Marks Pačepko Statistikk
2026
2025
Ovenfor er karrierestatistikken for for Marks Pačepko. Marks Pačepko har spilt totalt 15 kamper, scoret 1 mål, og registrert 1 assists. Marks Pačepko har spilt flest kamper i Virsliga med 15 kamper i Latvia. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Virsliga
Virsliga statistikk for Marks Pačepko
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 12 | N/A | 14 |
| minutter | 470 | 39 minutter per kamp | 7 |
| Kamper startet | 4 | N/A | 3 |
| Kamper byttet inn | 5 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 3 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.19 | 75 |
| Målinvolvering | 2 | 0.38 | 76 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 53 |
| Mål borte | 1 | 0.3 | 87 |
| Forventede mål (xG) | 1.55 | 0.27 | 78 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.55 | 0.27 | 79 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 470 Minutter per mål | N/A | N/A |
Marks Pačepko har scoret 1 mål på 12 kamper så langt i Virsliga 2026-sesongen. 0 av 1 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Marks Pačepkos scorede mål per 90 minutter 0.19. Videre er Marks Pačepko sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.38 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.27. Det betyr at Marks Pačepkos npxG-produktivitet er 1.55, noe som setter dem i topp 79 prosentilen til spillerne i Virsliga.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 13 | 2.26 | 87 |
| Skudd på mål | 4/ 13 | 0.70 | 80 |
| Skudd utenfor mål | 9/ 13 | 1.57 | 95 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 87 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 7.69% | N/A | 53 |
| Skuddnøyaktighet | 30.77% | N/A | 43 |
| Skudd per scorede mål | 13.00 | N/A | N/A |
Marks Pačepko har tatt 13 skudd på 12 kamper så langt i Virsliga 2026-sesongen. Av de 13 skuddene, var 4 skudd på mål og de andre 9 skudd var utenfor mål. Det betyr at Marks Pačepko sin skuddnøyaktighet er 30.77%. De scorer et mål for hvert 13.00 skudd de tar, og tar 2.26 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.19 | 82 |
| Forventede assists (xA) | 0.81 | 0.14 | 62 |
| Pasninger | 73 | 12.71 | 0 |
| Vellykkede pasninger | 38/ 73 | 6.62 | 0 |
| Andel fullførte pasninger | 52.05% | N/A | 1 |
| Nøkkelpasninger | 3 | 0.52 | 38 |
| Innlegg | 2 | 0.35 | 34 |
| Vellykkede innlegg | 2/ 2 | 0.35 | 56 |
| Andel fullførte innlegg | 100.00% | N/A | 99 |
| Minutter per assist | 470 Minutter per assist | N/A | N/A |
Marks Pačepko har assistert 1 assister på 12 kamper så langt i Virsliga 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Marks Pačepko ballen ca. 12.71 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 52.05. De foretar også 0.52 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Marks Pačepko sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.14 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 62 prosent av spillerne i Virsliga.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 0.52 | 59 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 16 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 16 |
| Mistet ballen | 1 | 0.17 | 55 |
| Offsider | 2 | 0.35 | 85 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.19 | 55 |
| Minutter per kort | 470 min'/kort | N/A | 60 |
| Kort over 0.5 | 1 | 8% | 34 |
| Forseelser begått | 14 | 2.44 | 94 |
| Fortseelser imot | 5 | 0.87 | 36 |
Marks Pačepko har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 12 kamper så langt i Virsliga 2026-sesongen. De foretar 2.44 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 9 | 1.72 | 28 |
| Minutter per innslupne mål | 52 Min | N/A | 28 |
| Holdt nullen | 1 | 8% | 15 |
| Taklinger | 5 | 0.87 | 29 |
| Avskjæringer | 1 | 0.17 | 8 |
| Bakkedueller | 48 | 8.36 | 54 |
| Bakkedueller vunnet | 16 | 2.79 | 29 |
| Luftdueller vunnet | 18 | 3.13 | 91 |
| Driblet forbi | 1 | 0.17 | 89 |
| Klareringer | 1 | 0.17 | 2 |
| Blokkerte skudd | 1 | 0.17 | 67 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Marks Pačepko har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Marks Pačepko er en Angrepsspiller som har deltatt i 12 kamper denne sesongen i Virsliga, og har spilt totalt 470 minutter. Marks Pačepko scorer 0.19 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 58 av 226 spillere som har spilt minst 3 kamper i Virsliga.
Han har scoret 1 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 5 på Virsliga-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 470. minutt
Gir assist hvert 470. minutt
Får kort hvert 470. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort