Pausetabell - Slovakia U19 League

Turnering
Mål
- Statistikker i denne kategorien :
- 1. omgang-tabell -
- 2. omgang-tabell -
- Leder eller ligger under til pause -
- Markedsverdi -
- Datasett og Excel-nedlastinger -
- Odds -
- Forventede Poeng
Pausetabell - U19 League
* All statistikk på denne tabellen er hentet fra pauseresultater.
Hjemme / Pausetabell (U19 League)
| # | Lag | KS Kamper spilt | V - U - T (HT) Leder - uavgjort - ligger under til pause | MF Mål for (MF). Antallet mål dette laget har scoret. | MM Mål imot (MM). Antallet mål dette laget har sluppet inn. | MF Målforskjell (MF). Scorede mål - innslupne mål | Poeng | Siste 5 (HT) | PPK (HT) | HN Holdt nullen (HN). Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper. * Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen | BTTS Begge lag scorer (BTTS). Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga. * Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen. | Scoret ikke Scoret ikke (Scoret ikke). Kamper der laget ikke har scoret. | 0.5+ Over 0.5 (0.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 0.5 (dvs.: 1, 2 eller 3 mål) | 1.5+ Over 1.5 (1.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 1.5 (dvs.: 2, 3 eller 4 mål) | 2.5+ Over 2.5 (2.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 2.5 (dvs.: 3, 4 eller 5 mål) | Gj. Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt). Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp. Beregnet over denne sesongen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | MSK Zilina Under 19![]() MSK Zilina Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 9-1-1 | 16 | 3 | +13 | 28 |
| 2.55 | 73% | 18% | 18% | 91% | 27% | 27% | 1.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | SK Slovan Bratislava Under 19![]() SK Slovan Bratislava Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 6-4-1 | 11 | 5 | +6 | 22 |
| 2.00 | 64% | 36% | 27% | 73% | 36% | 27% | 1.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | DAC 1904 Dunajska Streda Under 19![]() DAC 1904 Dunajska Streda Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 7-1-4 | 11 | 8 | +3 | 22 |
| 1.83 | 67% | 0% | 42% | 92% | 58% | 8% | 1.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | MSK Fomat Martin Under 19![]() MSK Fomat Martin Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 5-4-2 | 10 | 8 | +2 | 19 |
| 1.73 | 55% | 27% | 36% | 82% | 55% | 18% | 1.64 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | 1 FC TATRAN Presov Under 19![]() 1 FC TATRAN Presov Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 5-3-3 | 13 | 8 | +5 | 18 |
| 1.64 | 36% | 45% | 27% | 91% | 55% | 36% | 1.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | MFK Ruzomberok Under 19![]() MFK Ruzomberok Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 5-3-2 | 11 | 6 | +5 | 18 |
| 1.64 | 55% | 18% | 36% | 73% | 36% | 18% | 1.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | FC Petrzalka U19![]() FC Petrzalka U19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 4-5-3 | 12 | 8 | +4 | 17 |
| 1.42 | 50% | 33% | 42% | 75% | 58% | 25% | 1.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | FC Spartak Trnava Under 19![]() FC Spartak Trnava Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 4-5-1 | 4 | 2 | +2 | 17 |
| 1.55 | 82% | 0% | 55% | 45% | 9% | 0% | 0.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | MFK Dukla Banska Bystrica Under 19![]() MFK Dukla Banska Bystrica Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 4-4-4 | 9 | 8 | +1 | 16 |
| 1.33 | 58% | 17% | 50% | 75% | 42% | 17% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | FC Kosice U19![]() FC Kosice U19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 4-2-5 | 9 | 8 | +1 | 14 |
| 1.27 | 45% | 18% | 45% | 91% | 36% | 18% | 1.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | MFK Zemplin Michalovce Under 19![]() MFK Zemplin Michalovce Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 2-7-3 | 10 | 10 | 0 | 13 |
| 1.08 | 33% | 50% | 42% | 75% | 58% | 25% | 1.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | AS Trencin Under 19![]() AS Trencin Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 3-3-5 | 9 | 14 | -5 | 12 |
| 1.09 | 27% | 45% | 36% | 91% | 55% | 36% | 2.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | ZP Sport Podbrezova Under 19![]() ZP Sport Podbrezova Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 2-4-6 | 7 | 14 | -7 | 10 |
| 0.83 | 42% | 33% | 58% | 67% | 58% | 42% | 1.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FK Pohronie Ziar nad Hronom Dolna Zdana Under 19![]() FK Pohronie Ziar nad Hronom Dolna Zdana Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 1-2-8 | 4 | 18 | -14 | 5 |
| 0.45 | 9% | 27% | 64% | 100% | 73% | 27% | 2 |
Borte / Pausetabell (U19 League)
| # | Lag | KS Kamper spilt | V - U - T (HT) Leder - uavgjort - ligger under til pause | MF Mål for (MF). Antallet mål dette laget har scoret. | MM Mål imot (MM). Antallet mål dette laget har sluppet inn. | MF Målforskjell (MF). Scorede mål - innslupne mål | Poeng | Siste 5 (HT) | PPK (HT) | HN Holdt nullen (HN). Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper. * Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen | BTTS Begge lag scorer (BTTS). Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga. * Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen. | Scoret ikke Scoret ikke (Scoret ikke). Kamper der laget ikke har scoret. | 0.5+ Over 0.5 (0.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 0.5 (dvs.: 1, 2 eller 3 mål) | 1.5+ Over 1.5 (1.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 1.5 (dvs.: 2, 3 eller 4 mål) | 2.5+ Over 2.5 (2.5+). Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 2.5 (dvs.: 3, 4 eller 5 mål) | Gj. Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt). Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp. Beregnet over denne sesongen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | MSK Zilina Under 19![]() MSK Zilina Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 5-5-2 | 10 | 3 | +7 | 20 |
| 1.67 | 75% | 8% | 50% | 67% | 42% | 0% | 1.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | MFK Zemplin Michalovce Under 19![]() MFK Zemplin Michalovce Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 6-1-4 | 12 | 9 | +3 | 19 |
| 1.73 | 55% | 18% | 36% | 91% | 64% | 27% | 1.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | FC Petrzalka U19![]() FC Petrzalka U19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 5-3-3 | 14 | 13 | +1 | 18 |
| 1.64 | 27% | 64% | 18% | 91% | 91% | 55% | 2.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | MSK Fomat Martin Under 19![]() MSK Fomat Martin Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 4-5-1 | 7 | 4 | +3 | 17 |
| 1.55 | 55% | 27% | 45% | 55% | 27% | 18% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FC Spartak Trnava Under 19![]() FC Spartak Trnava Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 5-2-5 | 13 | 7 | +6 | 17 |
| 1.42 | 50% | 8% | 58% | 83% | 42% | 25% | 1.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | SK Slovan Bratislava Under 19![]() SK Slovan Bratislava Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 4-4-3 | 9 | 5 | +4 | 16 |
| 1.45 | 55% | 18% | 45% | 82% | 36% | 9% | 1.27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | 1 FC TATRAN Presov Under 19![]() 1 FC TATRAN Presov Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 4-4-4 | 6 | 6 | 0 | 16 |
| 1.33 | 50% | 17% | 58% | 75% | 17% | 8% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | DAC 1904 Dunajska Streda Under 19![]() DAC 1904 Dunajska Streda Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 2-7-2 | 5 | 5 | 0 | 13 |
| 1.18 | 55% | 27% | 55% | 64% | 27% | 0% | 0.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | ZP Sport Podbrezova Under 19![]() ZP Sport Podbrezova Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 2-5-4 | 9 | 10 | -1 | 11 |
| 1.00 | 27% | 45% | 36% | 91% | 55% | 18% | 1.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | MFK Ruzomberok Under 19![]() MFK Ruzomberok Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 2-4-5 | 5 | 10 | -5 | 10 |
| 0.91 | 45% | 27% | 55% | 73% | 36% | 18% | 1.36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | AS Trencin Under 19![]() AS Trencin Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 3-1-8 | 8 | 16 | -8 | 10 |
| 0.83 | 17% | 42% | 50% | 92% | 50% | 42% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | MFK Dukla Banska Bystrica Under 19![]() MFK Dukla Banska Bystrica Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 2-3-6 | 9 | 14 | -5 | 9 |
| 0.82 | 36% | 18% | 64% | 82% | 55% | 36% | 2.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | FK Pohronie Ziar nad Hronom Dolna Zdana Under 19![]() FK Pohronie Ziar nad Hronom Dolna Zdana Under 19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 11 | 2-3-6 | 9 | 19 | -10 | 9 |
| 0.82 | 18% | 36% | 55% | 91% | 73% | 45% | 2.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FC Kosice U19![]() FC Kosice U19U19 League (-1. div) Ligaplassering 0 / 14 Slovakia
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 12 | 2-1-8 | 4 | 15 | -11 | 7 |
| 0.58 | 17% | 17% | 67% | 83% | 50% | 25% | 1.58 |
Pausetabell - Slovakia
- Divisjon 1
- Divisjon 2
- Divisjon 3
- Cup
- Divisjon 1
- Divisjon 3
- Divisjon 3
- Divisjon 4
- Divisjon 4
- Divisjon 4
- Divisjon 4
- Cup













