
Noah Vidal Staty
2026/2027
2024/2025
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Noah Vidal. Noah Vidal rozegrał łącznie 15 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Noah Vidal rozegrał najwięcej meczów w Ligue 2 z 15 w Francja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Ligue 2
Ligue 2 Statystyki dla Noah Vidal
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 8 | Nie dotyczy | 34 |
| minuty | 472 | 59 minut na mecz | 32 |
| Mecze rozpoczęte | 7 | Nie dotyczy | 52 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 58 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 44 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 72 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 73 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.48 | 0.09 | 52 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.48 | 0.09 | 52 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Noah Vidal jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Ligue 2 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 10 | 1.91 | 75 |
| Strzały celne | 1/ 10 | 0.19 | 41 |
| Strzały niecelne | 9/ 10 | 1.72 | 89 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 86 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 58 |
| Celność strzału | 10.00% | Nie dotyczy | 29 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Noah Vidal oddał 10 strzałów w 8 meczach do tej pory w Ligue 2 2026/2027 sezonie. Spośród 10 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 9 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Noah Vidal wynosi 10.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 1.91 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 62 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.39 | 0.07 | 22 |
| Podania | 134 | 25.55 | 24 |
| Udane podania | 107/ 134 | 20.40 | 27 |
| Współczynnik udanych podań | 79.85% | Nie dotyczy | 44 |
| Kluczowe podania | 4 | 0.76 | 49 |
| Dośrodkowania | 11 | 2.10 | 67 |
| Udane dośrodkowania | 4/ 11 | 0.76 | 79 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 36.36% | Nie dotyczy | 89 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Noah Vidal nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Ligue 2.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 23 | 4.39 | 98 |
| Udane dryblingi | 9 | 1.72 | 95 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 39.13% | Nie dotyczy | 44 |
| Stracił posiadanie piłki | 9 | 1.72 | 7 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 54 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.19 | 58 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 472 min / karta | Nie dotyczy | 77 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 12% | 58 |
| Faule popełnione | 9 | 1.72 | 69 |
| Faul przeciwko | 8 | 1.53 | 63 |
Noah Vidal otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 8 meczach do tej pory w sezonie Ligue 2 2026/2027. Popełnia 1.72 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 0.19 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 472 min | Nie dotyczy | 99 |
| Czyste konto | 5 | 63% | 97 |
| Przechwytywanie piłki | 8 | 1.53 | 59 |
| Przejęcia | 1 | 0.19 | 18 |
| Pojedynki naziemne | 64 | 12.20 | 84 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 26 | 4.96 | 61 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 0.19 | 8 |
| Dribbled Past | 2 | 0.38 | 54 |
| Wybicia | 2 | 0.38 | 12 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 40 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Noah Vidal nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Noah Vidal to Pomocnik, który pojawił się w 8 meczach tego sezonu w Ligue 2, grając łącznie 472 minut. Noah Vidal ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Noah Vidal zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 13 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Montpellier HSC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki