Mario Tadić Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2019/2020
2017/2018
2015/2016
Języki
2014/2015
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Mario Tadić. Mario Tadić rozegrał łącznie 102 meczów, strzelił 6 goli i przeprowadził 0 asyst. Mario Tadić rozegrał najwięcej meczów w Druga HNL z 102 w Chorwacja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Druga HNL
Druga HNL Statystyki dla Mario Tadić
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 11 | Nie dotyczy | 97 |
| minuty | 990 | 90 minut na mecz | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 10 | Nie dotyczy | 90 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 18 | 1.64 | 14 |
| Minuty na straconą bramkę | 55 min | Nie dotyczy | 14 |
| Czyste konto | 1 | 9% | 8 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.10 | 96 |
| Przejęcia | 2 | 0.20 | 95 |
| Pojedynki naziemne | 17 | 1.70 | 89 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 11 | 1.10 | 94 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 5 | 0.50 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 10 | 1.00 | 99 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.10 | 96 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Mario Tadić stracił 18 bramek i zachował 1 czystych kont w 11 meczach w Druga HNL 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Mario Tadić przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 55 minut. Co więcej, wykonał 0.10 bloków i 0.20 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Mario Tadić notuje również 1.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.18 | 51 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 495 min / karta | Nie dotyczy | 79 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 18% | 66 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 89 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.10 | 93 |
Mario Tadić otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 11 meczach do tej pory w sezonie Druga HNL 2026/2027. Popełnia 0.00 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.09 | 60 |
| Udział przy golu | 1 | 0.09 | 59 |
| Gole u siebie | 1 | 0.17 | 73 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 76 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.15 | 0.11 | 78 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.15 | 0.11 | 79 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 990 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mario Tadić zdobył 1 bramki w 11 meczach do tej pory w sezonie Druga HNL 2026/2027. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Mario Tadić na 90 minut wynosi 0.09. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Mario Tadić w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.09 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.11. Daje to zawodnikowi Mario Tadić wynik npxG na poziomie 1.15, co plasuje go w 79 z najlepszych graczy Druga HNL.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.10 | 89 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 93 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.10 | 91 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 200.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 93 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.50 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mario Tadić oddał 1 strzałów w 11 meczach do tej pory w Druga HNL 2026/2027 sezonie. Spośród 1 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 1 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Mario Tadić wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.50 strzałem, których oddaje 0.10 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 95 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.10 | 0.01 | 93 |
| Podania | 26 | 2.60 | 87 |
| Udane podania | 23/ 26 | 2.30 | 89 |
| Współczynnik udanych podań | 88.46% | Nie dotyczy | 94 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.10 | 91 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.10 | 92 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 1 | 0.10 | 96 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mario Tadić nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Druga HNL.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 2 | 0.20 | 92 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.10 | 92 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 95 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 0.20 | 6 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 97 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Mario Tadić nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Mario Tadić to Obrońca, który pojawił się w 11 meczach tego sezonu w Druga HNL, grając łącznie 990 minut. Mario Tadić traci średnio 1.64 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 9%. Oznacza to, że Mario Tadić zachował czyste konto w 1 meczach spośród 11, w których grał.
Mario Tadić zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 4 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu NK Karlovac 1919.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 990 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.06 Gole
1.79
Stracone
0.66 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.07 Gole
0.36
Stracone
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.82
Stracone
0.47 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.5
Stracone
0.5 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
2.77
Stracone
0.5 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.52
Stracone
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
6.92 Gole
0
Stracone
6.92 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.2 Gole
2.18
Stracone
0 Żółte Kartki