
Jacob Greene Statistikk
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Ovenfor er karrierestatistikken for for Jacob Greene. Jacob Greene har spilt totalt 171 kamper, scoret 9 mål, og registrert 3 assists. Jacob Greene har spilt flest kamper i USL Championship med 171 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i USL Championship
USL Championship statistikk for Jacob Greene
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 28 | N/A | 81 |
| minutter | 2345 | 84 minutter per kamp | 86 |
| Kamper startet | 27 | N/A | 89 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 3 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 31 | 1.19 | 51 |
| Minutter per innslupne mål | 76 Min | N/A | 52 |
| Holdt nullen | 10 | 36% | 81 |
| Taklinger | 36 | 1.36 | 63 |
| Avskjæringer | 31 | 1.17 | 82 |
| Bakkedueller | 194 | 7.35 | 36 |
| Bakkedueller vunnet | 83 | 3.15 | 25 |
| Luftdueller vunnet | 15 | 0.57 | 30 |
| Driblet forbi | 17 | 0.64 | 25 |
| Klareringer | 51 | 1.93 | 64 |
| Blokkerte skudd | 8 | 0.30 | 66 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Jacob Greene sluppet inn 31 mål og hold nullen 10 ganger på 28 kamper i USL Championship 2026-sesongen. Det betyr at når Jacob Greene er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 76 minutt. Videre har de foretatt 1.36 taklinger og 1.17 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jacob Greene foretar også rundt 1.93 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 7 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 7 | 0.27 | 72 |
| Minutter per kort | 335 min'/kort | N/A | 43 |
| Kort over 0.5 | 7 | 25% | 90 |
| Forseelser begått | 35 | 1.33 | 60 |
| Fortseelser imot | 22 | 0.83 | 39 |
Jacob Greene har fått 7 gule kort og 0 røde kort på 28 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. De foretar 1.33 forseelser per 90 minutter.
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.04 | 47 |
| Målinvolvering | 2 | 0.08 | 38 |
| Mål hjemme | 1 | 0.07 | 58 |
| Mål borte | 0 | 0 | 59 |
| Forventede mål (xG) | 1.55 | 0.06 | 39 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.55 | 0.06 | 40 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 2345 Minutter per mål | N/A | N/A |
Jacob Greene har scoret 1 mål på 28 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Jacob Greenes scorede mål per 90 minutter 0.04. Videre er Jacob Greene sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.08 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.06. Det betyr at Jacob Greenes npxG-produktivitet er 1.55, noe som setter dem i topp 40 prosentilen til spillerne i USL Championship.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 14 | 0.53 | 35 |
| Skudd på mål | 3/ 14 | 0.11 | 33 |
| Skudd utenfor mål | 11/ 14 | 0.42 | 38 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 70 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 7.14% | N/A | 54 |
| Skuddnøyaktighet | 21.43% | N/A | 35 |
| Skudd per scorede mål | 14.00 | N/A | N/A |
Jacob Greene har tatt 14 skudd på 28 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. Av de 14 skuddene, var 3 skudd på mål og de andre 11 skudd var utenfor mål. Det betyr at Jacob Greene sin skuddnøyaktighet er 21.43%. De scorer et mål for hvert 14.00 skudd de tar, og tar 0.53 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.04 | 48 |
| Forventede assists (xA) | 3.06 | 0.12 | 51 |
| Pasninger | 1060 | 40.17 | 67 |
| Vellykkede pasninger | 910/ 1060 | 34.48 | 69 |
| Andel fullførte pasninger | 85.85% | N/A | 85 |
| Nøkkelpasninger | 23 | 0.87 | 57 |
| Innlegg | 24 | 0.91 | 51 |
| Vellykkede innlegg | 8/ 24 | 0.30 | 56 |
| Andel fullførte innlegg | 33.33% | N/A | 83 |
| Minutter per assist | 2345 Minutter per assist | N/A | N/A |
Jacob Greene har assistert 1 assister på 28 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Jacob Greene ballen ca. 40.17 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 85.85. De foretar også 0.87 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Jacob Greene sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.12 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 51 prosent av spillerne i USL Championship.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 25 | 0.95 | 55 |
| Vellykkede driblinger | 11 | 0.42 | 57 |
| Andel vellykkede driblinger | 44.00% | N/A | 52 |
| Mistet ballen | 8 | 0.30 | 65 |
| Offsider | 1 | 0.04 | 49 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Jacob Greene har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
USL Cup statistikk for Jacob Greene
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 4 | N/A | 69 |
| minutter | 307 | 77 minutter per kamp | 25 |
| Kamper startet | 3 | N/A | 38 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 2 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 6 | 1.76 | 18 |
| Minutter per innslupne mål | 51 Min | N/A | 21 |
| Holdt nullen | 1 | 25% | 52 |
| Taklinger | 8 | 2.35 | 95 |
| Avskjæringer | 1 | 0.29 | 27 |
| Bakkedueller | 26 | 7.62 | 62 |
| Bakkedueller vunnet | 16 | 4.69 | 80 |
| Luftdueller vunnet | 2 | 0.59 | 38 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 5 | 1.47 | 50 |
| Blokkerte skudd | 2 | 0.59 | 83 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Jacob Greene sluppet inn 31 mål og hold nullen 10 ganger på 4 kamper i USL Championship 2026-sesongen. Det betyr at når Jacob Greene er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 51 minutt. Videre har de foretatt 2.35 taklinger og 0.29 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jacob Greene foretar også rundt 1.47 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.29 | 78 |
| Minutter per kort | 307 min'/kort | N/A | 77 |
| Kort over 0.5 | 1 | 25% | 81 |
| Forseelser begått | 5 | 1.47 | 79 |
| Fortseelser imot | 4 | 1.17 | 66 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.29 | 86 |
| Målinvolvering | 1 | 0.29 | 73 |
| Mål hjemme | 1 | 0.52 | 90 |
| Mål borte | 0 | 0 | 83 |
| Forventede mål (xG) | 0.89 | 0.26 | 85 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.89 | 0.26 | 85 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 307 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 5 | 1.47 | 78 |
| Skudd på mål | 1/ 5 | 0.29 | 69 |
| Skudd utenfor mål | 4/ 5 | 1.17 | 78 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 95 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 20.00% | N/A | 83 |
| Skuddnøyaktighet | 20.00% | N/A | 62 |
| Skudd per scorede mål | 5.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 71 |
| Forventede assists (xA) | 0.33 | 0.10 | 54 |
| Pasninger | 181 | 53.06 | 88 |
| Vellykkede pasninger | 156/ 181 | 45.73 | 88 |
