
Rayan Philippe Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Ovenfor er karrierestatistikken for for Rayan Philippe. Rayan Philippe har spilt totalt 172 kamper, scoret 76 mål, og registrert 9 assists. Rayan Philippe har spilt flest kamper i 2. Bundesliga med 172 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Bundesliga
Bundesliga statistikk for Rayan Philippe
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 9 | N/A | 99 |
| minutter | 157 | 17 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 8 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 3 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.57 | 93 |
| Målinvolvering | 1 | 0.57 | 83 |
| Mål hjemme | 1 | 0.76 | 91 |
| Mål borte | 0 | 0 | 75 |
| Forventede mål (xG) | 1.47 | 0.82 | 97 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.47 | 0.82 | 98 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 157 Minutter per mål | N/A | N/A |
Rayan Philippe har scoret 1 mål på 9 kamper så langt i Bundesliga 2026/2027-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Rayan Philippes scorede mål per 90 minutter 0.57. Videre er Rayan Philippe sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.57 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.82. Det betyr at Rayan Philippes npxG-produktivitet er 1.47, noe som setter dem i topp 98 prosentilen til spillerne i Bundesliga.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 10 | 5.59 | 99 |
| Skudd på mål | 4/ 10 | 2.24 | 99 |
| Skudd utenfor mål | 6/ 10 | 3.35 | 99 |
| Truffet treverket | 1 ganger | 0.56 | 99 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 10.00% | N/A | 63 |
| Skuddnøyaktighet | 40.00% | N/A | 69 |
| Skudd per scorede mål | 10.00 | N/A | N/A |
Rayan Philippe har tatt 10 skudd på 9 kamper så langt i Bundesliga 2026/2027-sesongen. Av de 10 skuddene, var 4 skudd på mål og de andre 6 skudd var utenfor mål. Det betyr at Rayan Philippe sin skuddnøyaktighet er 40.00%. De scorer et mål for hvert 10.00 skudd de tar, og tar 5.59 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 58 |
| Forventede assists (xA) | 0.28 | 0.16 | 57 |
| Pasninger | 36 | 20.12 | 7 |
| Vellykkede pasninger | 26/ 36 | 14.53 | 9 |
| Andel fullførte pasninger | 72.22% | N/A | 22 |
| Nøkkelpasninger | 5 | 2.80 | 96 |
| Innlegg | 5 | 2.80 | 80 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 5 | 0.56 | 78 |
| Andel fullførte innlegg | 20.00% | N/A | 60 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Rayan Philippe har ikke assistert noen mål i løpet av denne Bundesliga-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 5 | 2.80 | 84 |
| Vellykkede driblinger | 2 | 1.12 | 80 |
| Andel vellykkede driblinger | 40.00% | N/A | 44 |
| Mistet ballen | 3 | 1.68 | 13 |
| Offsider | 1 | 0.56 | 93 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 37 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 37 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 38 |
| Forseelser begått | 1 | 0.56 | 24 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 8 |
Rayan Philippe har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Bundesliga-sesongen.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 3 | 1.72 | 38 |
| Minutter per innslupne mål | 52 Min | N/A | 38 |
| Holdt nullen | 2 | 22% | 62 |
| Taklinger | 1 | 0.56 | 19 |
| Avskjæringer | 2 | 1.12 | 62 |
| Bakkedueller | 15 | 8.39 | 38 |
| Bakkedueller vunnet | 4 | 2.24 | 11 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 0.56 | 31 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 3 | 1.68 | 49 |
| Blokkerte skudd | 1 | 0.56 | 76 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 100% |
| Straffespark tatt | 0 | 2 |
| Straffer scoret | 0 | 2 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Rayan Philippe har tatt 2 straffespark så langt i karrieren. Av disse har Rayan Philippe scoret 2 straffer og bommet på 0. Den totale andelen scorede straffespark for Rayan Philippe er 100%.
DFB Pokal statistikk for Rayan Philippe
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 15 | 15 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 67 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 67 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 67 |
| Mål borte | 0 | 0 | 99 |
| Forventede mål (xG) | 0.04 | 0.24 | 76 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.04 | 0.24 | 76 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 6.00 | 99 |
| Skudd på mål | 0/ 1 | 0.00 | 53 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 1 | 6.00 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 97 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 79 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 53 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 67 |
| Forventede assists (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Pasninger | 4 | 24.00 | 12 |
| Vellykkede pasninger | 2/ 4 | 12.00 | 6 |
| Andel fullførte pasninger | 50.00% | N/A | 0 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 41 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 53 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 65 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 41 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 44 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 44 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 97 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 33 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 33 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 65 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 29 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 29 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 0 |
| Holdt nullen | 1 | 100% | 99 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 21 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 32 |
| Bakkedueller | 1 | 6.00 | 32 |
| Bakkedueller vunnet | 0 | 0.00 | 15 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 24 |
| Driblet forbi | 1 | 6.00 | 0 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 15 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 68 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 100% |
| Straffespark tatt | 0 | 2 |
| Straffer scoret | 0 | 2 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Rayan Philippe er en Angrepsspiller som har deltatt i 9 kamper denne sesongen i Bundesliga, og har spilt totalt 157 minutter. Rayan Philippe scorer 0.57 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering -1 av 251 spillere som har spilt minst 3 kamper i Bundesliga.
Han har scoret 1 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 6 på Bundesliga-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 157. minutt
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.35 Mål
0 Assists
0.14 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.41 Mål
0.16 Assists
0.1 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.43 Mål
0.21 Assists
0 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
1.11 Mål
0 Assists
0.1 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
1.33 Mål
0 Assists
0 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort