Loading

Corsarios de Campeche FC logo
1.80
LWDLD
Corsarios de Campeche FC
1.30
LWWDD
Deportivo CTM Buhos
Deportivo CTM Búhos logo
Pokazywane jest ostatnie 10 statystyk, ponieważ jest to mecz z początku sezonu. Pokaż statystyki sezonu

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - Corsarios de Campeche FC - Deportivo CTM Buhos

2
Mecze

100%
0%
0%

2 Zwycięstwa

Historia meczów Corsarios de Campeche FC vs Deportivo CTM Buhos pokazuje, że spośród 2 spotkań, które rozegrali, Corsarios de Campeche FC wygrał 2 razy, a Deportivo CTM Buhos 0 razy. 0 spotkań pomiędzy Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos zakończyło się remisem.

50%Powyżej 1.5
1 / 2 Mecze
0%Powyżej 2.5
0 / 2 Mecze
0%Powyżej 3.5
0 / 2 Mecze
0%BTTS
0 / 2 Mecze
100%Czyste konto
Corsarios de Campeche FC
0%Czyste konto
Deportivo CTM Buhos

Wszystkie prognozy- Corsarios de Campeche FC - Deportivo CTM Buhos

35%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 100%
60%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 100%
35%BTTS
Średnia Ligi : 100%
2Gole/mecz
Średnia Ligi : 4.5
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla Corsarios de Campeche FC vs Deportivo CTM Buhos w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
Corsarios de Campeche FC Logo
1.80
  • L
  • W
  • D
  • L
  • D
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Corsarios de Campeche FC
CF Estudiantes de Atlacomulco
CF Estudiantes de Atlacomulco
Corsarios de Campeche FC
Mons Calpe SC Yucatan
Corsarios de Campeche FC
Corsarios de Campeche FC
CD Pioneros Junior CD Pioneros de Cancun II
Ejidatarios Bonfil FC
Corsarios de Campeche FC
  • Poprzednie

  • Następne

Corsarios de Campeche FC logoWyniki Corsarios de Campeche FC+38% better w stosunku do Punkty na mecz

1.30
  • L
  • W
  • W
  • D
  • D
Deportivo CTM Búhos Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Deportivo CTM Buhos
Tigrillos de Chetumal
PD Inter Playa del Carmen AC II
Deportivo CTM Buhos
Mons Calpe SC Yucatan
Deportivo CTM Buhos
Deportivo CTM Buhos
ISG Sport FC
CD Pioneros Junior CD Pioneros de Cancun II
Deportivo CTM Buhos
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki Deportivo CTM Buhos+30% better w stosunku do Gole Zdobyte

Corsarios de Campeche
1 Gole/mecz

Corsarios de Campeche FC (Dom)

Deportivo Búhos
1.3 Gole/mecz

Deportivo CTM Buhos (Wyjazd)

Wynik na meczCorsarios de CampecheDeportivo Búhos
Powyżej 0.570%80%
Powyżej 1.520%40%
Powyżej 2.510%10%
Powyżej 3.50%0%
Brak zdobytych bramek30%20%
Zdobyte w 1P/2PCorsarios de CampecheDeportivo Búhos
Zdobyto w 1 Połowie0%0%
Zdobyto w 2 Połowie25%33%
Punkty w obu połowach0%0%
Zdobyto Średnio 1 Poł.00
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.250.67

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki Corsarios de Campeche FC+175% better w stosunku do Gole Stracone

Corsarios de Campeche
0.4 Stracone bramki / mecz

Corsarios de Campeche FC (Dom)

Deportivo Búhos
1.1 Stracone bramki / mecz

Deportivo CTM Buhos (Wyjazd)

Stracone / meczCorsarios de CampecheDeportivo Búhos
Powyżej 0.520%70%
Powyżej 1.520%40%
Powyżej 2.50%0%
Powyżej 3.50%0%
Czyste konto80%30%
Stracone w 1P/2PCorsarios de CampecheDeportivo Búhos
Czyste konta 1 Poł.100%67%
Czyste konta 2 Poł.100%33%
Stracone Średnio 1 Poł.00.33
Stracone Średnio 2 Poł.0.000.67

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos.

Gole ŁącznieCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Powyżej 0.570%100%85%
Powyżej 1.540%80%60%
Powyżej 2.530%40%35%
Powyżej 3.50%20%10%
Powyżej 4.50%0%0%
BTTS20%50%35%
BTTS i Wygrana0%0%0%
BTTS i Remis0%40%20%
BTTS & Powyżej 2.520%30%25%
BTTS Nie & Powyżej 2.510%10%10%
Gole w 1 PołowieCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)Corsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Poniżej 0.530%0%15%
Poniżej 1.560%20%40%
Poniżej 2.570%60%65%
Poniżej 3.5100%80%90%
Poniżej 4.5100%100%100%
1 Poł./2 Poł.Corsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.5100%67%84%
1 Poł. Poniżej 1.5100%100%100%
1 Poł. Poniżej 2.5100%100%100%
2 Poł. Poniżej 0.575%0%38%
2 Poł. Poniżej 1.5100%67%84%
2 Poł. Poniżej 2.5100%100%100%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos. Średnia ligowa to średnia Liga TDP w 2 meczach w sezonie 2026/2027.

Liga TDP Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos.

Rożne DrużynyCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy Corsarios de Campeche FC zdobędzie punkty?

Corsarios de Campeche FC
Zdobyto punkt w
0%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy Corsarios de Campeche FC zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
Deportivo CTM Búhos
Czyste konto w
30%
meczach (Ogólnie)

Czy Deportivo CTM Buhos zdobędzie punkty?

Corsarios de Campeche FC
Czyste konto w
80%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy Deportivo CTM Buhos zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
Deportivo CTM Búhos
Zdobyto punkt w
0%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos

Kartki
/mecz
Corsarios de Campeche FC
Kartki
/mecz
Deportivo CTM Buhos
Kartki na meczCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos. Średnia ligowa to średnia Liga TDP. Było 0 kartek w 2 meczach w sezonie 2026/2027.

Liga TDP Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
Corsarios de Campeche FC Logo
1.00
Do przerwy

Corsarios de Campeche FC logoWyniki Corsarios de Campeche FC+49% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

0.67
Do przerwy
Deportivo CTM Búhos Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.Corsarios de CampecheDeportivo Búhos
Wygrane 1 Poł.0%0%
Wygrane 2 Poł.25%33%
Remisy 1 Poł.100%67%
Remisy 2 Poł.75%0%
Przegrane 1 Poł.0%33%
Przegrane 2 Poł.0%67%

Statystyki kartek Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)Corsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.Corsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

