Loading

FC Santiago II logo
1.90
WWWLW
FC Santiago II
1.10
LLWDL
Correcaminos de la UAT III
Correcaminos de la UAT III logo
Pokazywane jest ostatnie 10 statystyk, ponieważ jest to mecz z początku sezonu. Pokaż statystyki sezonu

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - FC Santiago II - Correcaminos de la UAT III

6
Mecze

50%
33%
17%

3 Zwycięstwa

2 Remisy(33%)

1 Zwycięstwa

Historia meczów FC Santiago II vs Correcaminos de la UAT III pokazuje, że spośród 6 spotkań, które rozegrali, FC Santiago II wygrał 3 razy, a Correcaminos de la UAT III 1 razy. 2 spotkań pomiędzy FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III zakończyło się remisem.

100%Powyżej 1.5
6 / 6 Mecze
50%Powyżej 2.5
3 / 6 Mecze
33%Powyżej 3.5
2 / 6 Mecze
67%BTTS
4 / 6 Mecze
17%Czyste konto
FC Santiago II
17%Czyste konto
Correcaminos de la UAT III

Wszystkie prognozy- FC Santiago II - Correcaminos de la UAT III

55%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 80%
70%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 80%
45%BTTS
Średnia Ligi : 60%
3Gole/mecz
Średnia Ligi : 3.6
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla FC Santiago II vs Correcaminos de la UAT III w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
FC Santiago II Logo
1.90
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

FC Santiago II
Club Gorilas de Juanacatlan II
Club Gorilas de Juanacatlan II
FC Santiago II
FC Santiago II
Club Leon GEN
Club Leon GEN
FC Santiago II
Halcones de Saltillo FC
FC Santiago II
  • Poprzednie

  • Następne

FC Santiago II logoWyniki FC Santiago II+73% better w stosunku do Punkty na mecz

1.10
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
Correcaminos de la UAT III Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Estudiantes Tecos II
Correcaminos UAT III
Correcaminos UAT III
Estudiantes Tecos II
Leones de Nuevo Leon FC
Correcaminos de la UAT III
Correcaminos de la UAT III
Halcones de Saltillo FC
Correcaminos UAT III
Saltillo Soccer
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Obie Drużyny są jednakowe w stosunku do Gole Zdobyte

FC Santiago II
1.5 Gole/mecz

FC Santiago II (Dom)

Correcaminos UAT III
1.5 Gole/mecz

Correcaminos de la UAT III (Wyjazd)

Wynik na meczFC Santiago IICorrecaminos UAT III
Powyżej 0.580%60%
Powyżej 1.550%50%
Powyżej 2.520%20%
Powyżej 3.50%20%
Brak zdobytych bramek20%40%
Zdobyte w 1P/2PFC Santiago IICorrecaminos UAT III
Zdobyto w 1 Połowie67%100%
Zdobyto w 2 Połowie33%100%
Punkty w obu połowach33%100%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.671.5
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.331.50

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki FC Santiago II+60% better w stosunku do Gole Stracone

FC Santiago II
1 Stracone bramki / mecz

FC Santiago II (Dom)

Correcaminos UAT III
1.6 Stracone bramki / mecz

Correcaminos de la UAT III (Wyjazd)

Stracone / meczFC Santiago IICorrecaminos UAT III
Powyżej 0.560%90%
Powyżej 1.530%50%
Powyżej 2.510%10%
Powyżej 3.50%10%
Czyste konto40%10%
Stracone w 1P/2PFC Santiago IICorrecaminos UAT III
Czyste konta 1 Poł.100%100%
Czyste konta 2 Poł.67%50%
Stracone Średnio 1 Poł.00
Stracone Średnio 2 Poł.0.330.50

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III.

Gole ŁącznieFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Powyżej 0.5100%100%100%
Powyżej 1.570%70%70%
Powyżej 2.550%60%55%
Powyżej 3.510%50%30%
Powyżej 4.510%20%15%
BTTS40%50%45%
BTTS i Wygrana20%20%20%
BTTS i Remis10%20%15%
BTTS & Powyżej 2.540%50%45%
BTTS Nie & Powyżej 2.510%10%10%
Gole w 1 PołowieFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)FC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Poniżej 0.50%0%0%
Poniżej 1.530%30%30%
Poniżej 2.550%40%45%
Poniżej 3.590%50%70%
Poniżej 4.590%80%85%
1 Poł./2 Poł.FC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.533%0%17%
1 Poł. Poniżej 1.5100%50%75%
1 Poł. Poniżej 2.5100%100%100%
2 Poł. Poniżej 0.533%0%17%
2 Poł. Poniżej 1.5100%0%50%
2 Poł. Poniżej 2.5100%100%100%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III. Średnia ligowa to średnia Liga TDP w 5 meczach w sezonie 2026/2027.

Liga TDP Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III.

Rożne DrużynyFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy FC Santiago II zdobędzie punkty?

FC Santiago II
Zdobyto punkt w
0%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy FC Santiago II zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
Correcaminos de la UAT III
Czyste konto w
10%
meczach (Ogólnie)

Czy Correcaminos de la UAT III zdobędzie punkty?

FC Santiago II
Czyste konto w
40%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy Correcaminos de la UAT III zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
Correcaminos de la UAT III
Zdobyto punkt w
0%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III

Kartki
/mecz
FC Santiago II
Kartki
/mecz
Correcaminos de la UAT III
Kartki na meczFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III. Średnia ligowa to średnia Liga TDP. Było 0 kartek w 5 meczach w sezonie 2026/2027.

