
Hannah Cain Staty
2025/2026
2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Języki
2018/2019
2017/2018
2016
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Hannah Cain. Hannah Cain rozegrał łącznie 144 meczów, strzelił 26 goli i przeprowadził 7 asyst. Hannah Cain rozegrał najwięcej meczów w FA Super League Kobiety z 144 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w FA Super League Kobiety
FA Super League Kobiety Statystyki dla Hannah Cain
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 20 | Nie dotyczy | 92 |
| minuty | 1531 | 77 minut na mecz | 83 |
| Roczne wynagrodzenie | €71,136 | Nie dotyczy | 56 |
| Mecze rozpoczęte | 19 | Nie dotyczy | 93 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 43 |
| Udział przy golu | 1 | 0.06 | 33 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 58 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 61 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.28 | 0.08 | 49 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.28 | 0.08 | 49 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Hannah Cain jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie FA Super League Kobiety 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 23 | 1.35 | 72 |
| Strzały celne | 2/ 23 | 0.12 | 33 |
| Strzały niecelne | 21/ 23 | 1.23 | 81 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.06 | 78 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 47 |
| Celność strzału | 8.70% | Nie dotyczy | 20 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Hannah Cain oddał 23 strzałów w 20 meczach do tej pory w FA Super League Kobiety 2025/2026 sezonie. Spośród 23 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 21 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Hannah Cain wynosi 8.70%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 1.35 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.06 | 53 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.59 | 0.09 | 31 |
| Podania | 361 | 21.22 | 10 |
| Udane podania | 226/ 361 | 13.29 | 6 |
| Współczynnik udanych podań | 62.60% | Nie dotyczy | 3 |
| Kluczowe podania | 15 | 0.88 | 63 |
| Dośrodkowania | 59 | 3.47 | 88 |
| Udane dośrodkowania | 17/ 59 | 1.00 | 89 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 28.81% | Nie dotyczy | 71 |
| Minuty na asystę | 1531 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Hannah Cain asystował przy 1 asyst w 20 meczach do tej pory w sezonie FA Super League Kobiety 2025/2026. Hannah Cain podaje piłkę około 21.22 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 62.60. Wykonuje również 0.88 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Hannah Cain wynosi 0.09 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 31 procent graczy w FA Super League Kobiety.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 25 | 1.47 | 58 |
| Udane dryblingi | 9 | 0.53 | 45 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 36.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Stracił posiadanie piłki | 24 | 1.41 | 27 |
| Spalone | 7 | 0.41 | 84 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.12 | 60 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 766 min / karta | Nie dotyczy | 81 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 10% | 64 |
| Faule popełnione | 8 | 0.47 | 25 |
| Faul przeciwko | 15 | 0.88 | 71 |
Hannah Cain otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 20 meczach do tej pory w sezonie FA Super League Kobiety 2025/2026. Popełnia 0.47 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 37 | 2.18 | 12 |
| Minuty na straconą bramkę | 41 min | Nie dotyczy | 12 |
| Czyste konto | 3 | 15% | 26 |
| Przechwytywanie piłki | 24 | 1.41 | 35 |
| Przejęcia | 7 | 0.41 | 29 |
| Pojedynki naziemne | 132 | 7.76 | 41 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 52 | 3.06 | 22 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 5 | 0.29 | 18 |
| Dribbled Past | 12 | 0.71 | 41 |
| Wybicia | 13 | 0.76 | 23 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.06 | 29 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 1 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Hannah Cain wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Hannah Cain strzelił 1, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Hannah Cain wynosi 100%.
FA National League Cup Kobiety Statystyki dla Hannah Cain
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 76 | 38 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €71,136 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 71 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 61 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 88 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 80 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 64 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 64 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 82 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 90 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 86 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 89 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 90 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 80 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 55 |
| Podania | 0 | 0.00 | 60 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 60 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 82 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 83 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 90 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 90 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 90 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 93 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 93 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 98 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 73 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 73 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 74 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 84 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 82 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 2.37 | 17 |
| Minuty na straconą bramkę | 38 min | Nie dotyczy | 19 |
| Czyste konto | 1 | 50% | 87 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 87 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 79 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 63 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 65 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 80 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 78 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 94 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 1 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
UEFA Womens Nations League Statystyki dla Hannah Cain
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 6 | Nie dotyczy | 66 |
| minuty | 364 | 61 minut na mecz | 1 |
| Roczne wynagrodzenie | €71,136 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.25 | 80 |
| Udział przy golu | 1 | 0.25 | 68 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 67 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.64 | 95 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.25 | 0.25 | 90 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.25 | 0.25 | 90 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 364 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 3.00 | 95 |
| Strzały celne | 1/ 3 | 1.00 | 95 |
| Strzały niecelne | 2/ 3 | 2.00 | 95 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 95 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 85 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 80 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 64 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.07 | 0.07 | 20 |
| Podania | 19 | 19.00 | 0 |
| Udane podania | 13/ 19 | 13.00 | 0 |
| Współczynnik udanych podań | 68.42% | Nie dotyczy | 5 |
| Kluczowe podania | 1 | 1.00 | 75 |
| Dośrodkowania | 1 | 1.00 | 55 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 1 | 1.00 | 95 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 10 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 20 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 20 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 2.00 | 5 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 65 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 53 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 53 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 45 |
| Faule popełnione | 2 | 2.00 | 90 |
| Faul przeciwko | 2 | 2.00 | 95 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 7 | 1.73 | 25 |
| Minuty na straconą bramkę | 52 min | Nie dotyczy | 26 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 15 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.00 | 30 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 15 |
| Pojedynki naziemne | 6 | 6.00 | 20 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 3 | 3.00 | 35 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 20 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 1 | 1.00 | 40 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 65 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 1 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Hannah Cain to Napastnik, który pojawił się w 20 meczach tego sezonu w FA Super League Kobiety, grając łącznie 1531 minut. Hannah Cain zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 200 miejscu spośród 236 graczy w FA Super League Kobiety, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 20 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny FA Super League Kobiety.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 1531 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 766 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2027
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
1.33 Gole
0.27 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.28 Gole
0.09 Asysty
0.09 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.4 Asysty
0.4 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.17 Gole
0.17 Asysty
0.08 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.41 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.16 Asysty
0.33 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.29 Gole
0 Asysty
0.15 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.49 Gole
0 Asysty
0.39 Żółte Kartki
Sezon 2016
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki