
Jacob Rufe Statistikk
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Ovenfor er karrierestatistikken for for Jacob Rufe. Jacob Rufe har spilt totalt 135 kamper, scoret 3 mål, og registrert 3 assists. Jacob Rufe har spilt flest kamper i USL Championship med 135 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i USL Championship
USL Championship statistikk for Jacob Rufe
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 27 | N/A | 77 |
| minutter | 1774 | 66 minutter per kamp | 67 |
| Kamper startet | 17 | N/A | 59 |
| Kamper byttet inn | 9 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 5 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 28 | 1.42 | 29 |
| Minutter per innslupne mål | 63 Min | N/A | 29 |
| Holdt nullen | 4 | 15% | 17 |
| Taklinger | 10 | 0.92 | 40 |
| Avskjæringer | 10 | 0.92 | 69 |
| Bakkedueller | 72 | 6.63 | 24 |
| Bakkedueller vunnet | 40 | 3.68 | 35 |
| Luftdueller vunnet | 13 | 1.20 | 55 |
| Driblet forbi | 4 | 0.37 | 51 |
| Klareringer | 48 | 4.42 | 85 |
| Blokkerte skudd | 7 | 0.64 | 88 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Jacob Rufe sluppet inn 28 mål og hold nullen 4 ganger på 27 kamper i USL Championship 2025-sesongen. Det betyr at når Jacob Rufe er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 63 minutt. Videre har de foretatt 0.92 taklinger og 0.92 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jacob Rufe foretar også rundt 4.42 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 5 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 5 | 0.25 | 60 |
| Minutter per kort | 355 min'/kort | N/A | 50 |
| Kort over 0.5 | 5 | 19% | 68 |
| Forseelser begått | 11 | 1.01 | 36 |
| Fortseelser imot | 12 | 1.10 | 52 |
Jacob Rufe har fått 5 gule kort og 0 røde kort på 27 kamper så langt i USL Championship 2025-sesongen. De foretar 1.01 forseelser per 90 minutter.
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 2 | 0.1 | 58 |
| Målinvolvering | 2 | 0.1 | 40 |
| Mål hjemme | 1 | 0.1 | 60 |
| Mål borte | 1 | 0.11 | 68 |
| Forventede mål (xG) | 1.40 | 0.13 | 54 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.40 | 0.13 | 55 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 887 Minutter per mål | N/A | N/A |
Jacob Rufe har scoret 2 mål på 27 kamper så langt i USL Championship 2025-sesongen. 1 av 2 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Jacob Rufes scorede mål per 90 minutter 0.1. Videre er Jacob Rufe sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.1 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.13. Det betyr at Jacob Rufes npxG-produktivitet er 1.40, noe som setter dem i topp 55 prosentilen til spillerne i USL Championship.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 2 | 0.18 | 13 |
| Skudd på mål | 2/ 2 | 0.18 | 43 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 2 | 0.00 | 12 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 77 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 100.00% | N/A | 99 |
| Skuddnøyaktighet | 100.00% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 1.00 | N/A | N/A |
Jacob Rufe har tatt 2 skudd på 27 kamper så langt i USL Championship 2025-sesongen. Av de 2 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 0 skudd var utenfor mål. Det betyr at Jacob Rufe sin skuddnøyaktighet er 100.00%. De scorer et mål for hvert 1.00 skudd de tar, og tar 0.18 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 43 |
| Forventede assists (xA) | 1.24 | 0.11 | 42 |
| Pasninger | 583 | 53.65 | 92 |
| Vellykkede pasninger | 495/ 583 | 45.55 | 91 |
| Andel fullførte pasninger | 84.91% | N/A | 77 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 0.09 | 11 |
| Innlegg | 1 | 0.09 | 19 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 1 | 0.00 | 29 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 29 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Jacob Rufe har ikke assistert noen mål i løpet av denne USL Championship-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 6 | 0.55 | 35 |
| Vellykkede driblinger | 5 | 0.46 | 55 |
| Andel vellykkede driblinger | 83.33% | N/A | 94 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 45 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Jacob Rufe har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
US Open Cup statistikk for Jacob Rufe
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter |
|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A |
| minutter | 44 | 44 minutter per kamp |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % |
|---|---|---|
