Mathieu Peybernes Portrait

Mathieu Peybernes Staty

Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : France
Używana noga : Prawonożny
Numer na koszulce : #14
Wiek (Data urodzenia) : 36 (21.10.1990)
Wzrost : 188cm
Waga : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Języki

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2026/2027 i statystyki kariery- Mathieu Peybernes

6.98
Średni ranking w Ligue 2Ranking Straconych Goli : 85 / 128 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

11

0

15

3

0

0

962'

Suma 2026/2027

11

0

15

3

0
0

962'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

167

1

183

38

20

2

12828'

108

5

99

42

26

2

8910'

57

3

46

19

10

0

4965'

48

0

39

19

6

1

3760'

11

0

15

3

0

0

962'

9

0

13

1

0

0

750'

8

0

15

3

1

0

641'

7

0

3

2

1

0

540'

7

0

6

3

3

0

567'

5

0

4

1

2

0

416'

2

0

1

1

1

0

110'

1

0

0

1

0

0

29'

Suma 2016/2017

438

9

433

136

71
5

35093'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Mathieu Peybernes. Mathieu Peybernes rozegrał łącznie 438 meczów, strzelił 9 goli i przeprowadził 3 asyst. Mathieu Peybernes rozegrał najwięcej meczów w Ligue 1 z 438 w Francja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Ligue 2

1.40Gole Stracone / 90'
15 Bramki w 11 Meczach
36th percentyl
27%Czyste konto
3 / 11 Czystych kart
63rd percentyl
0.00Kartki na 90
0 Kartki Łącznie
30th percentyl

Statystyki Mathieu Peybernes - szczegółowe

Ligue 2 Statystyki dla Mathieu Peybernes

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze11Nie dotyczy
70
minuty96287 minut na mecz
82
Mecze rozpoczęte11Nie dotyczy
86
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony3Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone151.4
36
Minuty na straconą bramkę64 minNie dotyczy
36
Czyste konto327%
63
Przechwytywanie piłki111.03
38
Przejęcia90.84
47
Pojedynki naziemne686.36
19
Pojedynki naziemne wygrane393.65
31
Pojedynki powietrzne wygrane151.40
64
Dribbled Past60.56
38
Wybicia625.80
98
Zablokowane strzały131.22
98
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Mathieu Peybernes stracił 15 bramek i zachował 3 czystych kont w 11 meczach w Ligue 2 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Mathieu Peybernes przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 64 minut. Co więcej, wykonał 1.03 bloków i 0.84 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Mathieu Peybernes notuje również 5.80 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
30
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
30
Kartki powyżej 0.500%
32
Faule popełnione60.56
15
Faul przeciwko141.31
55

Mathieu Peybernes nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Ligue 2.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
57
Udział przy golu00
40
Gole u siebie00
71
Gole na wyjeździe00
72
Oczekiwane bramki (xG)0.060.01
17
Bez kar xG (npxG)0.060.01
18
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Mathieu Peybernes jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Ligue 2 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały10.09
11
Strzały celne
0/ 1
0.00
26
Strzały niecelne
1/ 1
0.09
14
Strzał w słupek0 razy0.00
85
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
57
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
26
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Mathieu Peybernes oddał 1 strzałów w 11 meczach do tej pory w Ligue 2 2026/2027 sezonie. Spośród 1 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 1 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Mathieu Peybernes wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.09 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
59
Oczekiwane asysty (xA)1.260.12
45
Podania58454.64
81
Udane podania
508/ 584
47.53
83
Współczynnik udanych podań86.99%Nie dotyczy
81
Kluczowe podania20.19
18
Dośrodkowania00.00
19
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
39
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
39
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Mathieu Peybernes nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Ligue 2.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
10
Udane dryblingi00.00
14
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
14
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
53

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Mathieu Peybernes nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Mathieu Peybernes

Mathieu Peybernes to Obrońca, który pojawił się w 11 meczach tego sezonu w Ligue 2, grając łącznie 962 minut. Mathieu Peybernes traci średnio 1.4 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 27%. Oznacza to, że Mathieu Peybernes zachował czyste konto w 3 meczach spośród 11, w których grał.

Mathieu Peybernes zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 9 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu FC Sochaux Montbeliard.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

197 / 291 Graczy

Ranking Straconych Goli

85 / 128 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

30

1

23

11

4

0

2558'

Suma 2025/2026

32

1

30

11

4
0

2738'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.04 Gole

0.81
 Stracone

0.14  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

27

2

23

8

6

0

2407'

Suma 2024/2025

28

2

23

9

6
0

2497'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.07 Gole

0.86
 Stracone

0.22  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

27

0

16

13

1

0

1921'

1

0

1

0

1

0

20'

Suma 2023/2024

28

0

17

13

2
0

1941'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.75
 Stracone

0.05  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

21

0

23

6

5

1

1839'

1

0

0

1

0

0

90'

1

0

0

1

0

0

29'

Suma 2022/2023

31

0

34

11

6
1

2634'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.13
 Stracone

0.24  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

34

2

42

9

7

0

2883'

2

0

1

1

0

0

134'

Suma 2021/2022

36

2

43

10

7
0

3017'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.06 Gole

1.31
 Stracone

0.22  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

18

1

8

11

4

1

1129'

2

0

1

0

0

0

136'

Suma 2020/2021

20

1

9

11

4
1

1265'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.08 Gole

0.64
 Stracone

0.32  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

30

1

31

10

9

0

2656'

Suma 2019/2020

30

1

31

10

9
0

2656'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.03 Gole

1.05
 Stracone

0.3  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

26

1

18

12

6

1

2242'

3

0

1

1

1

0

270'

Suma 2018/2019

29

1

19

13

7
1

2512'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.04 Gole

0.72
 Stracone

0.24  Żółte Kartki

Sezon 2017/2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

5

0

4

1

2

0

416'

9

0

13

1

0

0

750'

Suma 2017/2018

14

0

17

2

2
0

1166'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.87
 Stracone

0.43  Żółte Kartki

Sezon 2016/2017
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

37

0

45

7

5

0

3173'

Suma 2016/2017

38

0

52

7

5
0

3263'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.28
 Stracone

0.14  Żółte Kartki

Sezon 2015/2016
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

25

0

20

9

3

0

2043'

Suma 2015/2016

26

0

21

9

3
0

2133'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.88
 Stracone

0.13  Żółte Kartki

Sezon 2014/2015
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

30

0

33

8

3

0

2331'

2

0

0

1

0

0

101'

Suma 2014/2015

32

0

33

9

3
0

2432'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.27
 Stracone

0.12  Żółte Kartki

Sezon 2013/2014
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

15

0

24

2

1

0

1144'

7

0

6

3

3

0

567'

Suma 2013/2014

22

0

30

5

4
0

1711'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.89
 Stracone

0.08  Żółte Kartki

Sezon 2012/2013
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

25

0

26

6

3

0

1781'

Suma 2012/2013

26

0

26

7

4
0

1871'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.31
 Stracone

0.15  Żółte Kartki

Sezon 2011/2012
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

26

1

31

4

5

2

1949'

Suma 2011/2012

28

1

35

4

5
2

2068'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.05 Gole

1.43
 Stracone

0.32  Żółte Kartki

Sezon 2010/2011
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

8

0

4

2

0

0

400'

Suma 2010/2011

8

0

4

2

0
0

400'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.9
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2009/2010
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

0

0

0

7'

Suma 2009/2010

1

0

0

0

0
0

7'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!