2.69 | 85 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 10 | 0.90 | 31 |
| Zablokowane strzały | 2 | 0.18 | 52 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 1 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Mateusz Lewandowski wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Mateusz Lewandowski strzelił 1, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Mateusz Lewandowski wynosi 100%.
Puchar Polski Statystyki dla Mateusz Lewandowski
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy |
| minuty | 207 | 69 minut na mecz |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.87 |
| Udział przy golu | 2 | 0.87 |
| Gole u siebie | 2 | 0.87 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 104 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.87 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 104 min / karta | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 0.43 |
| Minuty na straconą bramkę | 207 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 2 | 67% |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 1 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Mateusz Lewandowski to Napastnik, który pojawił się w 1 meczach tego sezonu w 2. Liga, grając łącznie 76 minut. Mateusz Lewandowski zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na -1 miejscu spośród 0 graczy w 2. Liga, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 8 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny 2. Liga.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 38 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 76 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.35 Gole
0 Asysty
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.56 Gole
0.19 Asysty
0.31 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
2.81 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.34 Gole
0 Asysty
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.17 Gole
0 Asysty
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.47 Gole
0 Asysty
0.16 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.7 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.2 Gole
0 Asysty
0.2 Żółte Kartki