Liga TDP Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
FC Santiago II Logo
2.33
Do przerwy

Correcaminos de la UAT III logoWyniki Correcaminos de la UAT III+29% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

3.00
Do przerwy
Correcaminos de la UAT III Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.FC Santiago IICorrecaminos UAT III
Wygrane 1 Poł.67%100%
Wygrane 2 Poł.33%50%
Remisy 1 Poł.33%0%
Remisy 2 Poł.33%50%
Przegrane 1 Poł.0%0%
Przegrane 2 Poł.33%0%

Statystyki kartek FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)FC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.FC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

FC Santiago IIFC Santiago II
 
FC Santiago II

40%

Zdobyli punkt pierwsi w 4 / 10 meczów

Correcaminos de la UAT IIICorrecaminos de la UAT III
 
Correcaminos de la UAT III

20%

Zdobyli punkt pierwsi w 2 / 10 meczów

Gole według minuty
Gole FC Santiago II i Correcaminos de la UAT III do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.FC Santiago IICorrecaminos UAT III
0 - 10 Min.0%3%
11 - 20 Min.4%0%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.4%6%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.8%6%
61 - 70 Min.0%0%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.0%6%
Do 15 min.FC Santiago IICorrecaminos UAT III
0 - 10 Min.4%3%
16 - 30 Min.0%0%
31 - 45 Min.4%6%
46 - 60 Min.8%6%
61 - 75 Min.0%0%
76 - 90 Min.0%6%
Gole strzelone do 10 min.FC Santiago IICorrecaminos UAT III
0 - 10 Min.0%7%
11 - 20 Min.7%0%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.7%13%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.7%7%
61 - 70 Min.0%0%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.0%13%
Gole Zdobyte do 15 min.FC Santiago IICorrecaminos UAT III
0 - 10 Min.7%7%
16 - 30 Min.0%0%
31 - 45 Min.7%13%
46 - 60 Min.7%7%
61 - 75 Min.0%0%
76 - 90 Min.0%13%
Gole stracone do 10 min.FC Santiago IICorrecaminos UAT III
0 - 10 Min.0%0%
11 - 20 Min.0%0%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.0%0%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.10%6%
61 - 70 Min.0%0%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.0%0%
Gole Stracone do 15 min.FC Santiago IICorrecaminos UAT III
0 - 10 Min.0%0%
16 - 30 Min.0%0%
31 - 45 Min.0%0%
46 - 60 Min.10%6%
61 - 75 Min.0%0%
76 - 90 Min.0%0%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Strzały na Mecz17.3313.5015.00
Współczynnik konwersji strzałów6%22%14%
Strzały Celne / Mecz6.009.008.00
Strzały Chybione / Mecz11.334.508.00
Strzały na Zdobytą bramkę17.334.5011
Strzały drużyny Powyżej 10.567%50%59%
Strzały drużyny Powyżej 11.567%50%59%
Strzały drużyny Powyżej 12.567%50%59%
Strzały drużyny Powyżej 13.567%50%59%
Strzały drużyny Powyżej 14.567%50%59%
Strzały drużyny Powyżej 15.567%50%59%
Celne strzały drużyny 3.5+67%100%84%
Celne strzały drużyny 4.5+67%100%84%
Celne strzały drużyny 5.5+67%50%59%
Celne strzały drużyny 6.5+67%50%59%
Strzały w meczuFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.533%50%42%
Strzały w meczu Powyżej 24.533%50%42%
Strzały w meczu Powyżej 25.533%50%42%
Strzały w meczu Powyżej 26.533%50%42%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.533%100%67%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.533%100%67%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.533%100%67%
Spalone - StatystykiFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Spalone / mecz0.000.000.00
Powyżej 2.5 Spalonych0%0%0%
Powyżej 3.5 Spalonych0%0%0%
Różne StatystykiFC Santiago IICorrecaminos UAT IIIŚrednia
Faule popełnione / mecz0.000.000.00
Faule przyjęte / mecz000.00
Średnia posiadania piłki54%56%55%
Remis % FT10%20%15%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 CF Cadereyta

0

0%

0

0

0

0

0

2

 Club Calor Leon

0

0%

0

0

0

0

0

3

 CF Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

4

 Correcaminos de la UAT III

0

0%

0

0

0

0

0

5

 FC Santiago II

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Club Fut Car Cachorros de Leon

0

0%

0

0

0

0

0

7

 CF Gallos Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Guerreros Reynosa FC

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Halcones de Saltillo FC

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Irritilas FC

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Leones de Nuevo Leon FC

0

0%

0

0

0

0

0

12

 CD Queretaro 3D

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Real Apodaca FC II

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Real San Cosme FC

0

0%

0

0

0

0

0

15

 San Pedro 7 10 FC

0

0%

0

0

0

0

0

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 CF Cadereyta

0

0%

0

0

0

0

0

2

 Club Calor Leon

0

0%

0

0

0

0

0

3

 CF Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

4

 Correcaminos de la UAT III

0

0%

0

0

0

0

0

5

 FC Santiago II

0

0%

0

0

0

0

0

6

 Club Fut Car Cachorros de Leon

0

0%

0

0

0

0

0

7

 CF Gallos Nuevo Leon

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Guerreros Reynosa FC

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Halcones de Saltillo FC

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Irritilas FC

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Leones de Nuevo Leon FC

0

0%

0

0

0

0

0

12

 CD Queretaro 3D

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Real Apodaca FC II

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Real San Cosme FC

0

0%

0

0

0

0

0

15

 San Pedro 7 10 FC

0

0%

0

0

0

0

0

* Liga TDP Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!