Lachlan McGrath Staty

Pozycja : Obrońca - Obrońca
Narodowość : Australia
Birthplace : Australia - Australia
Numer na koszulce : #12
Wiek (Data urodzenia) : 26 (12.4.2000)

2026

2023

2020

2026 i statystyki kariery- Lachlan McGrath

6.82
Średni ranking w New South Wales NPLRanking Straconych Goli : 41 / 100 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

1

0

1

0

180'

Suma 2026

12

2

12

3

1
0

1080'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

1

0

1

0

180'

2

0

3

0

0

0

158'

Suma 4046

15

2

15

4

1
0

1328'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Lachlan McGrath. Lachlan McGrath rozegrał łącznie 15 meczów, strzelił 2 goli i przeprowadził 1 asyst. Lachlan McGrath rozegrał najwięcej meczów w New South Wales NPL z 15 w Australia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w New South Wales NPL

1.10Gole Stracone / 90'
11 Bramki w 10 Meczach
57th percentyl
30%Czyste konto
3 / 10 Czystych kart
48th percentyl
0.00Kartki na 90
0 Kartki Łącznie
59th percentyl

Statystyki Lachlan McGrath - szczegółowe

New South Wales NPL Statystyki dla Lachlan McGrath

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze10Nie dotyczy
80
minuty90090 minut na mecz
80
Mecze rozpoczęte10Nie dotyczy
87
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone111.1
57
Minuty na straconą bramkę82 minNie dotyczy
57
Czyste konto330%
48
Przechwytywanie piłki30.14
40
Przejęcia542.45
92
Pojedynki naziemne31414.27
39
Pojedynki naziemne wygrane1205.45
35
Pojedynki powietrzne wygrane472.14
78
Dribbled Past00.00
99
Wybicia431.95
68
Zablokowane strzały130.59
85
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Lachlan McGrath stracił 11 bramek i zachował 3 czystych kont w 10 meczach w New South Wales NPL 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Lachlan McGrath przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 82 minut. Co więcej, wykonał 0.14 bloków i 2.45 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Lachlan McGrath notuje również 1.95 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
59
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
59
Kartki powyżej 0.500%
68
Faule popełnione140.64
30
Faul przeciwko150.68
46

Lachlan McGrath nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie New South Wales NPL.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte20.2
83
Udział przy golu30.3
81
Gole u siebie10.2
79
Gole na wyjeździe10.2
84
Oczekiwane bramki (xG)1.960.09
48
Bez kar xG (npxG)1.960.09
48
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę450 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Lachlan McGrath zdobył 2 bramki w 10 meczach do tej pory w sezonie New South Wales NPL 2026. 1 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Lachlan McGrath na 90 minut wynosi 0.2. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Lachlan McGrath w tym sezonie to 3. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.3 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.09. Daje to zawodnikowi Lachlan McGrath wynik npxG na poziomie 1.96, co plasuje go w 48 z najlepszych graczy New South Wales NPL.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały80.36
26
Strzały celne
5/ 8
0.23
47
Strzały niecelne
3/ 8
0.14
19
Strzał w słupek0 razy0.00
72
Współczynnik konwersji strzałów25.00%Nie dotyczy
95
Celność strzału62.50%Nie dotyczy
96
Strzały na Zdobytą bramkę4.00Nie dotyczyNie dotyczy

Lachlan McGrath oddał 8 strzałów w 10 meczach do tej pory w New South Wales NPL 2026 sezonie. Spośród 8 strzałów, 5 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Lachlan McGrath wynosi 62.50%. Zdobywa on bramkę za każdym 4.00 strzałem, których oddaje 0.36 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.1
76
Oczekiwane asysty (xA)3.550.16
71
Podania126957.68
92
Udane podania
1099/ 1269
49.95
93
Współczynnik udanych podań86.60%Nie dotyczy
91
Kluczowe podania70.32
30
Dośrodkowania50.23
21
Udane dośrodkowania
3/ 5
0.14
37
Współczynnik udanych dośrodkowań60.00%Nie dotyczy
95
Minuty na asystę900 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Lachlan McGrath asystował przy 1 asyst w 10 meczach do tej pory w sezonie New South Wales NPL 2026. Lachlan McGrath podaje piłkę około 57.68 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 86.60. Wykonuje również 0.32 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Lachlan McGrath wynosi 0.16 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 71 procent graczy w New South Wales NPL.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi90.41
26
Udane dryblingi30.14
17
Współczynnik skuteczności dryblingu33.33%Nie dotyczy
14
Stracił posiadanie piłki110.50
55
Spalone00.00
47

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Lachlan McGrath nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

FFA Cup Statystyki dla Lachlan McGrath

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
74
minuty18090 minut na mecz
76
Mecze rozpoczęte2Nie dotyczy
80
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone10.5
73
Minuty na straconą bramkę180 minNie dotyczy
99
Czyste konto00%
63
Przechwytywanie piłki30.90
32
Przejęcia30.90
58
Pojedynki naziemne206.00
29
Pojedynki naziemne wygrane82.40
21
Pojedynki powietrzne wygrane20.60
47
Dribbled Past10.30
31
Wybicia164.80
85
Zablokowane strzały30.90
85
Rzuty karne oddane10.30
1

Jako obrońca, Lachlan McGrath stracił 11 bramek i zachował 3 czystych kont w 2 meczach w New South Wales NPL 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Lachlan McGrath przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 180 minut. Co więcej, wykonał 0.90 bloków i 0.90 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Lachlan McGrath notuje również 4.80 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek10.5
88
Minuty na otrzymaną kartkę180 min / kartaNie dotyczy
93
Kartki powyżej 0.5150%
93
Faule popełnione41.20
68
Faul przeciwko20.60
42

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
81
Udział przy golu00
69
Gole u siebie00
94
Gole na wyjeździe00
87
Oczekiwane bramki (xG)0.060.02
39
Bez kar xG (npxG)0.060.02
39
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały10.30
35
Strzały celne
0/ 1
0.00
57
Strzały niecelne
1/ 1
0.30
42
Strzał w słupek0 razy0.00
95
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
80
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
57
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
83
Oczekiwane asysty (xA)0.460.14
70
Podania13841.40
65
Udane podania
116/ 138
34.80
71
Współczynnik udanych podań84.06%Nie dotyczy
77
Kluczowe podania41.20
73
Dośrodkowania30.90
51
Udane dośrodkowania
1/ 3
0.30
67
Współczynnik udanych dośrodkowań33.33%Nie dotyczy
85
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.30
32
Udane dryblingi10.30
48
Współczynnik skuteczności dryblingu100.00%Nie dotyczy
99
Stracił posiadanie piłki10.30
62
Spalone30.90
92

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Lachlan McGrath

Lachlan McGrath to Obrońca, który pojawił się w 10 meczach tego sezonu w New South Wales NPL, grając łącznie 900 minut. Lachlan McGrath traci średnio 1.1 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 30%. Oznacza to, że Lachlan McGrath zachował czyste konto w 3 meczach spośród 10, w których grał.

Lachlan McGrath zdobył jak dotąd 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 4 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu SD Raiders FC.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 450 minut

Asysta co 900 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

47 / 219 Graczy

Ranking Straconych Goli

41 / 100 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

3

0

0

0

158'

Suma 2023

2

0

3

0

0
0

158'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.71
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2020

1

0

0

1

0
0

90'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!