
Demetri Mitchell Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2018/2019
Mer
2017/2018
2016/2017
Ovenfor er karrierestatistikken for for Demetri Mitchell. Demetri Mitchell har spilt totalt 232 kamper, scoret 27 mål, og registrert 14 assists. Demetri Mitchell har spilt flest kamper i League One med 232 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i League One
League One statistikk for Demetri Mitchell
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 6 | N/A | 6 |
| minutter | 274 | 46 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 3 | N/A | 3 |
| Kamper byttet inn | 3 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 2 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 54 |
| Målinvolvering | 3 | 0.99 | 99 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 65 |
| Mål borte | 0 | 0 | 72 |
| Forventede mål (xG) | 0.39 | 0.13 | 57 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.39 | 0.13 | 58 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Demetri Mitchell har ikke scoret noen mål så langt i League One 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 7 | 2.30 | 83 |
| Skudd på mål | 1/ 7 | 0.33 | 55 |
| Skudd utenfor mål | 6/ 7 | 1.97 | 91 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 82 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 54 |
| Skuddnøyaktighet | 14.29% | N/A | 32 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Demetri Mitchell har tatt 7 skudd på 6 kamper så langt i League One 2026/2027-sesongen. Av de 7 skuddene, var 1 skudd på mål og de andre 6 skudd var utenfor mål. Det betyr at Demetri Mitchell sin skuddnøyaktighet er 14.29%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 2.30 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 3 | 0.99 | 99 |
| Forventede assists (xA) | 2.17 | 0.71 | 99 |
| Pasninger | 85 | 27.92 | 33 |
| Vellykkede pasninger | 66/ 85 | 21.68 | 43 |
| Andel fullførte pasninger | 77.65% | N/A | 64 |
| Nøkkelpasninger | 5 | 1.64 | 85 |
| Innlegg | 6 | 1.97 | 62 |
| Vellykkede innlegg | 2/ 6 | 0.66 | 76 |
| Andel fullførte innlegg | 33.33% | N/A | 88 |
| Minutter per assist | 91 Minutter per assist | N/A | N/A |
Demetri Mitchell har assistert 3 assister på 6 kamper så langt i League One 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Demetri Mitchell ballen ca. 27.92 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 77.65. De foretar også 1.64 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Demetri Mitchell sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.71 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 99 prosent av spillerne i League One.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 4 | 1.31 | 68 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 16 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 17 |
| Mistet ballen | 2 | 0.66 | 49 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 54 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 27 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 27 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 28 |
| Forseelser begått | 2 | 0.66 | 26 |
| Fortseelser imot | 3 | 0.99 | 55 |
Demetri Mitchell har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne League One-sesongen.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 3 | 0.99 | 75 |
| Minutter per innslupne mål | 91 Min | N/A | 75 |
| Holdt nullen | 2 | 33% | 80 |
| Taklinger | 4 | 1.31 | 47 |
| Avskjæringer | 1 | 0.33 | 26 |
| Bakkedueller | 16 | 5.26 | 10 |
| Bakkedueller vunnet | 6 | 1.97 | 9 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 3 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 6 | 1.97 | 53 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 25 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 83.33% |
| Straffespark tatt | 0 | 6 |
| Straffer scoret | 0 | 5 |
| Straffespark bommet | 0 | 1 |
Demetri Mitchell har tatt 6 straffespark så langt i karrieren. Av disse har Demetri Mitchell scoret 5 straffer og bommet på 1. Den totale andelen scorede straffespark for Demetri Mitchell er 83.33%.
EFL Trophy statistikk for Demetri Mitchell
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 68 | 68 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 4 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 63 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 42 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 85 |
| Mål borte | 0 | 0 | 76 |
| Forventede mål (xG) | 0.12 | 0.16 | 72 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.12 | 0.16 | 72 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 1.32 | 70 |
| Skudd på mål | 1/ 1 | 1.32 | 92 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 1 | 0.00 | 34 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 97 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 75 |
| Skuddnøyaktighet | 100.00% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 69 |
| Forventede assists (xA) | 0.08 | 0.11 | 65 |
| Pasninger | 28 | 37.06 | 58 |
| Vellykkede pasninger | 26/ 28 | 34.41 | 68 |
| Andel fullførte pasninger | 92.86% | N/A | 95 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 1.32 | 84 |
| Innlegg | 4 | 5.29 | 94 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 4 | 0.00 | 68 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 68 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 2 | 2.65 | 88 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 1.32 | 90 |
| Andel vellykkede driblinger | 50.00% | N/A | 75 |
| Mistet ballen | 1 | 1.32 | 15 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 76 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 69 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 69 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 78 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 25 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 28 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 1 | 1.32 | 69 |
| Minutter per innslupne mål | 68 Min | N/A | 71 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 63 |
| Taklinger | 1 | 1.32 | 62 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 33 |
| Bakkedueller | 7 | 9.26 | 71 |
| Bakkedueller vunnet | 2 | 2.65 | 33 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 24 |
| Driblet forbi | 2 | 2.65 | 0 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 9 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 59 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 83.33% |
| Straffespark tatt | 0 | 6 |
| Straffer scoret | 0 | 5 |
| Straffespark bommet | 0 | 1 |
League Cup statistikk for Demetri Mitchell
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 2 | N/A | 0 |
| minutter | 110 | 55 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.82 | 92 |
| Målinvolvering | 1 | 0.82 | 92 |
| Mål hjemme | 1 | 4.5 | 99 |
| Mål borte | 0 | 0 | 92 |
| Forventede mål (xG) | 0.93 | 0.60 | 78 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.93 | 0.60 | 78 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 110 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 4 | 2.57 | 83 |
| Skudd på mål | 2/ 4 | 1.29 | 78 |
| Skudd utenfor mål | 2/ 4 | 1.29 | 78 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 87 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 25.00% | N/A | 91 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 83 |
| Skudd per scorede mål | 4.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 58 |
| Forventede assists (xA) | 0.17 | 0.11 | 65 |
| Pasninger | 39 | 25.07 | 30 |
| Vellykkede pasninger | 33/ 39 | 21.21 | 48 |
| Andel fullførte pasninger | 84.62% | N/A | 99 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 1.29 | 78 |
| Innlegg | 3 | 1.93 | 78 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 3 | 0.00 | 65 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 65 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 4 | 2.57 | 78 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.64 | 61 |
| Andel vellykkede driblinger | 25.00% | N/A | 43 |
| Mistet ballen | 3 | 1.93 | 13 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 65 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 58 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 58 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 65 |
| Forseelser begått | 2 | 1.29 | 78 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 17 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 0 |
| Holdt nullen | 2 | 100% | 99 |
| Taklinger | 2 | 1.29 | 65 |
| Avskjæringer | 1 | 0.64 | 57 |
| Bakkedueller | 19 | 12.21 | 91 |
| Bakkedueller vunnet | 6 | 3.86 | 52 |
| Luftdueller vunnet | 3 | 1.93 | 65 |
| Driblet forbi | 1 | 0.64 | 30 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 0 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 43 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 83.33% |
| Straffespark tatt | 0 | 6 |
| Straffer scoret | 0 | 5 |
| Straffespark bommet | 0 | 1 |
Demetri Mitchell er en Angrepsspiller som har deltatt i 6 kamper denne sesongen i League One, og har spilt totalt 274 minutter. Demetri Mitchell scorer 0 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 236 av 391 spillere som har spilt minst 3 kamper i League One.
Han har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 20 på League One-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Gir assist hvert 91. minutt
Får kort hvert 0. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.06 Mål
0.06 Assists
0.11 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.32 Mål
1.12
Innsluppet
0.08 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.16 Mål
1.06
Innsluppet
0.08 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.27
Innsluppet
0 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.31 Mål
1.84
Innsluppet
0.31 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.05 Mål
0.85
Innsluppet
0 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
1.64
Innsluppet
0.22 Kort
2017/2018-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0.31 Mål
1.71
Innsluppet
0.08 Kort
2016/2017-sesongen
Mål / 90 min.
Innsluppet / 90 min.
0 Mål
0
Innsluppet
0 Kort