Tabela 2 Połowy - Japonia J2 League

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabela 1 Połowy -
- Tabela 2 Połowy -
- Prowadzenie lub Przegrywanie w 1 Poł. -
- Wartość rynkowa -
- Zbiory danych i pliki do pobrania w Excelu -
- Kurs -
- Oczekiwane Punkty
Tabela 2 Połowy - J2 League
* Wszystkie statystyki w tej tabeli pochodzą z wyników pierwszej połowy.
Dom / Tabela 2 Połowy (J2 League)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W - D - L (1 Poł.) Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 5 (2H) | PNM (2H) | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | 0.5+ Powyżej 0.5 (0.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole) | 1.5+ Powyżej 1.5 (1.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole) | 2.5+ Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | Śr. Średnio Gole na Mecz. Średnia liczba goli na mecz. Obliczana w bieżącym sezonie. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Oita Trinita![]() Oita TrinitaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 8 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 6-1-1 | 9 | 2 | +7 | 19 |
| 2.38 | 75% | 13% | 25% | 88% | 25% | 25% | 1.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Albirex Niigata![]() Albirex NiigataJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 1 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 4-3-1 | 7 | 4 | +3 | 15 |
| 1.88 | 63% | 38% | 13% | 88% | 38% | 13% | 1.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Montedio Yamagata![]() Montedio YamagataJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 13 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 9 | 4-3-2 | 5 | 4 | +1 | 15 |
| 1.67 | 78% | 0% | 56% | 67% | 33% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Kataller Toyama![]() Kataller ToyamaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 2 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 4-1-3 | 7 | 3 | +4 | 13 |
| 1.63 | 63% | 0% | 50% | 88% | 25% | 13% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Sagan Tosu![]() Sagan TosuJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 12 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 4-1-2 | 7 | 7 | 0 | 13 |
| 1.86 | 56% | 28% | 14% | 100% | 56% | 28% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Omiya Ardija![]() Omiya ArdijaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 5 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 3-3-2 | 8 | 7 | +1 | 12 |
| 1.50 | 38% | 38% | 50% | 75% | 63% | 38% | 1.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Iwaki SC![]() Iwaki SCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 11 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 4-0-3 | 8 | 5 | +3 | 12 |
| 1.71 | 43% | 28% | 28% | 100% | 56% | 28% | 1.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Yokohama FC![]() Yokohama FCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 3 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 6 | 3-3-0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 2.00 | 17% | 83% | 0% | 100% | 100% | 50% | 2.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Tochigi City FC![]() Tochigi City FCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 18 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 3-3-1 | 8 | 5 | +3 | 12 |
| 1.71 | 56% | 28% | 28% | 86% | 56% | 28% | 1.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | AFC Blaublitz Akita![]() AFC Blaublitz AkitaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 14 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 3-3-2 | 4 | 4 | 0 | 12 |
| 1.50 | 63% | 13% | 50% | 75% | 25% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Shonan Bellmare![]() Shonan BellmareJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 10 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 3-2-2 | 6 | 4 | +2 | 11 |
| 1.57 | 43% | 28% | 28% | 100% | 43% | 0% | 1.43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Vegalta Sendai![]() Vegalta SendaiJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 4 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-5-0 | 6 | 2 | +4 | 11 |
| 1.57 | 71% | 28% | 43% | 56% | 43% | 14% | 1.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Tegevajaro Miyazaki FC![]() Tegevajaro Miyazaki FCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 6 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 9 | 3-2-4 | 6 | 7 | -1 | 11 |
| 1.22 | 44% | 33% | 44% | 78% | 33% | 33% | 1.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Jubilo Iwata![]() Jubilo IwataJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 9 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-4-1 | 4 | 2 | +2 | 10 |
| 1.43 | 71% | 14% | 56% | 56% | 28% | 0% | 0.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Fujieda MYFC![]() Fujieda MYFCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 16 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 2-4-2 | 5 | 4 | +1 | 10 |
| 1.25 | 63% | 25% | 50% | 63% | 38% | 13% | 1.13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Consadole Sapporo![]() Consadole SapporoJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 7 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-3-2 | 6 | 6 | 0 | 9 |
| 1.29 | 43% | 56% | 14% | 86% | 56% | 28% | 1.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Tokushima Vortis![]() Tokushima VortisJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 15 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-3-2 | 4 | 3 | +1 | 9 |
| 1.29 | 56% | 14% | 56% | 71% | 28% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | FC Imabari![]() FC ImabariJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 19 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-2-3 | 5 | 9 | -4 | 8 |
| 1.14 | 28% | 28% | 43% | 100% | 56% | 28% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Vanraure Hachinohe![]() Vanraure HachinoheJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 17 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-1-4 | 2 | 6 | -4 | 7 |
| 1.00 | 43% | 0% | 71% | 86% | 28% | 0% | 1.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Ventforet Kofu![]() Ventforet KofuJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 20 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 1-2-5 | 3 | 7 | -4 | 5 |