Corsarios de Campeche FCCorsarios de Campeche FC
 
Corsarios de Campeche FC

40%

Zdobyli punkt pierwsi w 4 / 10 meczów

Deportivo CTM BuhosDeportivo CTM Buhos
 
Deportivo CTM Buhos

20%

Zdobyli punkt pierwsi w 2 / 10 meczów

Gole według minuty
Gole Corsarios de Campeche FC i Deportivo CTM Buhos do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.Corsarios de CampecheDeportivo Búhos
0 - 10 Min.0%0%
11 - 20 Min.0%0%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.0%4%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.7%8%
61 - 70 Min.0%4%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.0%4%
Do 15 min.Corsarios de CampecheDeportivo Búhos
0 - 10 Min.0%0%
16 - 30 Min.0%0%
31 - 45 Min.0%4%
46 - 60 Min.7%8%
61 - 75 Min.0%4%
76 - 90 Min.0%4%
Gole strzelone do 10 min.Corsarios de CampecheDeportivo Búhos
0 - 10 Min.0%0%
11 - 20 Min.0%0%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.0%0%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.10%8%
61 - 70 Min.0%8%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.0%0%
Gole Zdobyte do 15 min.Corsarios de CampecheDeportivo Búhos
0 - 10 Min.0%0%
16 - 30 Min.0%0%
31 - 45 Min.0%0%
46 - 60 Min.10%8%
61 - 75 Min.0%8%
76 - 90 Min.0%0%
Gole stracone do 10 min.Corsarios de CampecheDeportivo Búhos
0 - 10 Min.0%0%
11 - 20 Min.0%0%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.0%9%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.0%9%
61 - 70 Min.0%0%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.0%9%
Gole Stracone do 15 min.Corsarios de CampecheDeportivo Búhos
0 - 10 Min.0%0%
16 - 30 Min.0%0%
31 - 45 Min.0%9%
46 - 60 Min.0%9%
61 - 75 Min.0%0%
76 - 90 Min.0%9%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Strzały na Mecz10.508.009.00
Współczynnik konwersji strzałów5%8%7%
Strzały Celne / Mecz2.503.003.00
Strzały Chybione / Mecz8.005.007.00
Strzały na Zdobytą bramkę21.0012.0017
Strzały drużyny Powyżej 10.550%33%42%
Strzały drużyny Powyżej 11.550%0%25%
Strzały drużyny Powyżej 12.550%0%25%
Strzały drużyny Powyżej 13.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 14.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 15.50%0%0%
Celne strzały drużyny 3.5+0%33%17%
Celne strzały drużyny 4.5+0%33%17%
Celne strzały drużyny 5.5+0%33%17%
Celne strzały drużyny 6.5+0%0%0%
Strzały w meczuCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 24.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 25.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 26.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.550%33%42%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.550%33%42%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.50%0%0%
Spalone - StatystykiCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Spalone / mecz0.000.000.00
Powyżej 2.5 Spalonych0%0%0%
Powyżej 3.5 Spalonych0%0%0%
Różne StatystykiCorsarios de CampecheDeportivo BúhosŚrednia
Faule popełnione / mecz0.000.000.00
Faule przyjęte / mecz000.00
Średnia posiadania piłki54%49%52%
Remis % FT30%40%35%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Boston Cancun FC

0

0%

0

0

0

0

0

2

 Tigrillos de Chetumal

0

0%

0

0

0

0

0

3

 Corsarios de Campeche FC

0

0%

0

0

0

0

0

4

 Deportiva Venados FC II

0

0%

0

0

0

0

0

5

 Deportivo CTM Buhos

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Ejidatarios Bonfil FC

0

0%

0

0

0

0

0

7

 PD Inter Playa del Carmen AC II

0

0%

0

0

0

0

0

8

 ISG Sport FC

0

0%

0

0

0

0

0

9

 FC Los Angeles

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Mons Calpe SC Yucatan

0

0%

0

0

0

0

0

11

 CD Pioneros Junior CD Pioneros de Cancun II

0

0%

0

0

0

0

0

12

 Progreso FC

0

0%

0

0

0

0

0

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Boston Cancun FC

0

0%

0

0

0

0

0

2

 Tigrillos de Chetumal

0

0%

0

0

0

0

0

3

 Corsarios de Campeche FC

0

0%

0

0

0

0

0

4

 Deportiva Venados FC II

0

0%

0

0

0

0

0

5

 Deportivo CTM Buhos

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Ejidatarios Bonfil FC

0

0%

0

0

0

0

0

7

 PD Inter Playa del Carmen AC II

0

0%

0

0

0

0

0

8

 ISG Sport FC

0

0%

0

0

0

0

0

9

 FC Los Angeles

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Mons Calpe SC Yucatan

0

0%

0

0

0

0

0

11

 CD Pioneros Junior CD Pioneros de Cancun II

0

0%

0

0

0

0

0

12

 Progreso FC

0

0%

0

0

0

0

0

* Liga TDP Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!