
Mathieu Choiniere Staty
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2019
2018
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Mathieu Choiniere. Mathieu Choiniere rozegrał łącznie 198 meczów, strzelił 16 goli i przeprowadził 5 asyst. Mathieu Choiniere rozegrał najwięcej meczów w MLS z 198 w USA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w MLS
MLS Statystyki dla Mathieu Choiniere
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 13 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 606 | 47 minut na mecz | 28 |
| Mecze rozpoczęte | 6 | Nie dotyczy | 23 |
| Mecze jako zastępca | 7 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.3 | 82 |
| Udział przy golu | 3 | 0.45 | 78 |
| Gole u siebie | 2 | 0.52 | 89 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.74 | 0.26 | 74 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.74 | 0.26 | 75 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 303 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mathieu Choiniere zdobył 2 bramki w 13 meczach do tej pory w sezonie MLS 2026. 2 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Mathieu Choiniere na 90 minut wynosi 0.3. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Mathieu Choiniere w tym sezonie to 3. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.45 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.26. Daje to zawodnikowi Mathieu Choiniere wynik npxG na poziomie 1.74, co plasuje go w 75 z najlepszych graczy MLS.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 7 | 1.03 | 57 |
| Strzały celne | 3/ 7 | 0.44 | 64 |
| Strzały niecelne | 4/ 7 | 0.59 | 54 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.15 | 93 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 28.57% | Nie dotyczy | 92 |
| Celność strzału | 42.86% | Nie dotyczy | 65 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 3.50 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mathieu Choiniere oddał 7 strzałów w 13 meczach do tej pory w MLS 2026 sezonie. Spośród 7 strzałów, 3 strzały były celne, a pozostałe 4 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Mathieu Choiniere wynosi 42.86%. Zdobywa on bramkę za każdym 3.50 strzałem, których oddaje 1.03 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.15 | 71 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.59 | 0.23 | 77 |
| Podania | 409 | 60.15 | 84 |
| Udane podania | 381/ 409 | 56.03 | 88 |
| Współczynnik udanych podań | 93.15% | Nie dotyczy | 97 |
| Kluczowe podania | 7 | 1.03 | 64 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.29 | 33 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 2 | 0.15 | 48 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 50.00% | Nie dotyczy | 95 |
| Minuty na asystę | 606 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Mathieu Choiniere asystował przy 1 asyst w 13 meczach do tej pory w sezonie MLS 2026. Mathieu Choiniere podaje piłkę około 60.15 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 93.15. Wykonuje również 1.03 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Mathieu Choiniere wynosi 0.23 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 77 procent graczy w MLS.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 5 | 0.74 | 41 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.29 | 38 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 40.00% | Nie dotyczy | 45 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 0.29 | 70 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 50 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 23 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 23 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 24 |
| Faule popełnione | 6 | 0.88 | 37 |
| Faul przeciwko | 5 | 0.74 | 42 |
Mathieu Choiniere nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie MLS.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 7 | 1.04 | 81 |
| Minuty na straconą bramkę | 87 min | Nie dotyczy | 81 |
| Czyste konto | 8 | 62% | 97 |
| Przechwytywanie piłki | 20 | 2.94 | 96 |
| Przejęcia | 9 | 1.32 | 79 |
| Pojedynki naziemne | 51 | 7.50 | 43 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 30 | 4.41 | 59 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 3 | 0.44 | 33 |
| Dribbled Past | 7 | 1.03 | 12 |
| Wybicia | 9 | 1.32 | 49 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.15 | 44 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 2 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 2 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Mathieu Choiniere wykonał do tej pory w swojej karierze 2 rzutów karnych. Spośród nich Mathieu Choiniere strzelił 2, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Mathieu Choiniere wynosi 100%.
International Friendlies Statystyki dla Mathieu Choiniere
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 154 | 77 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 99 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 99 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 99 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.31 | 0.18 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.31 | 0.18 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 1.75 | 99 |
| Strzały celne | 2/ 3 | 1.17 | 99 |
| Strzały niecelne | 1/ 3 | 0.58 | 99 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Celność strzału | 66.67% | Nie dotyczy | 99 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.34 | 0.20 | 99 |
| Podania | 100 | 58.44 | 99 |
| Udane podania | 87/ 100 | 50.84 | 99 |
| Współczynnik udanych podań | 87.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 5 | 2.92 | 99 |
| Dośrodkowania | 18 | 10.52 | 99 |
| Udane dośrodkowania | 6/ 18 | 3.51 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 33.33% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 99 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.58 | 0 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 99 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 99 |
| Faule popełnione | 4 | 2.34 | 99 |
| Faul przeciwko | 4 | 2.34 | 99 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 1.17 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 77 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 1 | 50% | 0 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 1.17 | 99 |
| Przejęcia | 2 | 1.17 | 99 |
| Pojedynki naziemne | 13 | 7.60 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 6 | 3.51 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 99 |
| Dribbled Past | 2 | 1.17 | 0 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 0 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 99 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 2 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 2 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
CONCACAF Liga Mistrzów Statystyki dla Mathieu Choiniere
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 8 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 614 | 77 minut na mecz | 94 |
| Mecze rozpoczęte | 7 | Nie dotyczy | 98 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 62 |
| Udział przy golu | 2 | 0.29 | 58 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 75 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 77 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.13 | 0.02 | 29 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.13 | 0.02 | 30 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 0.44 | 29 |
| Strzały celne | 0/ 3 | 0.00 | 40 |
| Strzały niecelne | 3/ 3 | 0.44 | 43 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 89 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 62 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 40 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 2 | 0.29 | 82 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 2.21 | 0.32 | 84 |
| Podania | 425 | 62.30 | 86 |
| Udane podania | 384/ 425 | 56.29 | 88 |
| Współczynnik udanych podań | 90.35% | Nie dotyczy | 83 |
| Kluczowe podania | 6 | 0.88 | 52 |
| Dośrodkowania | 6 | 0.88 | 54 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 6 | 0.15 | 51 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 16.67% | Nie dotyczy | 58 |
| Minuty na asystę | 307 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 5 | 0.73 | 47 |
| Udane dryblingi | 4 | 0.59 | 61 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 80.00% | Nie dotyczy | 78 |
| Stracił posiadanie piłki | 4 | 0.59 | 46 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 74 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 55 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 55 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 55 |
| Faule popełnione | 9 | 1.32 | 69 |
| Faul przeciwko | 8 | 1.17 | 66 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 0.88 | 59 |
| Minuty na straconą bramkę | 102 min | Nie dotyczy | 62 |
| Czyste konto | 2 | 25% | 27 |
| Przechwytywanie piłki | 14 | 2.05 | 76 |
| Przejęcia | 8 | 1.17 | 73 |
| Pojedynki naziemne | 59 | 8.65 | 67 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 30 | 4.40 | 64 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 0.59 | 42 |
| Dribbled Past | 6 | 0.88 | 20 |
| Wybicia | 6 | 0.88 | 41 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.15 | 53 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 2 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 2 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Mathieu Choiniere to Pomocnik, który pojawił się w 13 meczach tego sezonu w MLS, grając łącznie 606 minut. Mathieu Choiniere ma średnią 0.15 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Mathieu Choiniere zdobył jak dotąd 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 3 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Los Angeles FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 303 minut
Asysta co 606 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.12 Gole
0 Asysty
0.12 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.12 Gole
0.06 Asysty
0.3 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.18 Gole
0.07 Asysty
0.15 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.13 Gole
0 Asysty
0.06 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.09 Gole
0 Asysty
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.13 Asysty
0.13 Żółte Kartki
Sezon 2018
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki