Harry Howell Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Harry Howell. Harry Howell rozegrał łącznie 72 meczów, strzelił 22 goli i przeprowadził 6 asyst. Harry Howell rozegrał najwięcej meczów w Premier League 2 Division One U23 z 72 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Premier League 2 Division One U23
Premier League Statystyki dla Harry Howell
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 93 | 31 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 33 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 18 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 47 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 49 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 9 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 9 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Harry Howell jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Premier League 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 8 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 15 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 9 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 58 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 36 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 15 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Harry Howell nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie Premier League 2025/2026.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 35 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.07 | 0.07 | 15 |
| Podania | 34 | 33.26 | 39 |
| Udane podania | 29/ 34 | 28.37 | 46 |
| Współczynnik udanych podań | 85.29% | Nie dotyczy | 69 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 6 |
| Dośrodkowania | 4 | 3.91 | 88 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 4 | 0.00 | 24 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 24 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Harry Howell nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Premier League.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 2.93 | 87 |
| Udane dryblingi | 2 | 1.96 | 96 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 66.67% | Nie dotyczy | 88 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 1.96 | 7 |
| Spalone | 1 | 0.98 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 14 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 14 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 15 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 5 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 2 |
Harry Howell nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Premier League.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 1.94 | 4 |
| Minuty na straconą bramkę | 47 min | Nie dotyczy | 5 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 2 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.98 | 26 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 7 |
| Pojedynki naziemne | 14 | 13.70 | 89 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 5 | 4.89 | 56 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 1.96 | 75 |
| Dribbled Past | 2 | 1.96 | 0 |
| Wybicia | 3 | 2.93 | 72 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 16 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Harry Howell nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Premier League 2 Division One U23 Statystyki dla Harry Howell
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 7 | Nie dotyczy | 21 |
| minuty | 490 | 70 minut na mecz | 16 |
| Mecze rozpoczęte | 7 | Nie dotyczy | 37 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 41 |
| Udział przy golu | 2 | 0.37 | 70 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 57 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.80 | 0.15 | 73 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.80 | 0.15 | 75 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 5 | 0.92 | 94 |
| Strzały celne | 0/ 5 | 0.00 | 87 |
| Strzały niecelne | 5/ 5 | 0.92 | 95 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 20.00% | Nie dotyczy | 60 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 87 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 5.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 2 | 0.37 | 95 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.38 | 0.25 | 96 |
| Podania | 60 | 11.02 | 94 |
| Udane podania | 52/ 60 | 9.55 | 94 |
| Współczynnik udanych podań | 86.67% | Nie dotyczy | 83 |
| Kluczowe podania | 2 | 0.37 | 97 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.37 | 94 |
| Udane dośrodkowania | 4/ 2 | 0.73 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 200.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | 245 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 99 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 4 | 0.73 | 2 |
| Spalone | 1 | 0.18 | 90 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.18 | 59 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 490 min / karta | Nie dotyczy | 72 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 14% | 63 |
| Faule popełnione | 6 | 1.10 | 83 |
| Faul przeciwko | 12 | 2.20 | 98 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 1.1 | 91 |
| Minuty na straconą bramkę | 82 min | Nie dotyczy | 91 |
| Czyste konto | 3 | 43% | 97 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 0.37 | 86 |
| Przejęcia | 1 | 0.18 | 84 |
| Pojedynki naziemne | 32 | 5.88 | 98 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 12 | 2.20 | 97 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 0.18 | 86 |
| Dribbled Past | 3 | 0.55 | 2 |
| Wybicia | 1 | 0.18 | 72 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.18 | 96 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
FA Cup Statystyki dla Harry Howell
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 62 | 62 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 56 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 33 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 72 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.15 | 0.22 | 69 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.15 | 0.22 | 69 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 1.45 | 81 |
| Strzały celne | 1/ 1 | 1.45 | 97 |
| Strzały niecelne | 0/ 1 | 0.00 | 31 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 97 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Celność strzału | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.08 | 0.12 | 53 |
| Podania | 19 | 27.58 | 56 |
| Udane podania | 14/ 19 | 20.32 | 69 |
| Współczynnik udanych podań | 73.68% | Nie dotyczy | 50 |
| Kluczowe podania | 1 | 1.45 | 99 |
| Dośrodkowania | 1 | 1.45 | 78 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 1 | 1.45 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 4.35 | 99 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 47 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 47 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.45 | 9 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 72 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 44 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 44 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Faule popełnione | 5 | 7.26 | 99 |
| Faul przeciwko | 3 | 4.35 | 99 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 2.9 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 31 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 28 |
| Przechwytywanie piłki | 4 | 5.81 | 99 |
| Przejęcia | 2 | 2.90 | 99 |
| Pojedynki naziemne | 20 | 29.03 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 10 | 14.52 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 3 | 4.35 | 94 |
| Dribbled Past | 1 | 1.45 | 3 |
| Wybicia | 2 | 2.90 | 72 |
| Zablokowane strzały | 1 | 1.45 | 97 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Międzynarodowy Puchar Premier League Statystyki dla Harry Howell
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy |
| minuty | 119 | 60 minut na mecz |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.76 |
| Udział przy golu | 1 | 0.76 |
| Gole u siebie | 1 | 0.76 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 119 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 2.27 |
| Minuty na straconą bramkę | 40 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 0 | 0% |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
League Cup Statystyki dla Harry Howell
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 105 | 53 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.86 | 98 |
| Udział przy golu | 3 | 2.57 | 99 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 77 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.86 | 96 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.93 | 0.80 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.93 | 0.80 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 105 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 3.43 | 95 |
| Strzały celne | 2/ 4 | 1.71 | 99 |
| Strzały niecelne | 2/ 4 | 1.71 | 93 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 92 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 25.00% | Nie dotyczy | 89 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 86 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 4.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 2 | 1.71 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.35 | 1.16 | 99 |
| Podania | 43 | 36.86 | 46 |
| Udane podania | 37/ 43 | 31.71 | 49 |
| Współczynnik udanych podań | 86.05% | Nie dotyczy | 51 |
| Kluczowe podania | 2 | 1.71 | 86 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 33 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 62 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 62 |
| Minuty na asystę | 53 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 2 | 1.71 | 82 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.86 | 84 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 75 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 1 | 0.86 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 62 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Faule popełnione | 1 | 0.86 | 61 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 21 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 2 |
| Czyste konto | 2 | 100% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.86 | 26 |
| Przejęcia | 1 | 0.86 | 78 |
| Pojedynki naziemne | 6 | 5.14 | 20 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 1.71 | 14 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 14 |
| Dribbled Past | 1 | 0.86 | 18 |
| Wybicia | 1 | 0.86 | 29 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 50 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
UEFA Euro U19 Championship Qualification Statystyki dla Harry Howell
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy |
| minuty | 11 | 6 minut na mecz |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 8.18 |
| Udział przy golu | 1 | 8.18 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 10 |
| Minuty na bramkę | 11 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 8.18 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 11 min / karta | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 1 | 50% |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Harry Howell to Pomocnik, który pojawił się w 7 meczach tego sezonu w Premier League 2 Division One U23, grając łącznie 490 minut. Harry Howell ma średnią 0.37 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Harry Howell zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 33 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Brighton Hove Albion Under 21.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 245 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 490 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.5 Gole
0.25 Asysty
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.36 Gole
0.24 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.17 Gole
0.17 Asysty
0.17 Żółte Kartki