Davide Merelli Statistikk

Klubb : FC Crotone
Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : Italy
Birthplace : Italy - Italy
Draktnummer : #1
Alder (bursdag) : 30 (03/03/1996)
Høyde : 188cm
Vekt : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2026/2027 og karrierestatistikk- Davide Merelli

6.41
Gjennomsnittsrating i Serie C Group CInnsluppede mål-rangering : 113 / 138 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

11

0

16

1

1

1

928'

Totalt 2026/2027

11

0

16

1

1
1

928'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

67

0

68

19

4

2

5918'

13

0

22

2

1

1

1170'

12

0

16

4

2

0

1005'

2

0

2

1

0

0

180'

Totalt 2026/2027

98

0

111

27

7
3

8633'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Davide Merelli. Davide Merelli har spilt totalt 98 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Davide Merelli har spilt flest kamper i Serie C Group C med 98 kamper i Italia. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Serie C Group C

60%Redningsprosent
24 Redninger / 40 Skudd
23 Prosentil
1.55Innslupne mål / 90'
16 Mål i 11 Kamper
21st Prosentil
9%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 11 Kamper
5th Prosentil

Davide Merelli statistikk - detaljert

Serie C Group C statistikk for Davide Merelli

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt11N/A
65
minutter92884 minutter per kamp
73
Kamper startet11N/A
79
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot403.88
93
Redninger242.33
9
Redningsprosent24 Redninger / 40 Skudd60.00%
23
Slag30.29
47

Som keeper har Davide Merelli sluppet inn 16 mål og holdt nullen 1 ganger på 11 kamper i Serie C Group C 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Davide Merelli står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 58 minutt. Davide Merellis statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.55.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 24 av de 40 skuddene imot - det betyr at Davide Merellis redningsprosent er 60.00%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål161.55
21
Minutter per innslupne mål58 MinN/A
21
Holdt nullen19%
5
Taklinger00.00
10
Avskjæringer10.10
7
Bakkedueller70.68
6
Bakkedueller vunnet50.48
6
Luftdueller vunnet20.19
9
Driblet forbi00.00
99
Klareringer80.78
25
Blokkerte skudd00.00
29
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort1N/AN/A
Totalt antall kort20.19
58
Minutter per kort464 min'/kortN/A
70
Kort over 0.500%
29
Forseelser begått10.10
7
Fortseelser imot20.19
7

Davide Merelli har fått 1 gule kort og 1 røde kort på 11 kamper så langt i Serie C Group C 2026/2027-sesongen. De foretar 0.10 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
51
Målinvolvering00
37
Mål hjemme00
64
Mål borte00
69
Forventede mål (xG)0.150.01
17
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.150.01
17
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Davide Merelli har ikke scoret noen mål så langt i Serie C Group C 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for10.10
11
Skudd på mål
1/ 1
0.10
28
Skudd utenfor mål
0/ 1
0.00
12
Truffet treverket0 ganger0.00
86
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
50
Skuddnøyaktighet100.00%N/A
99
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Davide Merelli har tatt 1 skudd på 11 kamper så langt i Serie C Group C 2026/2027-sesongen. Av de 1 skuddene, var 1 skudd på mål og de andre 0 skudd var utenfor mål. Det betyr at Davide Merelli sin skuddnøyaktighet er 100.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.10 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
66
Forventede assists (xA)0.500.05
14
Pasninger28827.93
33
Vellykkede pasninger
227/ 288
22.02
36
Andel fullførte pasninger78.82%N/A
47
Nøkkelpasninger00.00
13
Innlegg00.00
13
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
28
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
28
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Davide Merelli har ikke assistert noen mål i løpet av denne Serie C Group C-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
13
Vellykkede driblinger00.00
19
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
19
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
53

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Davide Merelli har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Davide Merellis statistiske analyse

Davide Merelli er en Keeper som har deltatt i 11 kamper denne sesongen i Serie C Group C, og har spilt totalt 928 minutter. Davide Merelli slipper inn 1.55 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 9%. Det betyr at Davide Merelli har holdt nullen i 1 av 11 kamper han har spilt denne sesongen.

Davide Merelli har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 7. plass på FC Crotones toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

253 / 315 spillere

Innsluppede mål-rangering

113 / 138 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

38

0

36

13

0

0

3415'

Totalt 2025/2026

41

0

37

14

0
0

3685'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.95
 Innsluppet

0  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

6

0

5

2

2

1

495'

Totalt 2024/2025

7

0

7

2

2
1

585'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

12

0

11

3

1

0

1080'

Totalt 2023/2024

12

0

11

3

1
0

1080'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.92
 Innsluppet

0.08  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

8

0

12

2

0

0

720'

Totalt 2019/2020

8

0

12

2

0
0

720'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.5
 Innsluppet

0  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

13

0

22

2

1

1

1170'

2

0

2

1

0

0

180'

Totalt 2018/2019

15

0

24

3

1
1

1350'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.69
 Innsluppet

0.15  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

1

2

2

0

195'

Totalt 2017/2018

3

0

1

2

2
0

195'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.46
 Innsluppet

0.92  Kort

2016/2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

3

0

0

0

90'

Totalt 2016/2017

1

0

3

0

0
0

90'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

3
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.