| Andel fullførte pasninger | 86.19% | N/A | 76 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 28 |
| Innlegg | 4 | 1.17 | 67 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 4 | 0.29 | 62 |
| Andel fullførte innlegg | 25.00% | N/A | 65 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 1 | 0.29 | 42 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 47 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 47 |
| Mistet ballen | 1 | 0.29 | 50 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 73 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
US Open Cup statistikk for Jacob Greene
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 2 | N/A | 2 |
| minutter | 113 | 57 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 4 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 1.59 | 24 |
| Minutter per innslupne mål | 57 Min | N/A | 34 |
| Holdt nullen | 1 | 50% | 61 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 15 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 27 |
| Bakkedueller | 4 | 3.19 | 12 |
| Bakkedueller vunnet | 1 | 0.80 | 8 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 0.80 | 51 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 12 |
| Blokkerte skudd | 1 | 0.80 | 90 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Jacob Greene sluppet inn 31 mål og hold nullen 10 ganger på 2 kamper i USL Championship 2026-sesongen. Det betyr at når Jacob Greene er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 57 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jacob Greene foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 62 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 62 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 63 |
| Forseelser begått | 3 | 2.39 | 95 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 17 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 68 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 51 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 85 |
| Mål borte | 0 | 0 | 81 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 22 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 48 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 93 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 70 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 48 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 75 |
| Forventede assists (xA) | 0.14 | 0.11 | 55 |
| Pasninger | 66 | 52.57 | 82 |
| Vellykkede pasninger | 62/ 66 | 49.38 | 86 |
| Andel fullførte pasninger | 93.94% | N/A | 96 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 0.80 | 59 |
| Innlegg | 1 | 0.80 | 55 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 1 | 0.80 | 85 |
| Andel fullførte innlegg | 100.00% | N/A | 99 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 1 | 0.80 | 54 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 46 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 46 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 76 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
International Friendlies statistikk for Jacob Greene
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 30 | 30 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 3 | 9 | 0 |
| Minutter per innslupne mål | 10 Min | N/A | 3 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 10 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 6 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 14 |
| Bakkedueller | 0 | 0.00 | 0 |
| Bakkedueller vunnet | 0 | 0.00 | 1 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 11 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 8 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 48 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Som forsvarsspiller har Jacob Greene sluppet inn 31 mål og hold nullen 10 ganger på 1 kamper i USL Championship 2026-sesongen. Det betyr at når Jacob Greene er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 10 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jacob Greene foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 56 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 56 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 60 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 9 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 11 |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 68 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 51 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 74 |
| Mål borte | 0 | 0 | 90 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | 17 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 17 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 38 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 24 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 82 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 63 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 38 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 69 |
| Forventede assists (xA) | 0.02 | 0.06 | 17 |
| Pasninger | 11 | 33.00 | 35 |
| Vellykkede pasninger | 9/ 11 | 27.00 | 36 |
| Andel fullførte pasninger | 81.82% | N/A | 37 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 17 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 27 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 51 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 15 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 28 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 28 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 66 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Jacob Greene er en Forsvarsspiller som har deltatt i 28 kamper denne sesongen i USL Championship, og har spilt totalt 2345 minutter. Jacob Greene slipper inn 1.19 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 36%. Det betyr at Jacob Greene har holdt nullen i 10 av 28 kamper han har spilt denne sesongen.
Jacob Greene har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 9. plass på Lexington SCs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 2345. minutt
Gir assist hvert 2345. minutt
Får kort hvert 335. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Innsluppede mål-rangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
2.09
Innsluppet
0.26 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.1 Mål
1.68
Innsluppet
0.38 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.19 Mål
1.88
Innsluppet
0.19 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.06 Mål
1.85
Innsluppet
0.26 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.06 Mål
1.96
Innsluppet
0.17 Kort
2020-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
2.31
Innsluppet
0.14 Kort
2019-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
2.7
Innsluppet
0 Kort