Hunter Sulte Portrait

Hunter Sulte Statistikk

Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : USA
Birthplace : USA - USA
Draktnummer : #26
Alder (bursdag) : 24 (25/04/2002)
Høyde : 201cm
Vekt : 88kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2026 og karrierestatistikk- Hunter Sulte

6.46
Gjennomsnittsrating i MLS Next ProInnsluppede mål-rangering : 18 / 28 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

5

0

9

2

0

0

450'

Totalt 2026

5

0

9

2

0
0

450'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

58

0

86

14

2

0

5174'

33

0

82

3

2

0

2970'

6

0

3

3

1

0

420'

4

0

1

1

0

0

360'

2

0

5

0

0

0

112'

Totalt 6069

103

0

177

21

5
0

9036'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Hunter Sulte. Hunter Sulte har spilt totalt 103 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Hunter Sulte har spilt flest kamper i USL Championship med 103 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i MLS Next Pro

58%Redningsprosent
14 Redninger / 24 Skudd
23 Prosentil
1.80Innslupne mål / 90'
9 Mål i 5 Kamper
33rd Prosentil
40%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 5 Kamper
80th Prosentil

Hunter Sulte statistikk - detaljert

MLS Next Pro statistikk for Hunter Sulte

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt5N/A
13
minutter45090 minutter per kamp
23
Kamper startet5N/A
34
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot244.00
95
Redninger142.33
27
Redningsprosent14 Redninger / 24 Skudd58.33%
23
Slag00.00
0

Som keeper har Hunter Sulte sluppet inn 9 mål og holdt nullen 2 ganger på 5 kamper i MLS Next Pro 2026-sesongen. Det betyr at når Hunter Sulte står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 50 minutt. Hunter Sultes statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.8.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 14 av de 24 skuddene imot - det betyr at Hunter Sultes redningsprosent er 58.33%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål91.8
33
Minutter per innslupne mål50 MinN/A
36
Holdt nullen240%
80
Taklinger00.00
8
Avskjæringer00.00
14
Bakkedueller30.50
3
Bakkedueller vunnet30.50
5
Luftdueller vunnet10.17
15
Driblet forbi00.00
99
Klareringer61.00
52
Blokkerte skudd00.00
40
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
28
Minutter per kortIngen kortN/A
28
Kort over 0.500%
32
Forseelser begått00.00
8
Fortseelser imot20.33
13

Hunter Sulte har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne MLS Next Pro-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
55
Målinvolvering00
35
Mål hjemme00
65
Mål borte00
72
Forventede mål (xG)0.000.00
16
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
16
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Hunter Sulte har ikke scoret noen mål så langt i MLS Next Pro 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
16
Skudd på mål
0/ 0
0.00
27
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
19
Truffet treverket0 ganger0.00
85
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
57
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
28
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Hunter Sulte har ikke tatt noen skudd i MLS Next Pro 2026-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
57
Forventede assists (xA)0.180.03
4
Pasninger10417.33
11
Vellykkede pasninger
68/ 104
11.33
7
Andel fullførte pasninger65.38%N/A
2
Nøkkelpasninger10.17
21
Innlegg00.00
23
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
41
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
41
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Hunter Sulte har ikke assistert noen mål i løpet av denne MLS Next Pro-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
11
Vellykkede driblinger00.00
17
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
17
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
58

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Hunter Sulte har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Hunter Sultes statistiske analyse

Hunter Sulte er en Keeper som har deltatt i 5 kamper denne sesongen i MLS Next Pro, og har spilt totalt 450 minutter. Hunter Sulte slipper inn 1.8 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 40%. Det betyr at Hunter Sulte har holdt nullen i 2 av 5 kamper han har spilt denne sesongen.

Hunter Sulte har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 13. plass på Portland Timbers IIs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

161 / 292 spillere

Innsluppede mål-rangering

18 / 28 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

23

0

32

5

1

0

2024'

1

0

0

1

0

0

-30'

4

0

1

1

0

0

360'

Totalt 2025

28

0

33

7

1
0

2354'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.42
 Innsluppet

0.04  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

27

0

30

9

1

0

2430'

4

0

2

2

0

0

360'

Totalt 2024

31

0

32

11

1
0

2790'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.11
 Innsluppet

0.04  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

11

0

24

1

0

0

990'

1

0

1

0

1

0

90'

Totalt 2023

12

0

25

1

1
0

1080'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.18
 Innsluppet

0  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

17

0

49

0

2

0

1530'

Totalt 2022

17

0

49

0

2
0

1530'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.88
 Innsluppet

0.12  Kort

2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

5

0

0

0

112'

Totalt 2021

2

0

5

0

0
0

112'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

4.02
 Innsluppet

0  Kort

2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

8

0

24

0

0

0

720'

Totalt 2020

8

0

24

0

0
0

720'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

3
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.