Felix Sommer Portrait

Felix Sommer Statistikk

Klubb : Randers FC
Posisjon : Defender
Nasjonalitet : Denmark
Draktnummer : #31
Alder (bursdag) : 17 (25/05/2009)

2026/2027

2026/2027 og karrierestatistikk- Felix Sommer

6.47
Gjennomsnittsrating i SuperligaInnsluppede mål-rangering : -1 / 175 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

1

1

0

0

61'

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2026/2027

4

0

1

2

0
0

151'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

1

1

0

0

61'

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2026/2027

4

0

1

2

0
0

151'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Felix Sommer. Felix Sommer har spilt totalt 4 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Felix Sommer har spilt flest kamper i Superliga med 4 kamper i Danmark. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Superliga

1.48Innslupne mål / 90'
1 Mål i 3 Kamper
43rd Prosentil
33%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 3 Kamper
77th Prosentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
44th Prosentil

Felix Sommer statistikk - detaljert

Superliga statistikk for Felix Sommer

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt3N/A
2
minutter6120 minutter per kamp
0
Kamper startet0N/A
0
Kamper byttet inn3N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål11.48
43
Minutter per innslupne mål61 MinN/A
44
Holdt nullen133%
77
Taklinger11.48
52
Avskjæringer00.00
16
Bakkedueller710.33
68
Bakkedueller vunnet34.43
47
Luftdueller vunnet11.48
68
Driblet forbi22.95
0
Klareringer22.95
70
Blokkerte skudd11.48
99
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Felix Sommer sluppet inn 1 mål og hold nullen 1 ganger på 3 kamper i Superliga 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Felix Sommer er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 61 minutt. Videre har de foretatt 1.48 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Felix Sommer foretar også rundt 2.95 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
44
Minutter per kortIngen kortN/A
44
Kort over 0.500%
45
Forseelser begått11.48
66
Fortseelser imot00.00
6

Felix Sommer har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Superliga-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
55
Målinvolvering00
40
Mål hjemme00
70
Mål borte00
72
Forventede mål (xG)0.050.07
41
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.050.07
42
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Felix Sommer har ikke scoret noen mål så langt i Superliga 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for11.48
62
Skudd på mål
0/ 1
0.00
28
Skudd utenfor mål
1/ 1
1.48
79
Truffet treverket0 ganger0.00
82
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
55
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
29
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Felix Sommer har tatt 1 skudd på 3 kamper så langt i Superliga 2026/2027-sesongen. Av de 1 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 1 skudd var utenfor mål. Det betyr at Felix Sommer sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 1.48 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
58
Forventede assists (xA)0.080.12
36
Pasninger3450.16
68
Vellykkede pasninger
27/ 34
39.84
64
Andel fullførte pasninger79.41%N/A
38
Nøkkelpasninger11.48
76
Innlegg22.95
78
Vellykkede innlegg
1/ 2
1.48
94
Andel fullførte innlegg50.00%N/A
97
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Felix Sommer har ikke assistert noen mål i løpet av denne Superliga-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger11.48
68
Vellykkede driblinger11.48
88
Andel vellykkede driblinger100.00%N/A
99
Mistet ballen11.48
19
Offsider00.00
60

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Felix Sommer har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

DBU Pokalen statistikk for Felix Sommer

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt1N/A
minutter9090 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål00
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
Holdt nullen1100%

Som forsvarsspiller har Felix Sommer sluppet inn 1 mål og hold nullen 1 ganger på 1 kamper i Superliga 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Felix Sommer er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Felix Sommers statistiske analyse

Felix Sommer er en Forsvarsspiller som har deltatt i 3 kamper denne sesongen i Superliga, og har spilt totalt 61 minutter. Felix Sommer slipper inn 1.48 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 33%. Det betyr at Felix Sommer har holdt nullen i 1 av 3 kamper han har spilt denne sesongen.

Felix Sommer har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 18. plass på Randers FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

N/A / 175 spillere

Innsluppede mål-rangering

N/A / 79 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.