| 0.63 | 38% | 13% | 75% | 75% | 38% | 13% | 1.25 |
Wyjazd / Tabela 2 Połowy (J2 League)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W - D - L (1 Poł.) Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 5 (2H) | PNM (2H) | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | 0.5+ Powyżej 0.5 (0.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole) | 1.5+ Powyżej 1.5 (1.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole) | 2.5+ Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | Śr. Średnio Gole na Mecz. Średnia liczba goli na mecz. Obliczana w bieżącym sezonie. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Kataller Toyama![]() Kataller ToyamaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 2 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 5-1-1 | 11 | 3 | +8 | 16 |
| 2.29 | 56% | 28% | 28% | 86% | 71% | 43% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Consadole Sapporo![]() Consadole SapporoJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 7 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 4-2-2 | 7 | 4 | +3 | 14 |
| 1.75 | 63% | 13% | 50% | 75% | 50% | 13% | 1.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Omiya Ardija![]() Omiya ArdijaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 5 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 3-4-0 | 7 | 4 | +3 | 13 |
| 1.86 | 43% | 56% | 14% | 86% | 56% | 14% | 1.57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Shonan Bellmare![]() Shonan BellmareJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 10 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 3-4-1 | 4 | 3 | +1 | 13 |
| 1.63 | 75% | 13% | 50% | 63% | 25% | 0% | 0.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Iwaki SC![]() Iwaki SCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 11 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 3-3-2 | 8 | 6 | +2 | 12 |
| 1.50 | 38% | 38% | 38% | 88% | 63% | 13% | 1.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Yokohama FC![]() Yokohama FCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 3 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 9 | 3-2-4 | 5 | 8 | -3 | 11 |
| 1.22 | 44% | 11% | 56% | 89% | 56% | 0% | 1.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Vegalta Sendai![]() Vegalta SendaiJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 4 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 3-2-3 | 4 | 4 | 0 | 11 |
| 1.38 | 50% | 13% | 50% | 88% | 13% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Jubilo Iwata![]() Jubilo IwataJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 9 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 3-2-3 | 6 | 6 | 0 | 11 |
| 1.38 | 38% | 38% | 38% | 88% | 38% | 25% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Albirex Niigata![]() Albirex NiigataJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 1 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-3-2 | 5 | 10 | -5 | 9 |
| 1.29 | 28% | 43% | 43% | 86% | 71% | 43% | 2.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Tegevajaro Miyazaki FC![]() Tegevajaro Miyazaki FCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 6 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 6 | 2-3-1 | 4 | 3 | +1 | 9 |
| 1.50 | 67% | 17% | 50% | 67% | 50% | 0% | 1.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Tochigi City FC![]() Tochigi City FCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 18 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 2-2-4 | 5 | 7 | -2 | 8 |
| 1.00 | 38% | 13% | 75% | 75% | 50% | 25% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Montedio Yamagata![]() Montedio YamagataJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 13 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 6 | 2-1-3 | 6 | 4 | +2 | 7 |
| 1.17 | 50% | 17% | 50% | 83% | 50% | 33% | 1.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Sagan Tosu![]() Sagan TosuJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 12 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 1-4-3 | 3 | 6 | -3 | 7 |
| 0.88 | 38% | 25% | 63% | 75% | 38% | 0% | 1.13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Fujieda MYFC![]() Fujieda MYFCJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 16 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 2-1-4 | 5 | 7 | -2 | 7 |
| 1.00 | 14% | 28% | 56% | 100% | 28% | 28% | 1.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Tokushima Vortis![]() Tokushima VortisJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 15 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 1-4-3 | 1 | 3 | -2 | 7 |
| 0.88 | 63% | 0% | 88% | 50% | 0% | 0% | 0.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Vanraure Hachinohe![]() Vanraure HachinoheJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 17 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 1-3-4 | 5 | 10 | -5 | 6 |
| 0.75 | 25% | 38% | 50% | 88% | 50% | 38% | 1.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Oita Trinita![]() Oita TrinitaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 8 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 0-5-2 | 2 | 4 | -2 | 5 |
| 0.71 | 43% | 28% | 71% | 56% | 28% | 0% | 0.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | AFC Blaublitz Akita![]() AFC Blaublitz AkitaJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 14 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 1-0-6 | 3 | 8 | -5 | 3 |
| 0.43 | 14% | 28% | 56% | 100% | 28% | 28% | 1.57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | FC Imabari![]() FC ImabariJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 19 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 8 | 0-3-5 | 3 | 12 | -9 | 3 |
| 0.38 | 13% | 38% | 63% | 88% | 63% | 38% | 1.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Ventforet Kofu![]() Ventforet KofuJ2 League (Dyw. 2) Pozycje ligowe 20 / 20 Japonia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 7 | 1-0-6 | 2 | 9 | -7 | 3 |
| 0.43 | 14% | 14% | 71% | 100% | 28% | 14% | 1.57 |
Tabela 2 Połowy - Japonia
- Dywizja 2
- Dywizja 1
- Dywizja 3
- Dywizja 1
- Puchar
- Dywizja 4
- Dywizja 2
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 1
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5



















