
Jack Currie Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Jack Currie. Jack Currie rozegrał łącznie 67 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 1 asyst. Jack Currie rozegrał najwięcej meczów w EFL Championship z 67 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w EFL League One
EFL League One Statystyki dla Jack Currie
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 13 | Nie dotyczy | 89 |
| minuty | 892 | 69 minut na mecz | 62 |
| Mecze rozpoczęte | 10 | Nie dotyczy | 64 |
| Mecze jako zastępca | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 9 | 0.91 | 82 |
| Minuty na straconą bramkę | 99 min | Nie dotyczy | 82 |
| Czyste konto | 5 | 38% | 87 |
| Przechwytywanie piłki | 37 | 3.73 | 99 |
| Przejęcia | 5 | 0.50 | 34 |
| Pojedynki naziemne | 123 | 12.41 | 77 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 68 | 6.86 | 85 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 21 | 2.12 | 64 |
| Dribbled Past | 11 | 1.11 | 6 |
| Wybicia | 38 | 3.83 | 70 |
| Zablokowane strzały | 5 | 0.50 | 72 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Jack Currie stracił 9 bramek i zachował 5 czystych kont w 13 meczach w EFL League One 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Jack Currie przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 99 minut. Co więcej, wykonał 3.73 bloków i 0.50 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Jack Currie notuje również 3.83 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.2 | 61 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 446 min / karta | Nie dotyczy | 66 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 15% | 62 |
| Faule popełnione | 8 | 0.81 | 32 |
| Faul przeciwko | 8 | 0.81 | 43 |
Jack Currie otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 13 meczach do tej pory w sezonie EFL League One 2026/2027. Popełnia 0.81 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 54 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 36 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 64 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.24 | 0.02 | 20 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.24 | 0.02 | 20 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Jack Currie jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie EFL League One 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 0.40 | 20 |
| Strzały celne | 1/ 4 | 0.10 | 29 |
| Strzały niecelne | 3/ 4 | 0.30 | 23 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 81 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 54 |
| Celność strzału | 25.00% | Nie dotyczy | 50 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Jack Currie oddał 4 strzałów w 13 meczach do tej pory w EFL League One 2026/2027 sezonie. Spośród 4 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Jack Currie wynosi 25.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.40 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.26 | 0.13 | 58 |
| Podania | 418 | 42.17 | 75 |
| Udane podania | 339/ 418 | 34.20 | 79 |
| Współczynnik udanych podań | 81.10% | Nie dotyczy | 79 |
| Kluczowe podania | 10 | 1.01 | 64 |
| Dośrodkowania | 33 | 3.33 | 78 |
| Udane dośrodkowania | 7/ 33 | 0.71 | 80 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 21.21% | Nie dotyczy | 64 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Jack Currie nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie EFL League One.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 12 | 1.21 | 64 |
| Udane dryblingi | 3 | 0.30 | 45 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 25.00% | Nie dotyczy | 24 |
| Stracił posiadanie piłki | 12 | 1.21 | 25 |
| Spalone | 1 | 0.10 | 62 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Jack Currie nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
EFL Trophy Statystyki dla Jack Currie
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 59 | 59 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 4 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 3.05 | 12 |
| Minuty na straconą bramkę | 30 min | Nie dotyczy | 14 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 50 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.53 | 67 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 30 |
| Pojedynki naziemne | 2 | 3.05 | 16 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 3.05 | 42 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 1.53 | 74 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 1 | 1.53 | 56 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 59 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Jack Currie stracił 9 bramek i zachował 5 czystych kont w 1 meczach w EFL League One 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Jack Currie przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 30 minut. Co więcej, wykonał 1.53 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Jack Currie notuje również 1.53 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 70 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 70 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 78 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 24 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 27 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 70 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 50 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 88 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 80 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.05 | 0.08 | 61 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.05 | 0.08 | 62 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 1.53 | 76 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 55 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 1.53 | 88 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 96 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 75 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 55 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.16 | 0.24 | 81 |
| Podania | 34 | 51.86 | 88 |
| Udane podania | 29/ 34 | 44.24 | 88 |
| Współczynnik udanych podań | 85.29% | Nie dotyczy | 73 |
| Kluczowe podania | 2 | 3.05 | 97 |
| Dośrodkowania | 2 | 3.05 | 85 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 2 | 1.53 | 95 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 50.00% | Nie dotyczy | 96 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 29 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 47 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 47 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 77 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
League Cup Statystyki dla Jack Currie
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 2 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 45 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 0 |
| Przechwytywanie piłki | 5 | 5.00 | 99 |
| Przejęcia | 1 | 1.00 | 83 |
| Pojedynki naziemne | 18 | 18.00 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 11 | 11.00 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 4.00 | 96 |
| Dribbled Past | 2 | 2.00 | 0 |
| Wybicia | 8 | 8.00 | 96 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 43 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Jack Currie stracił 9 bramek i zachował 5 czystych kont w 1 meczach w EFL League One 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Jack Currie przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 45 minut. Co więcej, wykonał 5.00 bloków i 1.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Jack Currie notuje również 8.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 58 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 58 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 65 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 22 |
| Faul przeciwko | 1 | 1.00 | 70 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 75 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 42 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 75 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 92 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 30 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 87 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 70 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 43 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 58 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.08 | 0.08 | 52 |
| Podania | 31 | 31.00 | 52 |
| Udane podania | 24/ 31 | 24.00 | 61 |
| Współczynnik udanych podań | 77.42% | Nie dotyczy | 61 |
| Kluczowe podania | 1 | 1.00 | 70 |
| Dośrodkowania | 2 | 2.00 | 83 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 2 | 1.00 | 87 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 50.00% | Nie dotyczy | 96 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 2 | 2.00 | 74 |
| Udane dryblingi | 1 | 1.00 | 83 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 70 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.00 | 26 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 65 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Jack Currie to Obrońca, który pojawił się w 13 meczach tego sezonu w EFL League One, grając łącznie 892 minut. Jack Currie traci średnio 0.91 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 38%. Oznacza to, że Jack Currie zachował czyste konto w 5 meczach spośród 13, w których grał.
Jack Currie zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 17 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Oxford United FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.95
Stracone
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.29
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.38
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0
Stracone
0 Żółte Kartki