| Innslupne mål | 1 | 2.05 |
| Minutter per innslupne mål | 44 Min | N/A |
| Holdt nullen | 0 | 0% |
Som forsvarsspiller har Jacob Rufe sluppet inn 28 mål og hold nullen 4 ganger på 1 kamper i USL Championship 2025-sesongen. Det betyr at når Jacob Rufe er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 44 minutt.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter |
|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter |
|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 |
| Målinvolvering | 0 | 0 |
| Mål hjemme | 0 | 0 |
| Mål borte | 0 | 0 |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter |
|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter |
|---|---|---|
| Driblinger | Ikke registrert | N/A |
| Vellykkede driblinger | N/A | N/A |
| Andel vellykkede driblinger | N/A | N/A |
| Offsider | N/A | N/A |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
USL Cup statistikk for Jacob Rufe
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 4 | N/A | 66 |
| minutter | 347 | 87 minutter per kamp | 49 |
| Kamper startet | 4 | N/A | 81 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 3 | 0.78 | 65 |
| Minutter per innslupne mål | 116 Min | N/A | 68 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 28 |
| Taklinger | 10 | 2.31 | 91 |
| Avskjæringer | 3 | 0.69 | 61 |
| Bakkedueller | 37 | 8.54 | 64 |
| Bakkedueller vunnet | 21 | 4.85 | 73 |
| Luftdueller vunnet | 9 | 2.08 | 78 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 15 | 3.46 | 78 |
| Blokkerte skudd | 5 | 1.15 | 97 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Jacob Rufe sluppet inn 28 mål og hold nullen 4 ganger på 4 kamper i USL Championship 2025-sesongen. Det betyr at når Jacob Rufe er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 116 minutt. Videre har de foretatt 2.31 taklinger og 0.69 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jacob Rufe foretar også rundt 3.46 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 38 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 38 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 41 |
| Forseelser begått | 3 | 0.69 | 34 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 9 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 65 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 50 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 77 |
| Mål borte | 0 | 0 | 80 |
| Forventede mål (xG) | 0.06 | 0.01 | 27 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.06 | 0.01 | 28 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 0.23 | 23 |
| Skudd på mål | 0/ 1 | 0.00 | 44 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 1 | 0.23 | 34 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 90 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 66 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 44 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 72 |
| Forventede assists (xA) | 0.35 | 0.08 | 43 |
| Pasninger | 181 | 41.77 | 77 |
| Vellykkede pasninger | 151/ 181 | 34.85 | 75 |
| Andel fullførte pasninger | 83.43% | N/A | 67 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 0.23 | 25 |
| Innlegg | 1 | 0.23 | 36 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 1 | 0.00 | 53 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 53 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 4 | 0.92 | 61 |
| Vellykkede driblinger | 2 | 0.46 | 58 |
| Andel vellykkede driblinger | 50.00% | N/A | 63 |
| Mistet ballen | 1 | 0.23 | 65 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 69 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Jacob Rufe er en Forsvarsspiller som har deltatt i 27 kamper denne sesongen i USL Championship, og har spilt totalt 1774 minutter. Jacob Rufe slipper inn 1.42 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 15%. Det betyr at Jacob Rufe har holdt nullen i 4 av 27 kamper han har spilt denne sesongen.
Jacob Rufe har scoret 2 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 6. plass på Birmingham Legion FCs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 887. minutt
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Innsluppede mål-rangering
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.11 Assists
0.22 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.06 Assists
0.24 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.09 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.56 Mål
0 Assists
1.69 Kort
2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.16 Kort
2019-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
2
Innsluppet
0 Kort