Marvin Cuni Portrait

Marvin Cuni Staty

Reprezentacja Kraju : Albania National Team
Pozycja : Napastnik - Środkowy napastnik
Narodowość : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Numer na koszulce : #17
Wiek (Data urodzenia) : 25 (10.7.2001)
Wzrost : 188cm
Waga : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Języki

2018/2019

2026/2027 i statystyki kariery- Marvin Cuni

7.62
Średni ranking w PrvaLigaRanking Zdobytych Goli : 43 / 166 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

12

2

3

5

0

0

1055'

Suma 2026/2027

12

2

3

5
0

0

1055'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

35

3

1

3

0

0

1324'

33

19

0

7

1

1

2851'

32

9

4

4

0

1

1668'

22

1

0

0

0

0

521'

21

6

0

0

0

0

739'

12

2

3

5

0

0

1055'

11

0

0

1

1

0

238'

4

0

0

2

0

0

253'

3

0

0

0

0

0

159'

Suma 2025/2026

195

41

9

25
2

2

9690'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Marvin Cuni. Marvin Cuni rozegrał łącznie 195 meczów, strzelił 41 goli i przeprowadził 1 asyst. Marvin Cuni rozegrał najwięcej meczów w Serie B z 195 w Włochy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w PrvaLiga

0.17Gole na 90
2 Gole łącznie
73 percentyl
0.26Asysty na 90
3 Asysty łącznie
93 percentyl
0.43G+A na 90
5 Całkowity wkład bramkowy
84 percentyl
0.35xG na 90'
3.77 Przewidywane gole
87 percentyl
0.24xA na 90
2.54 Przewidywane asysty
92 percentyl
0.43Kartki na 90
5 Kartki Łącznie
88 percentyl

Statystyki Marvin Cuni - szczegółowe

PrvaLiga Statystyki dla Marvin Cuni

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze12Nie dotyczy
69
minuty105588 minut na mecz
78
Mecze rozpoczęte12Nie dotyczy
81
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte20.17
73
Udział przy golu50.43
84
Gole u siebie10.21
77
Gole na wyjeździe10.15
73
Oczekiwane bramki (xG)3.770.35
87
Bez kar xG (npxG)3.770.35
90
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę528 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Marvin Cuni zdobył 2 bramki w 12 meczach do tej pory w sezonie PrvaLiga 2026/2027. 1 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Marvin Cuni na 90 minut wynosi 0.17. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Marvin Cuni w tym sezonie to 5. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.43 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.35. Daje to zawodnikowi Marvin Cuni wynik npxG na poziomie 3.77, co plasuje go w 90 z najlepszych graczy PrvaLiga.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały312.87
99
Strzały celne
10/ 31
0.93
97
Strzały niecelne
21/ 31
1.95
99
Strzał w słupek1 razy0.09
91
Współczynnik konwersji strzałów6.45%Nie dotyczy
56
Celność strzału32.26%Nie dotyczy
56
Strzały na Zdobytą bramkę15.50Nie dotyczyNie dotyczy

Marvin Cuni oddał 31 strzałów w 12 meczach do tej pory w PrvaLiga 2026/2027 sezonie. Spośród 31 strzałów, 10 strzały były celne, a pozostałe 21 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Marvin Cuni wynosi 32.26%. Zdobywa on bramkę za każdym 15.50 strzałem, których oddaje 2.87 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty30.26
93
Oczekiwane asysty (xA)2.540.24
92
Podania17916.59
20
Udane podania
121/ 179
11.22
15
Współczynnik udanych podań67.60%Nie dotyczy
9
Kluczowe podania121.11
90
Dośrodkowania171.58
79
Udane dośrodkowania
3/ 17
0.28
57
Współczynnik udanych dośrodkowań17.65%Nie dotyczy
39
Minuty na asystę352 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Marvin Cuni asystował przy 3 asyst w 12 meczach do tej pory w sezonie PrvaLiga 2026/2027. Marvin Cuni podaje piłkę około 16.59 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 67.60. Wykonuje również 1.11 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Marvin Cuni wynosi 0.24 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 92 procent graczy w PrvaLiga.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi262.41
93
Udane dryblingi201.85
95
Współczynnik skuteczności dryblingu76.92%Nie dotyczy
75
Stracił posiadanie piłki70.65
33
Spalone40.37
91

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki5Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek50.43
88
Minuty na otrzymaną kartkę211 min / kartaNie dotyczy
36
Kartki powyżej 0.5542%
98
Faule popełnione171.58
82
Faul przeciwko282.60
98

Marvin Cuni otrzymał 5 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 12 meczach do tej pory w sezonie PrvaLiga 2026/2027. Popełnia 1.58 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone70.6
87
Minuty na straconą bramkę151 minNie dotyczy
90
Czyste konto650%
87
Przechwytywanie piłki20.19
85
Przejęcia30.28
16
Pojedynki naziemne18316.96
96
Pojedynki naziemne wygrane10810.01
99
Pojedynki powietrzne wygrane211.95
90
Dribbled Past00.00
99
Wybicia80.74
38
Zablokowane strzały20.19
55
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych100%
Rzuty karne przyjęte02
Zdobyte Rzuty Karne02
Rzuty karne chybione00

Marvin Cuni wykonał do tej pory w swojej karierze 2 rzutów karnych. Spośród nich Marvin Cuni strzelił 2, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Marvin Cuni wynosi 100%.

Analiza statystyk Marvin Cuni

Marvin Cuni to Napastnik, który pojawił się w 12 meczach tego sezonu w PrvaLiga, grając łącznie 1055 minut. Marvin Cuni zdobywa średnio 0.17 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 43 miejscu spośród 166 graczy w PrvaLiga, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.

Do tej pory zdobył w sumie 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 5 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny PrvaLiga.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 528 minut

Asysta co 352 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 211 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 2 / 2 rzutów karnych
Chybiono 0 / 2 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 100%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

43 / 166 Graczy

Ranking Asyst

11 / 166 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

32

2

1

3

0

0

1109'

1

0

0

0

0

0

44'

Suma 2025/2026

33

2

1

3
0

0

1153'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.16 Gole

0.08  Asysty

0.24  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

3

1

0

0

0

0

215'

1

0

0

0

0

0

90'

4

0

0

2

0

0

253'

Suma 2024/2025

18

1

0

3
0

0

1012'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0.2  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

22

1

0

0

0

0

521'

1

0

0

0

0

0

25'

Suma 2023/2024

23

1

0

0
0

0

546'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.17 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

32

9

4

4

0

1

1668'

Suma 2022/2023

33

9

4

4
0

1

1704'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.49 Gole

0.22  Asysty

0.22  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

11

0

0

1

1

0

238'

Suma 2021/2022

11

0

0

1
1

0

238'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0.76  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

33

19

0

7

1

1

2851'

Suma 2020/2021

33

19

0

7
1

1

2851'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.6 Gole

0  Asysty

0.22  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

16

6

0

0

0

0

689'

Suma 2019/2020

26

7

1

1
0

0

1046'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.78 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2018/2019

7

0

0

1
0

0

121'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!