Will Davies Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Ovenfor er karrierestatistikken for for Will Davies. Will Davies har spilt totalt 73 kamper, scoret 12 mål, og registrert 1 assists. Will Davies har spilt flest kamper i League Two med 73 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i League Two
League Two statistikk for Will Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 12 | N/A | 60 |
| minutter | 547 | 46 minutter per kamp | 23 |
| Kamper startet | 7 | N/A | 35 |
| Kamper byttet inn | 5 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 5 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 2 | 0.33 | 87 |
| Målinvolvering | 3 | 0.49 | 87 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 64 |
| Mål borte | 2 | 0.6 | 97 |
| Forventede mål (xG) | 2.41 | 0.40 | 89 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 2.41 | 0.40 | 92 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 274 Minutter per mål | N/A | N/A |
Will Davies har scoret 2 mål på 12 kamper så langt i League Two 2026/2027-sesongen. 0 av 2 mål er scoret hjemme, mens 2 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Will Daviess scorede mål per 90 minutter 0.33. Videre er Will Davies sin totale M/A (mål + assists) 3 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.49 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.40. Det betyr at Will Daviess npxG-produktivitet er 2.41, noe som setter dem i topp 92 prosentilen til spillerne i League Two.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 16 | 2.64 | 90 |
| Skudd på mål | 5/ 16 | 0.82 | 84 |
| Skudd utenfor mål | 11/ 16 | 1.81 | 91 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 78 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 12.50% | N/A | 75 |
| Skuddnøyaktighet | 31.25% | N/A | 64 |
| Skudd per scorede mål | 8.00 | N/A | N/A |
Will Davies har tatt 16 skudd på 12 kamper så langt i League Two 2026/2027-sesongen. Av de 16 skuddene, var 5 skudd på mål og de andre 11 skudd var utenfor mål. Det betyr at Will Davies sin skuddnøyaktighet er 31.25%. De scorer et mål for hvert 8.00 skudd de tar, og tar 2.64 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.16 | 81 |
| Forventede assists (xA) | 1.58 | 0.26 | 93 |
| Pasninger | 85 | 14.01 | 6 |
| Vellykkede pasninger | 54/ 85 | 8.90 | 6 |
| Andel fullførte pasninger | 63.53% | N/A | 19 |
| Nøkkelpasninger | 6 | 0.99 | 66 |
| Innlegg | 5 | 0.82 | 46 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 5 | 0.00 | 34 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 34 |
| Minutter per assist | 547 Minutter per assist | N/A | N/A |
Will Davies har assistert 1 assister på 12 kamper så langt i League Two 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Will Davies ballen ca. 14.01 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 63.53. De foretar også 0.99 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Will Davies sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.26 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 93 prosent av spillerne i League Two.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 12 | 1.98 | 81 |
| Vellykkede driblinger | 6 | 0.99 | 83 |
| Andel vellykkede driblinger | 50.00% | N/A | 66 |
| Mistet ballen | 12 | 1.98 | 7 |
| Offsider | 4 | 0.66 | 92 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.16 | 50 |
| Minutter per kort | 547 min'/kort | N/A | 77 |
| Kort over 0.5 | 1 | 8% | 41 |
| Forseelser begått | 15 | 2.47 | 98 |
| Fortseelser imot | 11 | 1.81 | 85 |
Will Davies har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 12 kamper så langt i League Two 2026/2027-sesongen. De foretar 2.47 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 9 | 1.48 | 20 |
| Minutter per innslupne mål | 61 Min | N/A | 21 |
| Holdt nullen | 4 | 33% | 82 |
| Taklinger | 6 | 0.99 | 35 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 15 |
| Bakkedueller | 101 | 16.65 | 95 |
| Bakkedueller vunnet | 38 | 6.26 | 73 |
| Luftdueller vunnet | 15 | 2.47 | 66 |
| Driblet forbi | 1 | 0.16 | 52 |
| Klareringer | 10 | 1.65 | 46 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 27 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Will Davies har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
FA Cup statistikk for Will Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | -1 |
| minutter | 0 | 0 minutter per kamp | -1 |
| Kamper startet | 0 | N/A | -1 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | -1 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | -1 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | -1 |
| Mål borte | 0 | 0 | -1 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | -1 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | -1 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | -1 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | -1 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | -1 |
| Forventede assists (xA) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Pasninger | 0 | 0.00 | -1 |
| Vellykkede pasninger | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Andel fullførte pasninger | 0.00% | N/A | -1 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | -1 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | -1 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | -1 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | -1 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | -1 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | -1 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | -1 |
| Offsider | 0 | 0.00 | -1 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | -1 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | -1 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | -1 |
| Forseelser begått | 2 | 6.00 | -1 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | -1 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | -1 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | -1 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | -1 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | -1 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | -1 |
| Bakkedueller | 0 | 0.00 | -1 |
| Bakkedueller vunnet | 0 | 0.00 | -1 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | -1 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | -1 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | -1 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | -1 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | -1 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
EFL Trophy statistikk for Will Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 2 | N/A | 0 |
| minutter | 98 | 49 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 4 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.92 | 96 |
| Målinvolvering | 1 | 0.92 | 91 |
| Mål hjemme | 1 | 1.27 | 98 |
| Mål borte | 0 | 0 | 80 |
| Forventede mål (xG) | 0.75 | 0.69 | 95 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.75 | 0.69 | 95 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 98 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 2 | 1.84 | 77 |
| Skudd på mål | 1/ 2 | 0.92 | 84 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 2 | 0.92 | 74 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 96 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 50.00% | N/A | 97 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 87 |
| Skudd per scorede mål | 2.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 72 |
| Forventede assists (xA) | 0.02 | 0.02 | 1 |
| Pasninger | 16 | 14.69 | 10 |
| Vellykkede pasninger | 12/ 16 | 11.02 | 13 |
| Andel fullførte pasninger | 75.00% | N/A | 27 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 28 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 41 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 70 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 70 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 2.76 | 89 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.92 | 79 |
| Andel vellykkede driblinger | 33.33% | N/A | 60 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 77 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 70 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 70 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 78 |
| Forseelser begått | 2 | 1.84 | 91 |
| Fortseelser imot | 1 | 0.92 | 64 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 1 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 50 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 19 |
| Avskjæringer | 1 | 0.92 | 70 |
| Bakkedueller | 12 | 11.02 | 83 |
| Bakkedueller vunnet | 5 | 4.59 | 67 |
| Luftdueller vunnet | 3 | 2.76 | 90 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 1 | 0.92 | 43 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 59 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
League Cup statistikk for Will Davies
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 4 | N/A | 99 |
| minutter | 161 | 40 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 3 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.56 | 83 |
| Målinvolvering | 1 | 0.56 | 75 |
| Mål hjemme | 1 | 0.56 | 92 |
| Mål borte | 0 | 0 | 92 |
| Forventede mål (xG) | 0.97 | 0.54 | 78 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.97 | 0.54 | 78 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 161 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 3 | 1.68 | 78 |
| Skudd på mål | 3/ 3 | 1.68 | 96 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 3 | 0.00 | 35 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 87 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 33.33% | N/A | 96 |
| Skuddnøyaktighet | 100.00% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 3.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 58 |
| Forventede assists (xA) | 0.05 | 0.03 | 9 |
| Pasninger | 23 | 12.86 | 4 |
| Vellykkede pasninger | 8/ 23 | 4.47 | 0 |
| Andel fullførte pasninger | 34.78% | N/A | 0 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 0.56 | 57 |
| Innlegg | 3 | 1.68 | 78 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 3 | 0.00 | 65 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 65 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 6 | 3.35 | 87 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.56 | 61 |
| Andel vellykkede driblinger | 16.67% | N/A | 39 |
| Mistet ballen | 5 | 2.80 | 0 |
| Offsider | 2 | 1.12 | 99 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 58 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 58 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 65 |
| Forseelser begått | 3 | 1.68 | 91 |
| Fortseelser imot | 2 | 1.12 | 74 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 0 |
| Holdt nullen | 3 | 75% | 99 |
| Taklinger | 4 | 2.24 | 91 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 39 |
| Bakkedueller | 33 | 18.45 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 16 | 8.94 | 96 |
| Luftdueller vunnet | 9 | 5.03 | 99 |
| Driblet forbi | 1 | 0.56 | 35 |
| Klareringer | 4 | 2.24 | 61 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 43 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Will Davies er en Angrepsspiller som har deltatt i 12 kamper denne sesongen i League Two, og har spilt totalt 547 minutter. Will Davies scorer 0.33 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 49 av 393 spillere som har spilt minst 3 kamper i League Two.
Han har scoret 2 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 4 på League Two-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 274. minutt
Gir assist hvert 547. minutt
Får kort hvert 547. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.23 Mål
0 Assists
0.34 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.5 Mål
0.5 Assists
0 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort