
Kane Taylor Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Kane Taylor. Kane Taylor rozegrał łącznie 86 meczów, strzelił 9 goli i przeprowadził 2 asyst. Kane Taylor rozegrał najwięcej meczów w Premier League 2 Division One U23 z 86 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w EFL League Two
EFL League Two Statystyki dla Kane Taylor
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 10 | Nie dotyczy | 35 |
| minuty | 696 | 70 minut na mecz | 40 |
| Mecze rozpoczęte | 8 | Nie dotyczy | 43 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 52 |
| Udział przy golu | 1 | 0.13 | 50 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 64 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 70 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.41 | 0.05 | 36 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.41 | 0.05 | 36 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Kane Taylor jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie EFL League Two 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 6 | 0.77 | 44 |
| Strzały celne | 1/ 6 | 0.13 | 35 |
| Strzały niecelne | 5/ 6 | 0.65 | 50 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 78 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 52 |
| Celność strzału | 16.67% | Nie dotyczy | 37 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Kane Taylor oddał 6 strzałów w 10 meczach do tej pory w EFL League Two 2026/2027 sezonie. Spośród 6 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Kane Taylor wynosi 16.67%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.77 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.13 | 74 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.36 | 0.18 | 81 |
| Podania | 223 | 28.79 | 39 |
| Udane podania | 165/ 223 | 21.31 | 49 |
| Współczynnik udanych podań | 73.99% | Nie dotyczy | 57 |
| Kluczowe podania | 11 | 1.42 | 80 |
| Dośrodkowania | 10 | 1.29 | 58 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 10 | 0.26 | 60 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 20.00% | Nie dotyczy | 64 |
| Minuty na asystę | 696 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Kane Taylor asystował przy 1 asyst w 10 meczach do tej pory w sezonie EFL League Two 2026/2027. Kane Taylor podaje piłkę około 28.79 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 73.99. Wykonuje również 1.42 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Kane Taylor wynosi 0.18 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 81 procent graczy w EFL League Two.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 16 | 2.07 | 82 |
| Udane dryblingi | 5 | 0.65 | 68 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 31.25% | Nie dotyczy | 29 |
| Stracił posiadanie piłki | 13 | 1.68 | 11 |
| Spalone | 2 | 0.26 | 77 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 27 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 27 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 27 |
| Faule popełnione | 8 | 1.03 | 48 |
| Faul przeciwko | 18 | 2.32 | 94 |
Kane Taylor nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie EFL League Two.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 11 | 1.42 | 25 |
| Minuty na straconą bramkę | 63 min | Nie dotyczy | 25 |
| Czyste konto | 3 | 30% | 69 |
| Przechwytywanie piłki | 20 | 2.58 | 92 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 15 |
| Pojedynki naziemne | 114 | 14.72 | 87 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 51 | 6.59 | 79 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 8 | 1.03 | 31 |
| Dribbled Past | 2 | 0.26 | 30 |
| Wybicia | 11 | 1.42 | 39 |
| Zablokowane strzały | 2 | 0.26 | 52 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Kane Taylor nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
EFL Trophy Statystyki dla Kane Taylor
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 122 | 61 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 64 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.74 | 93 |
| Udział przy golu | 1 | 0.74 | 84 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 88 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.74 | 88 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.94 | 0.69 | 95 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.94 | 0.69 | 95 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 122 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 2.95 | 93 |
| Strzały celne | 2/ 4 | 1.48 | 95 |
| Strzały niecelne | 2/ 4 | 1.48 | 86 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 96 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 25.00% | Nie dotyczy | 88 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 87 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 4.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.07 | 0.05 | 21 |
| Podania | 44 | 32.46 | 47 |
| Udane podania | 34/ 44 | 25.08 | 50 |
| Współczynnik udanych podań | 77.27% | Nie dotyczy | 34 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 28 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 41 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 70 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 70 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 2.21 | 82 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.74 | 73 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 33.33% | Nie dotyczy | 60 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 1.48 | 13 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 77 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 70 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 70 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 78 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 24 |
| Faul przeciwko | 4 | 2.95 | 96 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 5 | 3.69 | 2 |
| Minuty na straconą bramkę | 24 min | Nie dotyczy | 3 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 50 |
| Przechwytywanie piłki | 3 | 2.21 | 82 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 30 |
| Pojedynki naziemne | 15 | 11.07 | 84 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 9 | 6.64 | 90 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 0.74 | 46 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 4 | 2.95 | 73 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 59 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Kane Taylor to Pomocnik, który pojawił się w 10 meczach tego sezonu w EFL League Two, grając łącznie 696 minut. Kane Taylor ma średnią 0.13 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Kane Taylor zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 23 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Rochdale AFC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 696 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.36 Gole
0.18 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.14 Gole
0.07 Asysty
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.24 Gole
0.06 Asysty
0.12 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.41 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.31 Żółte Kartki